Menu Forum

Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

24. srp 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
Registrovala se 2. října 2009 na beremese.cz. Přidala 3939 příspěvků a 2 alba. Má 34 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
Registrovala se 2. října 2009 na beremese.cz. Přidala 3939 příspěvků a 2 alba. Má 34 přátel.
 Holky, už si nepamatuju, kdo se k tomu hlásil.. Vy, které jste chtěli podle mě tu šipku na nehty, šly jste do toho (nebo půjdete)?:o)) Jen by mě zajímalo, jestli to fakt někdo udělal:o)
23. říj 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
Registrovala se 26. července 2010 na beremese.cz. Přidala 550 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
 civet: zapomnela jsem fotak...ale kadernice si to fotila....uces je opravdu ulet...fotky z liceni jsem sem davat nechtela, protoze jsem nevypadala dobre...oranzovy oblicej, opravdu silne nalicene oboci a kontrura rtu hodne odesla od me prirozene emoticon ale uz za par dni tu budu mit fotky ze svatby... uaaa,,,to je mazec...posledni svobodny vikend...ja jsem nakonec hodne rada, ze se licim sama....protoze po vcerejsi zkouce ucesu, ktery na me bude snad nejdominantnejsi, tak vsechno ostatni musi byt min...jen kvalitni makeup, oci mam dost velke a tmave samo o sobe, takze to jen podporim a vyrazneji namalovane rty...po vcerejsi zk ucesu se uz tesim emoticon a taky uz nejsem blondyna ale svetlohnedovlaska emoticon
23. říj 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maithai
27
Registrovala se 13. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2369 příspěvků. Má 6 přátel. Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
maithai
27
Registrovala se 13. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2369 příspěvků. Má 6 přátel. Region Zlín.
 juchůůů, taky se těšííím, až ty vyvěsíte fotky emoticon)
23. říj 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
Registrovala se 2. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 412 příspěvků. Má 18 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
Registrovala se 2. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 412 příspěvků. Má 18 přátel. Region Praha.
 ahoj holky,
jé já vám to zavidím, že máte ještě před svatbou a samikri má dnes taky hezky emoticon ten den (bez těch všech příprav a stresů) bych si zopákla hned emoticon a civet nezoufej, já mám týden po svatbě a taky je to dávno, jak jde člověk hned do práce tak se ta svatební nálada neudrží dlouho emoticon
btw. potřebuji radu, zvlášť od vás holek z jižní Moravy, chystáme se tam příští víkend na prodloužený víkend na takovou malou svatební cestu a potřebuju doporučit nějaký penzionek v okolí Hodonína či tam někde, jednu noc bychom chtěli strávit v Kroměříži a tu třetí v Zaječí U kapličky, ale netuším, kde se ubatovat na tu prostřední emoticon
23. říj 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maithai
27
fotoportrét
fotoportrét
maithai
27
 pro mě je to daleko, neporadím nnell, promiň...
samikri má dnes opravdu nádherně, myslela jsem na ni ráno!! emoticon
23. říj 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
 co se dá dělat, za pokus to stálo emoticon
já vám jenom závidím to počasí, v celým říjnu pršelo asi jenom mě emoticon
23. říj 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ninus81
Registrovala se 3. května 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 146 příspěvků. Má 6 přátel. Region Strakonice.
fotoportrét
fotoportrét
ninus81
Registrovala se 3. května 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 146 příspěvků. Má 6 přátel. Region Strakonice.
 Holky kdyby jste chtěli juknout v pondělí dorazí ke mě tak takhle alespon na rajčeti
http://klarabernklau.rajce.idnes.cz/spickovi-svatba/

jméno: spickovi
heslo: 09102010
23. říj 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maithai
27
fotoportrét
fotoportrét
maithai
27
 díky ninus, hned se mrknu emoticon
23. říj 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hani811
3
Registrovala se 27. února 2008 na beremese.cz. Přidala 295 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
hani811
3
Registrovala se 27. února 2008 na beremese.cz. Přidala 295 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
 nnell: taky jedete na prodlouzeny vikend? emoticon ... my taky, ale budeme 3 noci v jednom penzionu a trochu vic na zapad v Beskydech, nakonec jsme vybrali Penzion pod Prehradou v Horni Becve (snad nebudou nejake snehove kalamity na horach emoticon ), dostali jsme za super cenu se slevou velký apartmán s rohovou vanou, tak se tesime emoticon a jeste tam maji jizdarnu, takze mame domluvenou hodinku na konich, já je mám moc ráda, jezdívala jsem, ale manžel nikdy, tak jsem zvědavá, jak se mu to bude líbit emoticon
24. říj 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
samikri
1
Registrovala se 29. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 276 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 22. října 2010
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
samikri
1
Registrovala se 29. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 276 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 22. října 2010
    Region Praha
 hlásím se mezi vdané paní emoticon emoticon emoticon

