Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrá ráno :) Se nějak neorientuju - je tu některá na tento víkend? Nebo je všechno až 30.?
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím, že na tento víkend tu někdo byl a dívala jsem se nahoru do seznamu členů a tam jich je spousta ještě na říjen :-) Akorát někteří nechodí do diskuzí ;-) Už se to krátí...
Odpovědět
Profilova fotka
A jináč ještě samikri, co sem chodí, má zítra svatbu :-)
Odpovědět
ahoj holky, jj ja vim o samikri... lulinka: jak to u vas vypada?...ja to nejak zakrikla, vcera jsme rafli...no, u nas zacina byt nevrlous zenich...sklenicky nejsou v restauraci dobre, ja jsem byla nejaka prepadla z kytky, napojovy listek co udelal mi prisel neprehledny...tak jsem vcera jen potichu po spickach se pohybovala doma a pak mi ruply nervy... zacinam byt nervozni....tesim se, ale zacina se objevovat svrbeni zaludku...dneska jdu na zkousku ucesu, tak snad dopadne dobre, v pondeli na saty a bojim se, ze mi nebudou...pak uz snad budu klidnejsi, nebo ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chodíš po špičkách? To já už tu chodím skoro měsíc :-D No u nás to celkem jde, včera jsme šli koštovat vínečko na svatbu a pak jsme se ještě stavili v hospodě, tak celkem v pohodě, to spíš doma vždycky něco vybublá a bum! oheň na střeše. Včera jsem taky byla u zpovědi před svatbou, hned mám lepší pocit, musíme zavolat našemu knězi a domluvit se ještě na organizaci svatby atd., dnes a zítra mě čekají volby, pak návštěva naší maminky, v neděli si asi objednáme pizzu a pak už je zase pondělí, buď chodím do školy nebo cvičit, ono to uteče...kamarádky mi píší, jak si dělají na svatbu nové účesy, kupují nové šaty, tak to mě docela potěšilo. Akorát když vidím venku tu jinovatku...že už se prý přezouvají i gumy u aut :-D No já ti nevím, můj přítel je takovej nesvůj, jinej než ho znám, moc se ke mně nemá ale já to beru tak, že je to stres nebo možná je pořád stejný a jen já si to špatně beru, jak jsme spolu začali bydlet, tak je to takový spíš už ustálený, žádné velké výbuchy lásky a tak, ten cit se jakoby ustálil a je mezi námi hodně silné pouto, a já teď před svatbou nějak moc vnímám každou hádku, mám pocitž e mě nemá rád. ale to je samozřejmě všechno stres, na svatbě to z nás spadne a bude dobře :-)
Odpovědět
katka, luli: holky držte se, kluci to určitě strasně prožívají. My měli jediné štěstí, že jsem si týden před svatbou vzala volno a odjela si dochystat detaily na svatbu na Moravu. Přítel byl v Praze sám, důležité věci jsme si dorozdělili, vysvětlili a každý jel podle svého, pak jsme si to jen schvalovali (hudba na obřad, logistika aut, vyzvednutí kytek apod). Nervy taky byly a taky jsme se před svatbou několikrát chytli...
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem ráda, že v tom nejsem sama, už jsem si připadla jako exot :-( Já mám pocit, že ty poslední týdny se strašně táhnou, už bych to chtěla mít za sebou, ale jen kvůli těm hádkám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem se těsně před svatbou s (tehdy ještě) přítelem nehádala, ale atmosféra byla napjatá a já se často urážela a nasírala:o) Hlavně teda na lidi okolo, když přišli s nějakým zlepšovákem:o) Prostě stačilo málo a vylítla jsem.
Odpovědět
dneska je blby den, opravdu hodne spatny den... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
katko, co se stalo?
