Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
:-D ted jsem se pobavila pri predstave, ze by nase mamka dostala neco s motivem svatba :-D a sladke neji, kvalitni vino, to by bylo noseni dreva do lesa, prave nas nic nenapada... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Co hezká šála nebo šátek?
Odpovědět
nebo nějaká kosmetika :-) nemusí to být parfém, stačí kvalitní bio sprcháč s pečujícím olejem apod.. :-) to udělá radost vždycky, nebo poukázka do soolné jeskyně, na masáž... :-)podle mého toto na ženské vždy zabere :-)
Odpovědět
if, mai: jj to by slo :-) popremyslime, nadhodim doma :-) dekuji za tipy
Odpovědět
Profilova fotka
Já řeším něco podobného . vánoční dárky - klasický problém - co taťkovi...
Odpovědět
jej if, ty jsi dobrá, u mě Vánoce začínají prosincem, na dárky jsem ještě ani nepomyslela :-))
Odpovědět
Profilova fotka
Já kupuju od května :-D Nejsem schopná během jednoho měsíce vymyslet dárky celé rodině... Ale už mám zakoupené švagry, sestry, synovce, jeden dárek tátovi, neteře jsou v cajku, dětem se kupuje fajn, takže zbývají rodiče, manžel a pes :) Zjišťuju, že se na Vánoce docela těším, poprvé budeme asi na Vánoce doma, od druhých společných Vánoc jsme jezdili k našim, letos snad dojedou oni k nám :)
Odpovědět
ja si kazdy rok rikam, ze kdyz se mi bude neco libit budu to kupovat v prubehu roku a ne pa litat a snazit se to najit...ale nejak se mi to nikdy nepodari dodrzet, ale jen co bude po svatbe tak zacnu taky :) na letosni vanoce se opravdu tesim, kazdy rok jsem vzdycky mela i o svatkach koncerty a leto ne a budeme mit prvni vanoce svoje...prvni stromeček... :-)
Odpovědět
if, katka: já to s daárkama dělám podobně, jen začínám třeba v září :-) Ale letos padla včechna pozoronost na svatbu, tak mi to nějak uteklo :-) taky se letos těším, první manželské Vánoce a po dvou letech první, kdy nebudu na Štědrý den sedět za pc a hlídat dění ve světě, ale naplno si to užju. :-))
Odpovědět
Profilova fotka
katka, mai: a budete jako jen s manželem sami ve dvou? Já si to právě nedovedu představit... jsem zvyklá, že nás bylo doma vždycky jak psů, takže Vánoce ve dvou jsou pro mě nepředstavitelné... ale chtěla jsem být poprvé doma, tak právě ukecávám rodiče, ať dorazí do Phy :)
Odpovědět
nn sami ne....to taky ne, ja mam 4 sestry a jsem zvykla na hodne lidi kolem sebe a dokud nemame deti mi to prijde smutne...a tatka uz nezije a mamka svym bratrem jsou sami a zase by byli sami i nastavajiciho rodice...takze zvladneme dve vecere :) a svoje vanoce jsem myslela, ze v nasem novem bydleni budeme mit poprve svuj stromecek, vanoce uz oslavime jako rodina a hlavne budu po letech doma a nepobezim jeste o pulnoci zpivat :-D
Odpovědět
if: my ano. Vánoce takhle slavíme už dva roky, Paja nechce být u nich doma, neamjí moc v pohodě rodinu, a uýpřímně, mě ta moje trochu chybí. Ale být o samotě má své kouzlo, společně připravujeme večeři...paja chystá kapra, já saláty a polívky .. je to kouzelné. Tím, že nebudu muset být v práci, to bude ještě hezčí, zajdem dolesa nadělit zvěři..doma chodíme i dědečkům na hrob. Ale to se stihne, hned 25. ráno tradá na Moravu a dohnat rodinné resty :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak já to mám jak katka, nedokážu být ve dvou, páč jsme velká rodina a byla bych nesvá...a taky bych nechtěla, aby naši byli doma sami dva. Stromeček doma máme už od té doby, co spolu bydlíme, toho bych se nevzdala :)
Odpovědět
if: taky jsem z toho byla nesvá...ale en krásný pocit, že jsme spolu, to přebil..navíc je doma ještě mladší brácha a babi, takže naše samotné nenechávám
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my poprvé loni měli společné Vánoce, resp. tedy společný Štědrý den, bylo to u našich, letos na výměnu budeme u manželovo rodičů a příští rok možná sami, mě by to o samotě nevadilo, bohužel u obou rodičů probíhá Štědrý den hekticky, samá hádka, tak bych chtěla zkusit, jestli my to zvládneme bez hádek ... a i kdyz spolu bydlíme, tak ani v Praze jsme neměli nikdy živý stromeček, máme jen takovej mrňavej umělej, to mi trochu chybí :(
Odpovědět
hani: u nás je taťka vždycky nervozní, tak jsem to taky ocenila, naprosto chápu
Odpovědět
Profilova fotka
hani: tak si stromeček pořiďte, ne? mai: tak to máš fajn, nám "vánoční" prarodiče už umřeli a ségry mají děti, takže jsou s něma doma... já jsem poslední, kdo s něma o Vánocích může být.