jdu Vás jen pozdravit, vše dopadlo úplně jinak než jsem chtěla a měla naplánováno, ale v podstatě se to všem moooc líbilo od obřadu až po hostinu a večer, takže vlastně můžu být spokojená emoticon

počasí nám vyšlo ukázkově emoticon vždyť jsem si taky na krásné počasí zadávala objednávku emoticon emoticon emoticon emoticon

až budu mít více času určitě napíšu více emoticon
24. říj 2010 ve 14:39  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
 Samikri: gratuluju paní:o)) Včera jsme na tebe myslela, počasí vám fakt vyšlo jak na objednávku, jsme si říkali, jestli vás někde se Zuzanou nepotkáme:o)
Až bude čas, tak se stav, těším se na zážitky a hlavně mě zajímá, co nevyšlo, jak bylo plánováno. A jestli jsi vůbec ty jako nevěsta byla spokojená!
24. říj 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
 samikri: moc gratuluju... emoticon)) vcera byla moc krasne...
nell: mela bych pro Tebe tip...a to Zajeci, to je to hodne komercni...tam kde bych Ti doporucila je to moc hezke...v Miloticich...oblast šidleny...bydleni primo mezi vinohrady...my se tam budeme fotit v sobotu...tak to by jsme se treba i potkaly :D je tam i apartman s vanou...neni to nic luxusniho, ale hezke je to tam moc...a je tam kuchynka, ale ne restaurace...sklepy jsou hned v te budove... emoticon jmenuje se to vinny sklep LV 212 a nejdes to na strankach livi-dubnany.cz a kliknes na to vinny sklep LV 212... prvni fotku kteru uvidis je muj budouci muz emoticon
24. říj 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
 samikri: taky moc gratuluju ke svatbě a doufám, že bude víc podrobností až bude čas emoticon a taky fotky emoticon
hani: jedeme taky na víkend, na moře bychom sice asi z darů měli, ale usoudili jsme, že letos bude stačit jen menší dovolená tady po republice a k moři vyrazíme příští rok, doufám že už třeba v květnu, červnu emoticon a Morava byla jasná volba, máme oba rádi víno emoticon do Beskyd bych se taky ráda někdy mrkla, tak snad to vyjde
katka: díky za tip, nastávající je fešák emoticon o tom, že u kapličky je to komerční už jsem taky slyšela, ale já scháněla včera na poslední chvíli a chtěla jsem někam, kde je to hezký, když už je to ta "svatební cesta" emoticon a když daou lokalitu mc neznám, tak to není jednoduchý něco najít emoticon
24. říj 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
 ninus: zběžně jsem zkoukla fotky, jsem na chatě a máme tu pomalé připojení, ale moc hezký emoticon měla jsi krásnou kytku emoticon
24. říj 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maithai
27
fotoportrét
fotoportrét
maithai
27
 samikri: jsem moc zvědavá, vítej mezi nás a hlavně povídej emoticon)
24. říj 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ninus81
fotoportrét
fotoportrét
ninus81
 nnell: moc děkuji za chválu - kytka byla s 29 růží ( jelikož ten den mě bylo 29 let ) emoticon emoticon emoticon
24. říj 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
 dobre rano, tak a je to tu...posledni tyden...netrpelive sleduju pocasi...no, uvidime...v kostele nastesti neprsi emoticon
lulinka: drzim nam dneska palce na to zkouseni satu, snad vsechno dopadne dobre, do satu se vlezeme a budou se nam libit jeste vic nez naposledy emoticon
ninus: moc hezke fotky emoticon
25. říj 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lulinka005 (27 r.)
1
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 370 příspěvků. Má 1 přítele. Medlánky, Region Brno.
  • Svatba byla 30. října 2010
    V Brně, kostel sv. Tomáše, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
lulinka005 (27 r.)
1
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 370 příspěvků. Má 1 přítele. Medlánky, Region Brno.
    V Brně, kostel sv. Tomáše, Region Brno
 Ahooooj, tak celou noc jsem nespala, leze mi to už na mozek emoticon Zkoušku mám dneska ve tři, jsem zvědavá, jak to dopadne...docela se na ni těším, a pak mám až do čtvrtka volno. Nějak už máme vše zařízené. Zítra jdu ke kamarádce na víno, abych přišla na jiné myšlenky. emoticon
25. říj 2010 v 08:29  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
 ja jsem teda taky pekne spatne spala...zkousku mam v pet..zitra jdeme na faru, konecne, nejak to pan dekan neresi nejakou pripravu, ve stredu na turnaj v bowlingu, tam musime...jsme se tam po letech potkali a na zaklade toho jsme si zacali psat...tak oslavit takove male vyroci emoticon ...a ctvrtek, patek uz to pojede...vsechno posvazet domu a tak...navic drahemu dneska klekl pocitac a byly tam jemnovky a napojovy listek, tak delat vsechno znovu...
