Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, už si nepamatuju, kdo se k tomu hlásil.. Vy, které jste chtěli podle mě tu šipku na nehty, šly jste do toho (nebo půjdete)?:o)) Jen by mě zajímalo, jestli to fakt někdo udělal:o)
Odpovědět
civet: zapomnela jsem fotak...ale kadernice si to fotila....uces je opravdu ulet...fotky z liceni jsem sem davat nechtela, protoze jsem nevypadala dobre...oranzovy oblicej, opravdu silne nalicene oboci a kontrura rtu hodne odesla od me prirozene :-D ale uz za par dni tu budu mit fotky ze svatby... uaaa,,,to je mazec...posledni svobodny vikend...ja jsem nakonec hodne rada, ze se licim sama....protoze po vcerejsi zkouce ucesu, ktery na me bude snad nejdominantnejsi, tak vsechno ostatni musi byt min...jen kvalitni makeup, oci mam dost velke a tmave samo o sobe, takze to jen podporim a vyrazneji namalovane rty...po vcerejsi zk ucesu se uz tesim :-) a taky uz nejsem blondyna ale svetlohnedovlaska ;-)
Odpovědět
juchůůů, taky se těšííím, až ty vyvěsíte fotky :-))
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jé já vám to zavidím, že máte ještě před svatbou a samikri má dnes taky hezky :-) ten den (bez těch všech příprav a stresů) bych si zopákla hned ;-) a civet nezoufej, já mám týden po svatbě a taky je to dávno, jak jde člověk hned do práce tak se ta svatební nálada neudrží dlouho :-( btw. potřebuji radu, zvlášť od vás holek z jižní Moravy, chystáme se tam příští víkend na prodloužený víkend na takovou malou svatební cestu a potřebuju doporučit nějaký penzionek v okolí Hodonína či tam někde, jednu noc bychom chtěli strávit v Kroměříži a tu třetí v Zaječí U kapličky, ale netuším, kde se ubatovat na tu prostřední :-(
Odpovědět
pro mě je to daleko, neporadím nnell, promiň... samikri má dnes opravdu nádherně, myslela jsem na ni ráno!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
co se dá dělat, za pokus to stálo :-D já vám jenom závidím to počasí, v celým říjnu pršelo asi jenom mě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky kdyby jste chtěli juknout v pondělí dorazí ke mě tak takhle alespon na rajčeti http://klarabernklau.rajce.idnes.cz/s... jméno: spickovi heslo: 09102010
Odpovědět
díky ninus, hned se mrknu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: taky jedete na prodlouzeny vikend? :) ... my taky, ale budeme 3 noci v jednom penzionu a trochu vic na zapad v Beskydech, nakonec jsme vybrali Penzion pod Prehradou v Horni Becve (snad nebudou nejake snehove kalamity na horach :) ), dostali jsme za super cenu se slevou velký apartmán s rohovou vanou, tak se tesime :) a jeste tam maji jizdarnu, takze mame domluvenou hodinku na konich, já je mám moc ráda, jezdívala jsem, ale manžel nikdy, tak jsem zvědavá, jak se mu to bude líbit :-N
Odpovědět
hlásím se mezi vdané paní x-) :-N :-D jdu Vás jen pozdravit, vše dopadlo úplně jinak než jsem chtěla a měla naplánováno, ale v podstatě se to všem moooc líbilo od obřadu až po hostinu a večer, takže vlastně můžu být spokojená :-D počasí nám vyšlo ukázkově x-) vždyť jsem si taky na krásné počasí zadávala objednávku :-D :-D :-D :-p až budu mít více času určitě napíšu více ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Samikri: gratuluju paní:o)) Včera jsme na tebe myslela, počasí vám fakt vyšlo jak na objednávku, jsme si říkali, jestli vás někde se Zuzanou nepotkáme:o) Až bude čas, tak se stav, těším se na zážitky a hlavně mě zajímá, co nevyšlo, jak bylo plánováno. A jestli jsi vůbec ty jako nevěsta byla spokojená!
