Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, tak jsem zjistila, ze se asi nepodivate ... tak bohuzel ... musim ziskat odkaz
Odpovědět
Profilova fotka
civ: já vím, bohužel moje album to není, už jsem si psala o odkaz, tak snad zitra :)
Odpovědět
Profilova fotka
Nnel: Měla jsem šaty ze svatebního salónu v Plzni - Nathalia
Odpovědět
Profilova fotka
díky za gratulace, Zuzka fotí prostě skvěle, já měla hroznou radost, když mi přišly, úplně jsem se z nich rozklepala, a civet nežárli, komplet fotky budu mít až v půlce listopadu, a z té ukázky jsem fakt nadšená, aspoň tuším, jak jsem vypadala ve svatebních šatech ;-) hned jsem se musela všem pochlubit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a ze salonu se dnes neozvali, tak snad jsou šaty ok ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nnell, ten pocit znám.. Já když viděla prvně fotky od Zuzany, tak jsem se klepala a měla slzy v očích, jak malej parchant:o)) Já budu mít komplet fotky 5.11. (5 týdnů po svatbě), jenže se samozřejmě nemůžu dočkat:o( A jak to dopadlo s těma šatama jsem se chtěla zeptat, ale vidím, žes už napsala, že se neozvali. Tak je to snad OK:o)
Odpovědět
Profilova fotka
K tomu líčení a brzkému vstávání ... já vstávala také v 5 a kamarád mě začal česat už v 6, fotograf přišel na 7 a mezi tím ještě dorazila svědkyně co mě líčila a dělala nehty...Spala jsem tak 3 a půl hodiny a v pohodě ;-) K těm šatům, to Vám upřímně závidím, že jste to měly s šaty v pohodě při vracení. mě nepřišlo, že bych je nějak moc zničila a to mi ještě paní v půjčovně říkala, že mám jediné štěstí, že je do konce roku už nikdo nemá zamluvené, jinak bych musela platit tak klidně 8 tisíc 8-( , že by se ta spodnice musela vyměnit... No asi záleží na přístupu a tak ... Jinak ta paní byla v pohodě.... Můžu se zeptat kolik platíte za fotky Zuzaně? Jsou opravdu nádherné a když vidím jaký je o ní zájem zajímalo by mě jak se cení :-) ... jestli to není tajné ;-) My máme fotky od Štěpána Mikudy a platíme 7000 za celý den focení. 50 jich vyvolá, 300 na DVD a pak ještě na Webu. Byl úžasný !!! Už jsem sem ten odkaz házela, ale kdyby se ještě někdo chtěl pokochat ;-) tak tady ... (zatím jen ochutnávka) http://www.weddingsmasterclass.com/an...
Odpovědět
Profilova fotka
anna: Zuzana má u sebe na webu ceník. Každopádně za letošek platí 8500 za cca 12 hodin focení (+ cestovné, 3kč za kilometr) a je v tom asi 120 vyvolaných fotek, 300-350 na CD. Na příští rok zdražila a moc se jí nedivím:o)
Odpovědět
civ: jsem ráda, že to tu zmiňuješ... Na tu jsem se Zuzky zapomněla zeptat. Měla mi fotit i líčení a česání, ale to jsme nestihly, protože dřív za mnou přijet nemohla. Ale byla s námi cca 12 hodin. Počítáme s 10-15 tis. :-) Absolutně netušíme, ale šli jsme do toho, ať to stojí, co to stojí :-)
Odpovědět
nnell: moc krasne fotky...gratuluji samiri: drzim palce at pripravy probihaji v klidu a vsechno dopadne podle predstav... holky, cim vic fotek sem davate, tim vic jsem napnuta na vlastni svatbu...vcera jsem si koupila vodeodolny make-up od dermacolu...musela jsem na sebe chvilku zirat, protoze jsem neverila svym ocim...chvilku mi trvalo nez jsem si na sebe zvykla, ale nebyl to neprijemny pocit... :-D kdyz jsem videla jak se rozsirily zornicky i nastavajicimu, tak jsem si rekla, ano, to je ono...presne tenhle pohled mi u nej chybel kdyz jsem prisla ze zkousky liceni... x-) zaciname se hrozne moc tesit, vsechno si uzivame a jsme jak na oblacku, tak se snad nezacne neco kazit...vcera nam pani z restaurace ukazovala organzu na stoly a jak ji usila...je nadherna...muj vysneny varhanik ma cas, vsechny muziky pocitaji s produkci na obrade...tak jen aby nikdo neonemocnel a v patek se povedla zkouska ucesu :-) a sup sup, uz at je to tady...