Odpovědět
vlastne nic zasadniho a mne prijde ze vsechno...kytka bude jina a ja nevim jaka, jen doufam, ze nebude kyc, ale jednoducha a prosta jakou chci, mam pocit, ze je vsechno na me a jak budu vypadat co budu mit na sobe, abych se citila dobre nikoho nezajima...mozna je to jinak, ale ja si tak pripadam...upadla jsem dneska do nejake skepse... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
hlavně klid. U nás jsem svatbu z 90% zařizovala a vymýšlela já (manžel se staral o jiné taktéž důležité věci). Takže bylo všechno na mě, taky jsem měla pořád strach, že se něco podělá, ale nakonec to dopadlo dobře. Jakou jsi chtěla kytku a proč bude jiná? Svěř se, třeba ti poradíme řešení:o)) Já jsem nevěděla, co budu mít v kytce až do čtvrtka před svatbou a taky to nějak dopadlo:o)
Odpovědět
Článek se načítá
puvodne mely byt pivonky, vcera jsem tam byla a rikala, ze se ji nepovedly nikde objednat...ze nikde nesehnala, s tim jsem nejak pocitala, pak ze teda kombinace karafiatu a ruzi...nejak jsme si i rekly barvy... a jak jse tam vcera byla, tak ze se ji ty karafiaty nezdaji a ze radeji objednala tri typy ruzi ruznych barev, kdyz mi ukazovala jake, tak by to i slo, ale rikala, ze posledne objednala nejakou barvu a dosla ji jina a ze snad teda k sobe pujdou...slovy no, neco z toho bude me neuklidnila...ja to ani neresim, ze by mi tak strasne na kytce zalezelo, jen jsme se pak potkali s nastavajicim, hned pred kvetinarsvim, ja jsem si potrebovala to enjak ujasnit v hlave udelat si na to nazor, zahnat chmury a uz byl ohen na strese, ze jsem divna, co mi je...ja se tak moc snazim, aby on se citim dobre, vsechno mel tak jak chce, jeste mu ted zpravuju vestu, aby byla podle predstav a me prislo lito, ze ho ani nezajima, ze me neco rozhodilo...asi jsem precitlivela, ale ted nevim co s tim...jsem taky hodne unavena a jen bych spala...
Odpovědět
Profilova fotka
Proč se květinářce karafiáty nezdají? Koukala jsem ti do alba, máš tam kytky laděný do růžova.. Já jsem si tento týden koupila 3 velký fialový karafiáty a jsou naprosto krásný, do svatební kytice by byly super. A karafiáty rostou i v růžový velmi hezký... Ale obecně je s kytkama risk. Kamarádka chtěla smetanový růže, došly sytě žlutý, tak holt měla žlutý. Já jsem taky čekala, jestli vůbec přijdou jiřiny, přišly, ale víc do žluta než jsem chtěla. A nakonec to vypadalo dost dobře... A chlapi problémy s kytkama moc neřešej, protože to nechápou. A když nechápou, co na tom vidíš za problém, znervózňuje je to:o) Proště mu přišlo, že řešíš blbost, kytku mít budeš, tak o co ti jde?:o) Oni moc nechápou, proč ženský řešej i sladění s ostatníma barvama, protože to většina z nich prostě nevidí:o) A přecitlivělá jsi, já byla taky.
Odpovědět
chci mensi kyticku a rikala, ze se boji, aby to nebylo preplacane...ale ze je ma nachystane, kdyby se ji ty barvy ruzi k sobe nehodily....no, uvidime...ted jsem byla na obede, zadumane jsem sedela, sorotvalo mi co je jeste potreba ani jsem toho moc nepojedla a pritel jen napise, at nejsem zbytecne nervozni, ze je vsechno krasne zarizene...no, to je,ale taky se to jaksi ten tyden pred musi povyzvedavat a zkoordinovat, zaukolovat, sepsat ze... :-)
Odpovědět
kati: zkus se třošku uklidnit a relaxovat. Ve svatební den najednou zjistíš, že pár věcí nevyšlo, ale že na tom zase až tak nesejde, protože tam stojíte vedle sebe s životní láskou a je vám báječně. Chápu tvoje starosti, je to největší party života a dá strašně práci ji zorganizovat. Já měla na květinářku štěstí, vše, co jsem si přála, bez řečí bylo... :-) neboj, dopadne to dobře, budu držet pěsti...
Odpovědět
mam takovy neprijemny pocit, ze byt nevesta pohodarka se ve vysledku nevyplaci...myslela jsem, ze lidi kolem a dodavatele jsou zodpovedni lidi a chteji sami, aby byla jejich prace udelana dobre, ale spis mam ted pocit, ze jestli nad sebou nemaji dozor, tak to nejde a ze zodpovdnost sama o sebe neexistuje, ze spousta lidi dobre funguje jen pod jakymsi strachem a respektem, ze si nemuzou dovolit to dane osobe pokazit...a teprve potom delaji svou praci dobre... 8-(
Odpovědět
muj dnesni den: :-( ... :-S ... :-| ... ]-( ... ]-( ... ]-( ... 8-( ... =-) ... |-| .... :-p
Odpovědět
katka: na konci bude usměvavý smajlík, kdyby se do 20:00 nedostavil, povinně vypij flašu vína!!!
Odpovědět
mai: dik...snad bude usmevavy :) jdu na zkousku ucesu...takze snad nebude nejaky :-o nebo ;-( nebo ]-( ale kamaradku znam hodne moc dlouho, vzdycky si u ni naramne odpocinu...ale prekvapit muze cokoliv...