Odpovědět
samikri: moc gratuluju... :))) vcera byla moc krasne... nell: mela bych pro Tebe tip...a to Zajeci, to je to hodne komercni...tam kde bych Ti doporucila je to moc hezke...v Miloticich...oblast šidleny...bydleni primo mezi vinohrady...my se tam budeme fotit v sobotu...tak to by jsme se treba i potkaly :D je tam i apartman s vanou...neni to nic luxusniho, ale hezke je to tam moc...a je tam kuchynka, ale ne restaurace...sklepy jsou hned v te budove... :) jmenuje se to vinny sklep LV 212 a nejdes to na strankach livi-dubnany.cz a kliknes na to vinny sklep LV 212... prvni fotku kteru uvidis je muj budouci muz :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
samikri: taky moc gratuluju ke svatbě a doufám, že bude víc podrobností až bude čas ;-) a taky fotky :-) hani: jedeme taky na víkend, na moře bychom sice asi z darů měli, ale usoudili jsme, že letos bude stačit jen menší dovolená tady po republice a k moři vyrazíme příští rok, doufám že už třeba v květnu, červnu ;-) a Morava byla jasná volba, máme oba rádi víno :-D do Beskyd bych se taky ráda někdy mrkla, tak snad to vyjde katka: díky za tip, nastávající je fešák ;-) o tom, že u kapličky je to komerční už jsem taky slyšela, ale já scháněla včera na poslední chvíli a chtěla jsem někam, kde je to hezký, když už je to ta "svatební cesta" ;-) a když daou lokalitu mc neznám, tak to není jednoduchý něco najít :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ninus: zběžně jsem zkoukla fotky, jsem na chatě a máme tu pomalé připojení, ale moc hezký :-) měla jsi krásnou kytku ;-)
Odpovědět
samikri: jsem moc zvědavá, vítej mezi nás a hlavně povídej :-))
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: moc děkuji za chválu - kytka byla s 29 růží ( jelikož ten den mě bylo 29 let ) :-D :-D :-D
Odpovědět
dobre rano, tak a je to tu...posledni tyden...netrpelive sleduju pocasi...no, uvidime...v kostele nastesti neprsi :-) lulinka: drzim nam dneska palce na to zkouseni satu, snad vsechno dopadne dobre, do satu se vlezeme a budou se nam libit jeste vic nez naposledy :-) ninus: moc hezke fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooj, tak celou noc jsem nespala, leze mi to už na mozek :-D Zkoušku mám dneska ve tři, jsem zvědavá, jak to dopadne...docela se na ni těším, a pak mám až do čtvrtka volno. Nějak už máme vše zařízené. Zítra jdu ke kamarádce na víno, abych přišla na jiné myšlenky. :-)
Odpovědět
ja jsem teda taky pekne spatne spala...zkousku mam v pet..zitra jdeme na faru, konecne, nejak to pan dekan neresi nejakou pripravu, ve stredu na turnaj v bowlingu, tam musime...jsme se tam po letech potkali a na zaklade toho jsme si zacali psat...tak oslavit takove male vyroci :-) ...a ctvrtek, patek uz to pojede...vsechno posvazet domu a tak...navic drahemu dneska klekl pocitac a byly tam jemnovky a napojovy listek, tak delat vsechno znovu...
Odpovědět
Ahoj... tak, jak píše katka.k. - poslední týden před námi.. už jen 5 dní... O víkendu jsme rozváželi koláčky, byla to docela dřina, ale odměna byla veliká :-) Doma už mám v krabicích všechno nachystáno, co se kam poveze, co na hostinu, co k mým rodičům, co k přítelovým rodičům... jen hlavně na nic nezapomenout :-)
Odpovědět
anderjka: a jak Ti to nakonec dopadlo se svedkyni?
Odpovědět
luli, katka: holky, budu na vás moc myslet a držet vám pěsti, aby všechno dobře dopadlo :-) ninus: kytice opravdu krásná! :-)
Odpovědět
katka.k.: nakonec jsem se rozhodla pro tu "novou" svědkyni a jsem naprosto, ale opravdu naprosto spokojená... je to akční člověk, kterého opravdu k tomu dni potřebuji. Té "bývalé" svědkyni jsem to řekla... reakce byla jaká byla, ale hromada lidí mi říkala, že to je moje svatba a že ať se rozhodnu, jak se rozhodnu, tak to budou muset všichni respektovat... Ale jak říkám, já jsem spokojená, pořád mi píše, volá, zařizuje... Někteří mě možná zavrhnou, ale já jsem spokojená a není nad spokojenou nevěstu :-)
Odpovědět
mai: dekujeme...pak podam reference... zase jsem zapomnela fotak doma a na zkousku jedu primo z prace...jsem v tomhle hrozna...
Odpovědět
taky mi pořád všichni říkají, ať ukážu fotky z účesu, líčení, šatů a já jsem nikde s sebou neměla foťák nebo se na to zapomnělo... :-) Alespoň bude nějaké překvapení, což? :-D
Odpovědět
do albika jsem dal aspon nase oznameni...je na krasnem bilem papire, ne snehovem ale prirodni bila a papir je lehce strukturovany... :) pro predstavu...vymazala jsem prijmeni a neni cela adresa dole v rohu...delala nam ho kamaradka vytvarnice :) jeste mame k tomu male karticky s pozvanim ke stolu a na vecer a jako bonus jsme kazdy dostali karticku s pozvanim ke svatebnimu lozi pro toho druheho :-D
Odpovědět
katka: moc hezké, miluju tan font. :-) Jak to tak vypadá, vaše svatba bude krásně vystylovaná :-))
Odpovědět
mai: dekuju, ja taky ho mam moc rada stejne jako autorku po ktere se font jmenuje Jane Austen... kamaradka delala na miru, ja jsem ji uplne nechala volnou ruku...bylo to prekvapeni...a moc nas to dojalo a nadchlo jak se do nas trefila... :-) a vystylovani...me ani neprijde, mam pocit, ze vsechno bude jine, nic snad nema zadnou linii, ani barvu nic...kazda konkretni vec je takova jaka se nam libi... :-D prijde mi to od kazdeho trosku, asi jako my samotni :-D
Odpovědět
katka.k.: opravdu krásné přání, originální a jedinečné!
Odpovědět
katka.k. vážně krásné a hlavně originální!!! A jak se těšíš na vlastní líčení?Mě to právě že taky čeká....... Myslím,že jse obě dvě měly dobrou smůlu na kosmetičky,ty oranžový obličej a já černé oči. :-( A co nervozita holky,už je u vás? U mě teda už začala,navíc je to takový zvláštní pocit mít za 5 dní svatbu.Ale hlavně se teď začíná dít hromada konkrétních věcí - rozvozy,vyzvedávání a dohady.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?