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: tedááá, vážně kočka :) Moc ti to sluší a šaty vypadají na fotkách nádherně :)
Odpovědět
Profilova fotka
katka.k - No u nás je nálada taková všelijaká. Přítel tvrdí, že každý, kdo má do prd*le díru mu do toho kecá a on už je z toho fakt na prášky. Nějak se nedokáže těšit, ale už ho znám a vím, že to z něho po obřadu spadne a pak už se bude jen slavit a bude mít dobrou náladu. A jak se trochu napije... :-) Já když jsem šla ze zkoušky líčení (nikdy jsem se nemalovala), tak jsem potkala švagrovou a říkala, že mi to moc slušelo, k tomu ten účes, myslím že to bude hezký :-) Měsíčky furt nemám, gyndařka mi řekla, že si myslí, že je to nervama, ale já zas tak ve stresu nejsem :-( No uvidíme, jak po svatbě.. V pátek a sobotu mě čekají zase volby, tentokrát už to snad půjde jak po másle, prý moc lidí na druhý kolo nechodí...v pondělí zkouška šatů, ochutnávka vína a pak už to pojede :-D
Odpovědět
Článek se načítá
lulinka: v pondeli me taky ceka zkouska satu...odkud mas vlastne saty? no, i bych verila ze jsi to nedostala od nervu....kdyz do toho lidi kecaji, tak je to na prd...u nas nastesti probiha ve velkem vinobrani, tak vsichni upinaji svou pozornost jinam a snad to taky tak zustane... :)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám šaty tady z Brna, z Králova Pole, salon Oriela. Byly teda dost drahý (půjčovné 8500) ale tak strašně se mi líbily...no mám dost strach, jak dopadne zkouška :-(
Odpovědět
ja mam taky strach jak dopadne zkouska...vubec nevim, jestli mi satky budou... ja ma saty z belle...taky jsem si nemohal pomoct, ale prekvapive nejsou nijak drahe... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem ziskala verejny odkaz od pribuznych manzela z FB, kde jsou tedy nejake neprofi fotky z nasi svatby: http://www.facebook.com/album.php?aid... Jinak fotograf se nam konecne ozval, nahled na upravene fotky by mel byt do nedele, bohuzel neplanovane musel odjet pry do zahranici, proto se neozval, no tak uvidime ...
Odpovědět
hani: moc, moc moc Ti to sluselo....opravdu krasna :-) vlasy, saty, liceni..vsechno perfektni...a i tyhle fotky jsou moc hezke ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hani, moc ti to slušelo!!! šaty krásně sedly, účes krásnej a líbí se mi tvá podzimní kytička - taková akorát velká a přitom výrazná. A taky jste měli dort s podzimním zdobením:o) Kdo je ten pán v šedým s bordó motýlem? Ten je výborně vyfiknutej :o)
Odpovědět
Hani: krásný fotky, teda seklo ti to moc, vám oběma! civ: ten pán s motýlkem mě také zaujal :-) Vystylovanej od hlavy k patě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju moc, potěšily jste mě, protože jsem z toho byla taková nějaká nesvá :) ... hlavně manža si během cesty na obřad nejspíš hrábnul do vlasů a nikdo si toho vůbec už nevšiml, takže má na všech fotkách zleva vlasy úplně nějak mimo přes čelo a mě to hrozně na fotkách irituje :-D, ale co už :-) civ: já ted na ty fotky sice nevidím (jak to mám v práci zablokované), ale tipuju, ze pujde o manzela sestrenky mého manžela :-N , je Němec, oni bydlí v berlíně a manželova sestřenka je modni navrharka, tak to maji asi nejak v rodině :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Hani, to bude asi on:o) U stolu s ním sedí taková velmi hezká výrazná bruneta s modrýma očima a nějakou tmavou kytkou v dlouhých vlasech:o) Oba vypadají dost dobře:o) Ale tebe nepřebijou, bylas za princeznu:o) a na manželovy vlasy se vyprdni:o) Můj ženich měl vlasy "učesaný" stylem - ráno umeju, ono to samo uschne:o) Negeluje si vlasy, neumí to a já na něj ráno neměla čas a pak na to zapomněla:o) A na fotkách mu ty vlasy maličko trčí vzadu na hlavě:o) Ale mě to nevadí, tohle je prostě on, nakonec bych asi nebyla ráda, kdyby to měl nějak ublízaný, tohle je pro něj mnohem přirozenější:o)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, to jsou oni, holt je nikdo nepřehlédne :-) je fakt, ze me to taky behem foceni i obradu neprislo, protoze prosteě rozdrbaný vlasy mívá běžně, jsem na to zvyklá a normálně mi to nevadí, tak to tak musím brát :-N Jinak já se těším z fotek od fotografa na fotku se sourozenci :) ... byla totiž docela psina, kdyz fotograf rekl, jestli se nechci vyfotit treba se sourozenci a já řekla jo jo, tak pojďte sourozenci a přišli ke mně 4 velký chlapi v letech :-D ... já jsem totiž nejmladší,mám 4 bráchy a všichni jsou ode mně starší v rozmezí 11 - 18 let :-D .. tak to vsichni jen kulili oci ...
