Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
juuu, dekuju, holky, za pochvalu :-) oleandr: po zkousce ucesu ze me trema z vlastniho liceni spadla...te v sobotu na akci jsem otestovala liceni...nastavajici sam od sebe rekl, ze jsem moc hezky nalicena, ze mi to slusi, makeup vydrzel opravdu velke krepceni, a na fotkach vypadal hezky...jen jeste trosku pritlacim na barvicky, tvaricky a snad to bude dobre :-) tech veci konkretnich je ted uz par dni pred svatbou opravdu dost...ja jsem nervozni z tech satu dneska...kdyz se do nich vlezu a bude vsechno v pohodode, nebudu sobe pripadat desna, tak to snad bude vic v klidu... :-) a nejak se uz smiruju s pocasim...
Odpovědět
katka.k. kupovala sis nějaký nový kvalitní make up kvůli tomu? Já ještě pořád neměla čas to začít řešit.A na ty byrcvičky přitlač,já budu muset taky,bude chtít více výraznější než obvykle. ;-) A docela jsem zvědavá.... No a počasí snad nebude taková hrůza,stejně si myslím,že nám to ani počasí nepokazí a v pondělí z toho budeme celé unešené. :-D Já už na zkoušce šatů byla,ve středu si je jedu vyzvednout,na to už se těším.Pak budu pořád chodit na ně nakukovat jak se znám. :-D
Odpovědět
oleandr: jj koupila jsem si Dermacol Make-up Cover stoji 129 Kc a je vodeodolny...uz jsem to tu spala, ze jak jsem si ho dala, tak jsem na sebe zirala...krasne sjednoti plet a zakryje nedostatky...maji ho v 11 odstinech...spotrebujes ho malinko a nemel by se pouzivat denne...jeste pod nej mam od dermakolu bazy pod make-up a fixační pudr tez od dermacolu... :-) doufam, ze budeme unesene ;-)
Odpovědět
katka.k díky za radu,musím na to mrknout jak budu mít čas.Já to právě ještě nezačala řešit,ale musím na to vletět,takže děkuju za radu.Moc a moc. ;-) A co rtěnka a tvářenky?To jsi taky nějak pořešila?Ach jo,z těch našich kosmetiček jsem vážně vedle,člověk by chtěl vypadat k světu a ony z nás udělají zombii. :-S No nechápu.
Odpovědět
Profilova fotka
co se týče make-upu - líčím se denně. Osvědčily si mi následující přípravky - báze pod make-up od dermacolu (průzračný gel, nanáší se jako první před vším). Pak na stíny je výbroná báze od artdeca (sehnat se dá v parfumériích marionaud), stíny drží jak přibité aspoň 12 hodin (bez báze mi vydrží tak 2 hodiny, pak se všechno steče do linky, na svatbě jsem si ve 4 odpoledne přemalovávala oči, protože mi od kosmetičky líčení nevydrželo a stíny jsem pak měla ještě ve 4 ráno jak čerstvě namalované). Fixační pudr od dermacolu je výbornej, je bez barvy, zafixuje a zmatňuje pleť, takže ho můžu používat v létě i v zimě. Pudřenku použijte nějakou s růžovým nádechem, ta by měla slušet všem barvám pleti (mám od sephory růžovou pudrovou - bez lesku). Jesti chcete výrazný oči, tak na rty jen málo výraznou rtěnku nebo jen lesk (já mám takovou třpytivou od sephory s růžovým nádechcem, ale nakonec jí na fotkách moc nemám, nejsem zvyklá jí používat, tak jsem jí měla jen ráno těsně po nalíčení a pak odpoledne než jsme šli fotit pózovaná fotky po obědě).. Každopádně se mi zdá trochu risk takhle zkoušet nové přípravky těsně před svatbou.. Když něco není odzkoušené a odzkoušet se už moc nestihne..