Odpovědět
if: myslela jsem si to, věřím, že to bude mít můj mladší bráška těžší :-) ale třeba už budem mít děti a oblažovat rodiče i s nima :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, asi si letos stromek pořídíme, navíc manžel mění práci, takže přes Vánoce žádné volno nebude (jen ten svátek ve Štedrý den a to možná stejně bude mít pohotovost na telefonu), a já měla volno přes Vánoce loni a střídáme se v práci :), takže abychom si ještě i v týdnu do Silvestra užili vánoční atmosféru, tak že by stromek? To asi budeme muset nakoupit i vánoční ozdoby ... jé :)) ... a nebo začnu sušit kolečka pomeranče a tak a uděláme to napřírodno :-N ... teď jste mě tu tím tématem tak nahlodaly, že ten nápad jdu hned manžílkovi napsat :) Jinak já jsem v rodině také poslední bezdětná a manžel je jedináček, ale letos ještě jednou rodiče a příští rok sami (a kéž by ve vlastním bytě :) )
Odpovědět
Profilova fotka
No, my budem mezi svátkama taky v práci, už nám nezbyde dovča, svatební cesta nám vyčerpá poslední zbyteček... Já kupuju stromeček i ozdoby moc ráda, máme jen slaměné a dřevěné, červené mašličky a je to. Pes nám každý rok nějakou ohlodá, tak mám důvod kupovat nové ;-) Nejradši kupuju na trzích (v Klobúkách je to super, ale letos to nestihneme :-( ).
Odpovědět
nam dneska dosel taky mail, ze mezi svatkama musi zustat nekdo na pracovisti...dost na prd, kdyz jsme tu jen dve...takze nejak prostridat a letos to vazne vychazi teda pekne blbe, vsechny svatky o vikendu...dovolena by byla, jelikoz jsme do ted nemohli vybirat a do toho mame jeste si vybirat nadpacovani...tak jako nevim, prvne to vypadalo ze nebude ani svatebni cesta, ted si proste ten tyden nejak vezmu,ale zase nevime kdy a jak, protoze ted zase nemuze a ma to spatne v praci nastavajici...ale to, ze budu muset jit do prace mezi svatkama i na silvestra me teda pekne stve...vsichni kamaradi jednou nekam na hory a kam se budem dopravovat odpoledne ze...to me hodne mrzi... mate nejake tipy na dovolenou v listopadu? zahranicni nebo i nejaky pekny hotylek u nas... co jsem se divala na zahranici aby bylo teplo, tak to je nad nase cenove moznosti... a nejsem nejaky vasnivy lyzar...
Odpovědět
Profilova fotka
katka: ze zahraničí jde určitě Egypt a Kanáry, tam je hezky skoro furt a cenově to podle mě vychází dobře. A u nás je toho hafo, jen to počasí je v listopadu už takové spíš na sezení u krba s vínem... Co třena nějaký hezký wellness hotel a chodit si užívat?
Odpovědět
if: prave, wellness hotel...presne to by se mi libilo...a sem tam pekna prochazka po kopeckach :)
Odpovědět
Profilova fotka
katka: jo, takový relaxační týden je lahoda :) Jen teda nemám tip na žádný konkrétní hotel... taky cenové kategorie jsou dost různé.
Odpovědět
if: mne se prave nechce travit cas nejakym cestovanim zdlouhavym nekam...jsem dost unavena, tim ze nebyla letos jeste zadna dovolena, v praci je toho strasne moc a jeste do toho chystani svatby...nekam letet, dorozumivat se, cekat jak to budu snaset, letiste (nesutale hlidani jestli uz, jestli stihame, kdo nas na letsite doveze apod.) ptoste bych chtela jen klid, pohodu, zastavit se, nechat o sebe pecovat a uzivat si nas dva... :)
Odpovědět
Profilova fotka
katka: já nevím, mě nikdy nějaká rozumná délka letu neobtěžovala, navíc jet z Hodonína třeba do Krkonoš do wellnessu vyjde stejně jako sjet do Brna nebo Vídně na letiště (ale je pravda, že já mám letadla ráda, pokaždé čučím z okýnka a mám na konci cesty placatý nos :-D ) :) Ale pokud chceš relaxovat, tak je opravdu fajn si najít nějaký příjemný hotýlek někde u nás...
Odpovědět
nebo na slovensku, já si tam tak odpočinula... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé, vy mě děsíte holky, Vánoce ještě vůbec neřeším ;-) my se na "svatební cestu" taky nikam zvlášť nechystáme, pojedeme jenom ten příští prodloužený výlet někam na jižní Moravu, ještě ani nevím epořádně kam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: my tě nechceme děsit, my tě chceme navnadit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky k tomu daru pro rodiče za svatbu - my jsme si přítelem našim rodičům věnovali poukaz na večeři do Cafe Imperial na 4 tisíce. Měli z toho ohromnou radost ! :-) Moji rodiče jsou z Prahy a manželovo z Plzně a sedli si hezky do noty a tak se rodiče z Plzně do Prahy moc těší ... Hezky si posedí, popovídají a doufám, že i pochutnají ;-) Při předávání jsme jim řekli pár slovo, které jsme si předem připravili... Byli dojatí a i ostatním lidem se to líbilo. Na Vánoce se už také moc těším, také si to představuji, jak manžel bude mít na starosti kapra, já ostatní, budu péct cukroví, budeme zdobit stromek a tak :-) prostě idylka :-) Joo a nad dárky už také přemýšlím ... času mám teď celkem dost. Manžel, přišel včera s tím, že bychom mohli pozvat někoho na večeři, nějaké naše kamarády a tak ...To si musím ještě promyslet ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?