Odpovědět
hani, nell: kočky, obě!!! oběma to fest slučí, máte krásně upravené vlásky, obě perfektní padnoucí šatky civ: já vlasy Pavla taky obsolutně neřešila :-)) ale on to tak nějak zvládá sám, naštěstí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky Hani,nell krásné fotky moc vám to sluší
Odpovědět
Profilova fotka
holky, díkymoc za chválu, velký podíl na tom jak bvypadáme má hlvne šikovnost fotografky ;-) hani: máš mocěkný fotky, seklo ti to :-) já vlasy nastávajícího taky v den svatby vůbec neřešila, já ani nezaregistrovala, že si do saka nedal kapesníček, který měl, takže tak |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky u vás týden před svatbou probíhaly takový hádky? Já už mám strach i říct slovo svatba! Jsem asi podvědomě vystresovaná a přítel taky, vyletíme kvůli každé kravině, on je naštvaný kvůli hloupostem, přitom nikdy takový nebyl :-( Už mu nesmím ani nic připomenout, hned je oheň na střeše, mně na něm vadí už i to, jak leží na pohovce, no je to normální:? ;-) Mračíme se na sebe, mám pocit, že mě už nemá tolik rád, jen hádky, stres, svatba za dveřma, říkám si, jestli jsem se nezbláznila, že se bereme :-(
Odpovědět
Profilova fotka
luli: a nechcete si dát jeden den pohov od příprav a jít v klidu někam na večeři, vínko, do kina....? Jak leží na pohovce ti nevadí, jen nervy prudí, tak člověk hledá záminku...ale je to škoda a zbytečné ;-)
Odpovědět
lulinka: my to meli taky, minuly tyden....byla jsem pred svicou neprijemne, podrazdena, on pak taky...taky me vsechno rozcilovalo...ale v samotny den jsem pak uz byla jen nervozni, ale byli jsme stale spolu...ted mame nadherny tyden...bylo to asi tim, ze jsme se opravdu dost skarede pohadali a rekli jsme ze takhle to nepujde,ze jsme to teda dost prehnali...ted to resime presne naopak...takze mame vlastne asi jeden z nejkrasnejsich tydnu vubec...teda tolik milovani za jeden tyden...no, misto hadani, psychicky to pak na nas pusobi, ze se ochranujeme, nez by jsme se hadali...zkuste vypnout, pokud to jde, tak nic ze svatby aspon jeden den neresit. je tady na beremku dikuse na toto tema, precetla jsem si ho, kdyz jsme se tak hodne hadali, clovek pak nejak vi, ze neni sam a neni to nejaka anomalie...jen at si tim zbytecne nepokazite tak krasny den...doufam, ze u nas se to uz nebude opakovat a bude klid... :-)
Odpovědět
holky, chci se zeptat, davaly jste neco jako podekovani za syna? ja davam dort, ale pritel chce dat neco moji mamce a dort by nebylo asi to prave...nenapada vas neco?
Odpovědět
Profilova fotka
My rodičům nedávali nic jako poděkování, dorty by úspěch neměly a ani mě ta tradice nijak nebere... ale určitě jde vymyslet třeba vstupenku do divadla, poukázku na večeři, kvalitní víno, belgické pralinky... v podstatě cokoliv, co byste dali třeba k narozeninám... Osobně bych se jen vyhla oprašovadlům (hrneček s nevěstou a ženichem a podobné nepoužitelné věci).
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?