Odpovědět
oleandr: rtenku mam od alverde, takovou staroruzovou, sytejsi barvu...prepudruju rty, pak dam rtenku a tim bezbarvym fixacnim pudrem jeste prepudruju...vydrzi sama o sobe dlouho...hodne rtenek mi vysusuje rty..pak mam takovou tu "okoralou, cervenou pusu" ale alverde (kosmetika v dm) je prirodni pro citlivou plet...tu mam moc rada... tvarenku pouzivam taky jejich...rasenku mam tu co kazdy den vodeodolnou od rimmelu... ;-) chtela jsem mit nahe liceni,coz mi doporucila i ta kosmeticka...nebyla zase tak spatna, ale nebylo to ono a hlavne mi delal zle ten jeji make-up, kdyz to srovnam s tim od dermacolu, krasne zakryje, vyhladi, sjednoti plet a nejde poznat, ze nejaky make-up vubec mam, coz teda u te kosmeticky bylo videt hodne ....rada jsem poradila, neni zac :-)
Odpovědět
civet: jj taky mam bazy od artdeca...je to skvela vecicka :-) ja prave mam na ocich nahe liceni, takze vyrazne rty musim mit... musim vzdy jen jedno z toho, bud oci a nebo rty a vsichni mi vcetne moji kadernice rekli jednoznacne rty... a ja se tak citim dobre...novy makeup jsem uz 2x otestovala venku na nejake akci... kdyz si koupis nejaky make-up a das si ho, ponosis cely den je to jako zkouska od kosmeticky...taky nevis co Ti da...ale urco je dobre si to vyzkouset to jednoznacne a nedavat az v samotny den... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi právě volala kadeřnice, že v sobotu nemůže, že jí manžel koupil dovolenou a že se jí nezeptal, takže mě nemůže česat! Vzápětí ale dodala, že mám dojít ve středu na zkoušku, že mi domluvila na sobotu jinou kadeřnici od nich ze salonu a jako bolestné učeše mě i celou rodinu ZADARMO! No super, nakonec to dopadlo ještě líp, jsem dost spokojená, docela dost ušetříme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katko, já jsem tu poznámku o zkoušení nových věcí před svatbou myslela spíš na oleandr:o) Než některé věci sežene, tak se může stát, že je nestihne ani vyzkoušet:o) A třeba s tou bází pod stíny jsem tu četla, že měl někdo problémy, že mu trvalo než odhadl, jak velkou vrstvu té báze má nanášet, aby stíny držely. Tys tu myslím psala, že máš velké oči? Jestli je to tak, tak chápu, že volíš nahé líčení + výrazné rty:o) Já mám oči malé, takže já líčím hlavně oči, pusu nosím nenalíčenou.o))
Odpovědět
lulinka: tak to je parada, beres to sportovne : :-D jsi se bala ze mas do soboty moc volna.. ;-)
Odpovědět
Já byla na zkoušce líčení tak před měsícem a půl... a už si pořádně nepamatuju, jak to vypadalo :-. Jsem zvědavá, jak to nakonec bude vypadat všechno dohromady... Šaty jsem odzkoušela minulý týden a v pátek jen vyzvednu. Říkala jsem si, že jsem v klidu, ale jak to tady čtu, tak začínám opět stresovat... Strašně se na ten den těším, ale na druhou stranu, ať už je to za mnou nebo se zblázním! :-D
Odpovědět
Katka.k ještě jednou moc díky.Právě že na každodenní líčení používám make up od dermacolu a musím říct,že jsem s ním velice spokojená a navíc i cenově. :-) Takže se jen mrknu na voděodolný,stejně mi dochází i další jako je tvářenka a pudr.Tak to vezmu všechno při jednom. ;-) Civet - já nic zkoušet nechci,mám své osvědčené přípravky.Jen mě zajímala katka.k,když máme stejný problém a zda to řeší nějak speciálně.Nejsem blázen,abych experimentovala těsně před svatbou. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
holky ze severu :-D jak ctu pocasi, tak mate mit vic hezky, nez my z jihu ;-)
Odpovědět
katka.k. no vidíš a já uase četla,že na severnější Moravě bude větší inverze..... :-D
Odpovědět
oleandr: jo, ale nema vam prset... :-D jen nebudete moct dychat :-D
Odpovědět
katka.k.: taky koukám každý den na počasí... připadám si jak blázen, jestli někdo dělá nějakou statistiku, tak moje IP adresa tam bude hodně často :-) Sleodvala jsem každý víkend v říjnu, jaké bylo počasí a opravdu každý víkend bylo hezky, nebo alespoň nepršelo. Tak snad vyjde i ten poslední víkend! Ale všude bude hezky! ;-)
Odpovědět
jo a taky ma v sobotu vic foukat, tak snad mi neuleti ten muj vytvor na hlave :-D jsme zvedava jake nakonec bude pocasi... :-)
Odpovědět
bude fajn, musí být!!!
