Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
katka: já si nepsala žádný postup, ani barvičky, prostě nic. Ráno jsem se vzbudila, rozložila barvičky na zrcadlo a jak jsem to ráno cítila, začala jsem s malováním. Na to, že jsem spala asi jen 3 hodinky, jsem se cítila v pohodě a malování šlo samo. :-)
Odpovědět
kesy: mela jsi vodeodolny makeup a nejake korektory? divam se na fotky, ze vypadas moc hezky a vsechno je jak ma byt...tak premyslim, jestli a jak mam byt, aby to bylo na fotkach v pohode... :) jinak spoleham v mocnou silu photoshopu :-D
Odpovědět
katka: fotky jsou retušované, vyhlazené. Ale myslím si, že jsem make-up udělala dobře, i barvu jsem trefila a to jsem asi týden před svatbou změnila značku. Make-up nebyl voděodolný, ale myslím si, že je déletrvající. Mám značku La Roche-Posay a byl ve svatební den perfektní, vydržel mi až do večera. Korekturu jsem nepoužívala. Kde jsem potřebovala více maskovat, vklepala jsem jemně ještě vrstvičku make-upu, pak celý obličej zafixovala pudrem. Pleť krásně dýchala a ani jsem se moc nemastila. Ten make-up je fakt skvělej. Je krásně korektivní, takže zamaskuje kde jakou nedokonalost i vyrovná povrch! Teď píšu jak někdo z reklamy :-D Ale je to tak. Na oči jsem si taky nedávala voděodolnou řasenku. Použila jsem svojí klasiku Miss Sporty a nezklamala :-)
Odpovědět
... a ještě jsem pod oči použila rozjasňovač :-) teda světlý krémový korektor od Max Factor :-D Matlám více značek, ale funguje to dohromady dobře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katka.k- V kolik máte obřad? My v 11 a všichni říkají, že je to strašně brzo :-|
Odpovědět
kesy: diky za tip...chci taky jeste vyzkouset jiny make-up... ;-) lulinka: my mame obrad o pul jedne a zase nam nekdo rika: az? :-D si nevyberes...hlavne aby to sedelo vam... ja jsem to delala podle sestry, oni meli obrad az ve dve a bylo to idealni, ale to bylo leto a den dlouhy...kvuli foceni jsme to dali na pul jednou...budu klidnejsi, ze se v klidu nachystam a nebudu tolik stresovat... 11 mi neprijde strasne brzo... :-)
Odpovědět
lulinka: sak pockej....nez budete obedvat bude jedna a uz jim bude krucet a budou radi, ze jste to meli v 11 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo spíš kadeřnice si rýpla, budeme se scházet už v šest ráno a kosmetička v osm... :-S
Odpovědět
no to neni nic moc...ale stejne by jsi nemohla dospat... ;-)
Odpovědět
luli: nic si z toho nedělej, my měli obřad v 11:30 a vstávala jsem v pět :-) nevěsty jsou zkrátka hrdinky.. :-))
Odpovědět
moc jsem se bavila nad svyma fotkama ze svici...ve tri rano stojim oprena o sloup, no oprena, z poslednich sil se ho drzim a odmitam se kamkoliv pohnout.... :-D jsme zvedava jestli takhle budu vypadat i ve svatebni den...planujeme si, ze budeme mit svatebni noc...tak jsem teda zvedava... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lulinka: na kadeřnici se vyprdni. Moje kosmetička mi na zkoušce make-upu říkala, že ten den vstávala dost brzy, už v pět ráno tam měla nevěstu na líčení (ta nevěsta měla svatbu v 10 a nechávala se česat až po líčení). Je za to placená, tak ať si moc nestěžuje. Já jsem byla v 8 u kadeřnice a ta přede mnou česala už jednu nevěstu, takže pracovala od půl sedmý. Katko, tos byla tak opilá?:o) Jestli chcete svatební noc, tak se holt budeš muset trochu držet a tolik nepít a prokládat to nealkem a jídlem:o) Já jsem se teď kochala fotkama ze svatby (od kamarádů) a úplně jsem se zasnila a zavzpomínala, jak to bylo super... Kamarádka cvakala takový ty momentky (kvalita fotek nic moc, ale na zachycení nálady to stačí) a úplně se mi některý ty chvíle vybavily.. Holky, které to máte ještě před sebou, tak si to fakt užijte, ten den je neopakovatelný:o)
Odpovědět
Článek se načítá
civet: opila ne...to ja vydrzim hodne a jelikoz jsme byli stredem pozornosti, tak jsem si to nemohla ani dovolit...prave ze jsem byla tak brzo od rana vzhuru a chystalo se...takze mi opravdu dosly sily... tak si rikam, jestli dojdou i ve svatebni den... :-)
Odpovědět
katka: já ti naprosto rozumím :-D měla jsem strašně divokou svíci :-) ale svatbu jsem zvládla i při neustálém prolévání slivovicí. Člověk pořád někde běhal a tancoval, hodně jsem pila i vodu a držela jsem se nááádherně až do konce :-)ráno mi bylo úžasně. Což se ovšem nedá říct o ženichovi, který vytuhl jak špalek ve dvanáct v noci (pokrok oproti svíci, kterou prospal prakticky celou :-)). :-)
Odpovědět
mai: :D jjj :) myslim, ze svatba nebude ani tak narocna jak ta svica...dopoledne o sebe necham pecovat a nic nebude tak strasne hekticke a fyzicky narocne jako ta svica :-D
Odpovědět