Odpovědět
nenenene, dopadne to vynikajícně!! :-) foto pak šup sem :-)
Odpovědět
:-) ;-) ale fotky nemam :-)
Odpovědět
Katka.k. buď hlavně v klidu,nicméně už i já začínám pomalinku nervóznět,je to zajímavé mít týden před svatbou,takový zajímavý pocit.Hlavně neboj,všechno dobře dopadne.Ale souhlasím s tebou,že jsem se potkala s lidma -dodavatelama a sama jsem překvapená,přijde mi,že je ta práce snad nebaví nebo jsou mimo mísu.Tak například jsem byla na zkoušce líčení.Měla jsem za to,že svatební líčení by mělo být přirozené,místo toho jen tuna pudru,vypadala jsem jako zombií a šíleně zvýrazněné oči,neřeknu líčení na ples,klidně ale jako nevěsta?Navíc ani nebrala v potaz můj názor.Takže nakonec se líčím sama.
Odpovědět
Profilova fotka
oleandr: svatební líčení by nemělo být přirozené, protože na fotkách pak nebude vůbec nic vidět a bude to vypadat, že je nevěsta nenalíčená. Právěže svatební líčení by mělo být výraznější než denní. A holky užívejte si ty poslední dny před svatbou:o) Já mám 20 dní po svatbě a přijde mi, že jsem jí měla aspoň před 3 měsícema.. Přijde mit o už hrozně dávno.o(
Odpovědět
Profilova fotka
Katko, jak to, že nemáš fotky?:o( Já se na tvou zkoušku účesu těšila. Vy sem holky nedáváte vůbec žádný přípravný fotky, dáte sem aspoň pak ty svatební? Byť třeba jen na týden?
Odpovědět
civet: i přesto se mi zdály černé kouřově vystínované oči přehnané na svatbu.Navíc jsem měla každé oko jinak namalované....no nevím co dělala,jestli si zkoušela jakou techniku oka si nakonec vybere? :-D Jinak vím co myslíš,ale při pohledu na mě se mé okolí opravdu zhrozilo,že toto na svatbu nepatří. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
oleandr, chápu.. Já jen nemám ráda, když se říká, že nevěsta by měla být přirozená, protože ono to pak na fotkách vypadá, že není vůbec namalovaná:o( černé oči je trochu moc a jestli bylo každý oko jinak namalovaný a nemáš každý oko jinak velký, tak je to úlet a kosmetička asi moc netuší, co dělá. Já jsem zkoušku líčení schválně nafotila a poslala asi třem lidem, všichni se shodly, že super, tak jsem byla spokojená. nalíčená jsem byla o trochu víc než normálně (ale já jsem zvyklá se dost líčit, pro mě to nebyl šok).
Odpovědět
civet já nemám problém s makeupem,ale tohle bylo už opravdu dost.Je mi jasné,že make up musí být silnější kvůli fotkám,ale myslela jsem přirozenější pro svatbu a ne pro diskotéku.Kdybych šla někam v noci pařit,ty kouřové oči by byly super,ale jediné,co z mého obličeje bylo ihned vidět,byly jen silně nalíčené oči.A opravdu nekecám,když říkám,že každé oko bylo jinak nalíčeno.Jinak oči mám stejné. :-D Takže jsem se zhrozila,když jsem to viděla a uvědomila si,že bych tak vypadala na svatbu.A nemluvím o nánosu pudru na nose,dobře i to chápu,ale já bych ocenila,když by byl roznesen rovnoměrně.Na nose byla hromada a pod očima u nosu jsem měla krápníky.Prostě tahle kosmetička totálně šlápla vedle. :-(
Odpovědět
civet jinak dívala jsem na tvoje fotky a schválně na líčení a tohle podle mě připadá přirozeně namalovaná na svatbu.A ne černě vystínované oči až k obočí...... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem dala ještě do příravnýho alba znovu fotky ze zkoušky účesu a líčení. Ve svatební den bylo maličko výraznější, ale už jen o málo, snesla bych možná i ještě víc:o) Oleandr, jestli jsi měla vystínovaný oči černejma stínama až k obočí, tak to chápu, že nechceš:o) A make-up má být roznesem na celém obličeji + vyřešit přechod na krk. Pudr nemá být vidět vůbec, ten má jen zafixovat a zmatnit pleť.. ale já vás holky na druhou stranu chápu. Kdyby nevyšla tak kosmetička, co mě líčila, tak jsem byla odhodlaná se taky raději líčit sama. V Kutný Hoře nevím, kde bych sháněla někoho jiného..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?