Odpovědět
andrejka: a mas vlastne svatbu v kostele nebo na radnici?
Odpovědět
to je super bez deště,za to udušené než vůbec vylezu z auta. :-D Holky to nám asi nepomůže řešit,stejně s tím nic neuděláme a důležité je,že se s drahýma polovičkama vezmeme. ;-) A stejně,podle mě i meteorologové v tom nemají jasno.Jednou řeknou bude pršet a stejně svítí slunko.Hlavně ať neprší jak budeme převážet dorty. :-(
Odpovědět
svatbu máme na místním zámku (http://www.hrady.cz/index.php?OID=1801)... oleandr: dorty jak dorty, mi jde spíše o fotcení, ať nestojíme s deštníkem... :-S
Odpovědět
andrejka.86 to jde i mě. :-) Jenže já pořád věřím,že i když u nás dneska leje jako z konve,že v sobotu ty mraky ustoupí a na chvilku vyleze sluníčko.
Odpovědět
adrejka: ahaaaa...tak jeste jinak....znam par lidi z Frydku i Mistku ;-) co zpivaji ve schole, tak jestli ti treba nebudou zpivat...tak ne :-) jj, pocasi bude jasne az bude :-) my vezeme dorty uz v patek a mame je v krabici a ty jeste mame dat do igelitu, aby nam v cirkulacnim chladaku neokoraly...a fotograf nam rekl, ze pokud nepoprsi proudem fotime venku, ze nad nama bude nekdo stat s destnikem a nepujde to pry ani poznat...uvidime, vzali jsme si Radovana prave kvuli tomu, ze pocasi muze byt jakekoliv a on z toho udela prednost... :-)
Odpovědět
oleandr: koukala jsem na x webových adres a všude píšou to samé, PO - ÚT déšť, ve čt - ne 6 - 10 °C a skorojasno....
Odpovědět
mai: krasne dalsi nove fotecky :-) no, mit takovou sikovnou kosmeticku jako jsi mela ty, tak jsem uplne bez starosti :-) moc Ti to sluselo
Odpovědět
katka: tak to nám asi nebudou zpívat, máme jen housličky a varhany... dneska jdu na Matriku zanést seznam skladeb... tak jsem zvědavá, jak to nakonec bude znít. Jinak jesm si o víkendu přesunulu zásnubní prstýnek na pravý prsteníček a levý je prázdný a čeká... :-))
Odpovědět
Holky musíme věřit,že bude hezky,ale zase na druhou stranu můžou být ty fotky originální,když bude jiné počasí.Uvidíme!!! ;-) I přítel mě uklidňoval,že potopy nikde nehrozí. :-D andrejka.86 tak když to všude hlásí,tak snad to bude pravda. :-D
Odpovědět
a k těm dortům - vůbec nevím v čem je dostaneme, ale snad alespoň v krabici... vyzvedávám je taky v pátek... navíc jsem se v pátek rozčílila až na půdu... babička má přítele, kterého nějak nemůžeme nikdo vystát a jako svatební dar nám dá svatební dort... kdyby se třeba zeptal - máme jeden velký a dva malé pro rodiče jako poděkování. Navíc dorty u nás skoro nikdo moc nejí.. jsem zvědavá, co s ním budu dělat 8-)
Odpovědět
andrejka.86 tak to je radost.Přece jen jako svatební dar dostat dort to by se nelíbilo ani mě. My dorty vyzvedáváme ve čtvrtek,protože v pátek bychom to nestihli,už tak máme pátek narvaný až až.A taky jsem přemýšlela,zda si na ten dort mám vzít krabici nebo v čem vlastně bude. :-|
Odpovědět
holky, jen tak mimo diskuzi: konečně jsem se dostala i k fotkám na cd, dodělala jsem si tu naše svatební album. bohužel těch nádherných fotek ja hafo... tak aspoň některé..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?