katka: taky si myslím, a mám co srovnávat :-) takže my měli až svatební ráno. V noci byl ženich nepoužitelný. :-)))
Odpovědět
Zdravím novomonaželky a budoucí už skoro manželky :-D mám chviličku sem za Vámi skočit a konečně Vám pogratulovat, máte všechny nádherné fotky x-) x-) x-) a moooc Vám to slušelo x-) x-) x-)
Odpovědět
holky já začínám mít nervy z budoucí tchýně :-p jako aniž by cokoliv řekla, nebo se zeptala, tak už před měsícem nám začala péct koláčky , no a co, že všechno máme,že ]-( domluva byla, že se všichni sejdeme na místě obřadu, vzhledem k našemu pidi místu, k nám dojede prostě jen fotografka a vizážistka ... né, tchýně si usmyslela,že chce učesat,tak že sem ráno přijede, jenže když přijede ona, tak přijede i tchán a kdo je přiveze, no samozřejmě brácha přítele i s jeho přítelkyní, a už vidím jak sem vezmou i tetu s dcerou a přítelem, protože oni Prahu neznají ... ]-( ]-( ]-( už to vidím, jak se sem nahrne tisíc lidí, kteří se sem ani nevejdou a já pak budu nervózní, vzteklá, protože samozřejmě chci, aby mě všichni viděli až v kostele a v takovéhle situaci to možné nebude ]-( :-p |-|
Odpovědět
Profilova fotka
samikri: a proč se tchýně nenechá učesat někde v salonu? Tohle ti vůbec nezávidím, zkusila bych to přes přítele, ať jí trochu zklidní, že je prostě nějaká domluva a ať se jí drží! Já jsem všem říkala, že ve svatební den budu nervní a když jsem nervní, tak jsem nepříjemná. Buď jsme měli rozumný hosty, nebo se mě každej bál, protože si většina lidí nedovolila mít námitky k mým (občas ne úplně standardním) řešením a rozhodnutím. Když se mi někdo snažil vecpat do pokoje, tak jsem ho vyhodila, jednou jsem byla nevěsta, tak bylo po mým. Fakt se jí snažte zpacifikovat, já bych se pominula, kdybych si něco naplánovala a někdo by se mi mimo plán začal cpát do bytu (i kdyby se jednalo o vlastní mámu nebo tchýni). Držím pěsti, ať vám to v sobotu vyjde:o)
Odpovědět
civet: díky :-) prostě se zamknu v pokoji, a ať ostatní dělají co chtějí a kde chtějí :-D :-D
Odpovědět
sami: civ mi mluví z duše, skuz zatahat za nitky přes ženicha, ale buď nekompromisní!!
Odpovědět
no jo, když on je, co se týká maminky měkkej :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ať přestane být měkkej, tady se jedná o blaho jeho budoucí ženy. Manžel se taky s rodičema nechtěl dohadovat o některých věcech, načež jsem mu řekla, že já s našima taky nedebatuju a jen oznamuju (co se týče svatby) a ať následuje mého vzoru a jedná stejně. Já se omlouvám, ale jsem fakt alergická na tyhle lidi, kteří se snaží předělat něčí svatbu, protože maj pocit, že oni vědí líp, jak to má být. Jednou je to vaše svatba, tak by měla být podle vás, takže jestli ty chceš, aby tě všichni viděli až v kostele, tak to tak udělej. Tchýni ať třeba dovezou na to učesání, ale ať jsi ostatní jdou sednout někam do kavárny, že chceš mít klid na přípravy. vyhlas klidně embargo na svůj byt, že do něj smí jen osoby ženského pohlaví, protože tam třeba budeš lítat ve spodním prádle:o)
Odpovědět
sami: jasně a tak jedna důležitá věc, co se týká maminky, tak už by měkkej, jak píšeš, být neměl. Teď už to bude především o vás a ty bys měla být jeho n 1!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mám prvních pár ukázek od Zuzky ;-)
Odpovědět
nell: koukala jsem na hlavní stránku a hned mě vaše titulní fotka albíčka upoutala. Zuzka má holt svůj rukopis :-) Fotky jsou opět dokonalé. Co dodat :-) Jeeště jednou velká gratulace!
Odpovědět
holky díky :-) koukám, že říjnovkám vévodí Zuzka :-D ale má fakt dokonalé fotky, není snad jediná fotka, která by se mi od ní nelíbila :-N
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: fotky máte opět krásný:o) Líbí se mi tvůj účes:o)) A bez brýlí vypadáš úplně jinak:o)) Fakt bomba! A potvrdilo se to, co jsem říkala - měli jste pod mrakem (dokonce pršelo), ale na focení je to mnohem lepší světlo než ostrý slunce, který jsme měli my. Takže za to počasí můžeš být nakonec ráda:o)) A já žárlím!!! Máš fotky 3 dny po svatbě! Já čekala 9 dní:o( A víc nic! Já chci další!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já sice pořád od profi fotografa nemám nic (a doufám, že se snad ještě něčeho dočkám), ale tady je link na album z naší svatby od bratránka a sestřenky manžela, je to na FB, tak snad se tam dostanete ... http://www.facebook.com/home.php?#!/a...
Odpovědět
Profilova fotka
hani: nedostanem. Je to tvoje album? jestli jo, tak jdi na to album (na celý, ne konkrétní fotku) a dole je malým písmem "sdílejte toto album s ostatními pomocí tohoto veřejného odkazu" a ten odkaz nám sem pošli - pak ho uvidí i ti, kdo vůbec na facebooku nejsou.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?