25. říj 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andrejka.86
Registrovala se 16. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 85 příspěvků a 2 alba.
    Ve Frýdku-Místku, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
andrejka.86
 Ahoj... tak, jak píše katka.k. - poslední týden před námi.. už jen 5 dní... O víkendu jsme rozváželi koláčky, byla to docela dřina, ale odměna byla veliká emoticon Doma už mám v krabicích všechno nachystáno, co se kam poveze, co na hostinu, co k mým rodičům, co k přítelovým rodičům... jen hlavně na nic nezapomenout emoticon
25. říj 2010 v 09:19  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
 anderjka: a jak Ti to nakonec dopadlo se svedkyni?
25. říj 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maithai
27
fotoportrét
fotoportrét
maithai
27
 luli, katka: holky, budu na vás moc myslet a držet vám pěsti, aby všechno dobře dopadlo emoticon
ninus: kytice opravdu krásná! emoticon
25. říj 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andrejka.86
fotoportrét
fotoportrét
andrejka.86
 katka.k.: nakonec jsem se rozhodla pro tu "novou" svědkyni a jsem naprosto, ale opravdu naprosto spokojená... je to akční člověk, kterého opravdu k tomu dni potřebuji. Té "bývalé" svědkyni jsem to řekla... reakce byla jaká byla, ale hromada lidí mi říkala, že to je moje svatba a že ať se rozhodnu, jak se rozhodnu, tak to budou muset všichni respektovat... Ale jak říkám, já jsem spokojená, pořád mi píše, volá, zařizuje... Někteří mě možná zavrhnou, ale já jsem spokojená a není nad spokojenou nevěstu emoticon
25. říj 2010 v 09:23  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
 mai: dekujeme...pak podam reference... zase jsem zapomnela fotak doma a na zkousku jedu primo z prace...jsem v tomhle hrozna...
25. říj 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andrejka.86
fotoportrét
fotoportrét
andrejka.86
 taky mi pořád všichni říkají, ať ukážu fotky z účesu, líčení, šatů a já jsem nikde s sebou neměla foťák nebo se na to zapomnělo... emoticon Alespoň bude nějaké překvapení, což? emoticon
25. říj 2010 v 09:33  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
 do albika jsem dal aspon nase oznameni...je na krasnem bilem papire, ne snehovem ale prirodni bila a papir je lehce strukturovany... emoticon pro predstavu...vymazala jsem prijmeni a neni cela adresa dole v rohu...delala nam ho kamaradka vytvarnice emoticon jeste mame k tomu male karticky s pozvanim ke stolu a na vecer a jako bonus jsme kazdy dostali karticku s pozvanim ke svatebnimu lozi pro toho druheho emoticon
25. říj 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maithai
27
fotoportrét
fotoportrét
maithai
27
 katka: moc hezké, miluju tan font. emoticon Jak to tak vypadá, vaše svatba bude krásně vystylovaná emoticon)
25. říj 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
 mai: dekuju, ja taky ho mam moc rada stejne jako autorku po ktere se font jmenuje Jane Austen... kamaradka delala na miru, ja jsem ji uplne nechala volnou ruku...bylo to prekvapeni...a moc nas to dojalo a nadchlo jak se do nas trefila... emoticon a vystylovani...me ani neprijde, mam pocit, ze vsechno bude jine, nic snad nema zadnou linii, ani barvu nic...kazda konkretni vec je takova jaka se nam libi... emoticon prijde mi to od kazdeho trosku, asi jako my samotni emoticon
25. říj 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andrejka.86
fotoportrét
fotoportrét
andrejka.86
 katka.k.: opravdu krásné přání, originální a jedinečné!
25. říj 2010 v 10:17  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
oleandr
Registrovala se 23. září 2008 na beremese.cz. Přidala 894 příspěvků. Region Vsetín.
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
oleandr
Registrovala se 23. září 2008 na beremese.cz. Přidala 894 příspěvků. Region Vsetín.
    Region Vsetín
 katka.k. vážně krásné a hlavně originální!!! A jak se těšíš na vlastní líčení?Mě to právě že taky čeká....... Myslím,že jse obě dvě měly dobrou smůlu na kosmetičky,ty oranžový obličej a já černé oči. emoticon

A co nervozita holky,už je u vás? U mě teda už začala,navíc je to takový zvláštní pocit mít za 5 dní svatbu.Ale hlavně se teď začíná dít hromada konkrétních věcí - rozvozy,vyzvedávání a dohady.
25. říj 2010 v 11:47  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš