Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
mai: neboj, to je už promlčené, mě prý zavolají buď zítra, nebo vůbec, tak mi držte zítra palce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to musím zaťukat, mě na šaty furt někdo šlapal (i já sama) a roztržený naštěstí nebyly, jen byly špinavý dole od prachu a nahoře zevnitř od makeupu (kosmetička mi patlala make-up i na dekolt a záda, na mou žádost), ženich si sedl do kdovíčeho (zřejmě to byl guláš), v Adině to zkusili jen oškrábat (jestli to je fakt jídlo nebo nějaká barva) a nechtěli žádný doplatek.. Mai, jestli nechtěli po svědkyni nic doplácet, tak po tom nepátrej:o) nnell, držím pěsti ať nevolaj. Mě v Adině řekli, že vadí jen skvrny od pylu a šmíru od auta, jinak prý vyperou i červený víno... ad fotky - já jsem si zpětně vzpomněla na pár fotek, co jsem chtěla, ale ve svatební den jsem si na ně ani nevzdechla, takže holt nebudou. Ale určitě bude plno jiných (musí!!), tak to moc neřeším.. Třeba by ty moje plánovaný vypadaly divně:o)
Odpovědět
Profilova fotka
Vadí pyl? To by mě zrovna nenapadlo... já měla šaty fialové od kytek a černé od stromu a bylo to oka. Nějaká jiná nevěsta vracela čaty a byly jak od hnoje a urvané fest a v salonu nic neřekli, že oka, že to opraví a vyčistí. Jsem docela čučela :)
Odpovědět
Profilova fotka
civet: u mě se roztrhly, když jsme se je snažily trochu upravit ;-) šlapání jim taky nevadilo ta špína byla podle mě od toho listí, ale trochu mě ta paní vyděsila :-) šmír to nebyl určitě a pyl asi sotva ;-) ale že jim v Adině nevadil guláš je dobrý, to by v Andělským asi neprošlo, navíc ty moje šaty už jdou zase příští týden na svatbu.
Odpovědět
Profilova fotka
if, ta paní říkala, že vadí pyl, třeba když se fotí někde v poli.. tak jsem jí uklidnila, že v říjnu to nehrozí:o)) Všude je asi jiný přístup.... nnell: guláš vypereš raz dva, navíc na tmavých kalhotách... Ale v andělským se to točí víc, ty moje šaty jsou zamluvený údajně až na září příští rok. Je pravda, že do tohohle střihu si moc holek velikosti 44 asi netroufne:o) Ale ráda bych je na někom viděla... se mi po nich úplně zastesklo!
Odpovědět
taky se mi po šatičkách stýská, byly úžasné :-)
Odpovědět
Ahoj holky, už můžete mrknout na malinkou ukázku od Zuzky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám zrovna na to, krááása, jsem viděla úvodní fotku na hlavní stránce a hned jsem se vrhla do laba, koukám, datum 9. října...koukám naše kesy :) Fakt bezva.
Odpovědět
if: já zrovna projíždím ty tvoje a také nádhera!!! Fialová barva je krásná. Nikdy jsem fialovou nemusela, ale když je vše krásně sladěné, je to nádherný. Jinak investovat do skvělého fotografa se opravdu vyplatí. Jsem ráda, že jsme se tak rozhodli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kesynaz, tak tvoje fotky jsou super. Hlavně ta poslední!!!! uaaaaaaa, já chci nějaký další fotky od Zuzky!!!! :-D
Odpovědět
civ: díky, taky se mi ta poslední strašně líbí. Na tu jsem se těšila už v ten den, kdy mě Zuzka tak fotila :-D Jsem na tom stejně... CHCI VÍC FOTEK :-D
Odpovědět
Profilova fotka
NO počkej, až budeš mí tuhle ochutnávku tak týden a budeš jí mít už nakoukanou:o)) Tak budeš nervní jak teď já:o)) Fotky na který se těším já, mi zatím Zuzka neposlala, uvidíme co bude pak ve finální práci.. ale ejá se toho asi nedočkám:o( Ta tvoje poslední fotka je přesně ten typ, který jsem chtěla, ale absolutně si na něco takovýho ve svatební den nevzpomněla:o/
Odpovědět
Článek se načítá
kesy: je to bomba, poslední i zámková je nádherná!!! zastavil se mi dech. :-) těším se na další!!
Odpovědět
mai: díky, mně se nejvíc líbí ta tvoje první, jak si manžílek zvedá brýle a ty mu dáváš hubana na tvář... :-) Ale i ostatní stojí za opakované pokoukáníčko. civ: Zuzka psala, že později pošle ještě pár dalších, ale jak dlouho budu čekat????? :-D Jsem fakt z těch 6ti nadšená jak nikdy :-)
Odpovědět
KES: mě taky, mám to ale kocoura, doma!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kesy, to nevím, jak dlouho budeš čekat:o)) Mě poslala 4 v úterý ráno a pak dalších 6 v poledne. Pak napsala, že dalších pár zašle druhý den.. za dva dny jsem se jí připomínala, ale nestíhala, dodělávala nějakou svatbu ze září. A od tý doby jí nechci prudit, asi toho má moc, jinak by něco poslala... Navíc je mi blbý ji uhánět :-N
Odpovědět
mai: to teda ;-) cítím z té fotky cosi, co je mi příjemné. Nemyslím tvýho mužíčka, ale celkově ten moment... fakt se povedla... ta černobílá fotce neskutečně sluší :-) civ: musíme být trpělivé, i když to půjde hooodně těžko :-)
Odpovědět
civ, kesy: holky, výdrž!! bude to stát za to a pak nám vytřete zrak!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky já taky marně čekám kdy budou fotky jsem na ně natěšená vám to všem tak ohromně na fotkách sluší jsou nádherné x-) x-)
Odpovědět
tak zkouska liceni nevysla...budu se licit sama... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
kesy: fotky úplně nádherné, s civet můžete být rády že máte ochutnávku, já se tak těším aspoň na tu... to byste nevěřily ;-) ta fotka v tom listí je fakt nádherná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katka.k: co se stalo?
Odpovědět
Profilova fotka
presne tak, jak rika nnell, aspon máte ochutnávky (a o tom, jak na nich vypadáte a jak vám to všem sluší se už ani nedá mluvit, prostě bomba) ... já nemám pořád nic a fotograf nám nic zatím neposlal a na mail nereaguje, sice jsem zjistila, ze v den nasi svatby pred nami fotil uz jine 2 svatby, takze toho mel asi dost, ale to toho maji ostatni take hodne, tak jsem fakt zvedava, jestli vubec neco bude ...
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata, ale znáte to, s jídlem roste chuť! a já jsem hrozně umanutá a nedočkavá a to je blbá kombinace, když mám čekat:o)) Nell, ty jsi v čekačce, mělas svatbu teď v sobotu, tak za týden se dočkáš, neboj:o)) Katko, co se stalo, nelíbilo se ti nalíčení od kosmetičky? Máš fotky? hani, v tvé kůži bych být nechtěla:o/ To je fakt pitomý, že nic neposlal a ještě ani nereaguje na maily:o( A jak mohl ten samý den fotit další 2 svatby? To vám fotil jen obřad? A nějaký neprofi fotky nemáš?
Odpovědět
no, nebylo to ono...bylo to moc...ani nastavajicimu se to nezdalo...jak rikal 50 % min a parada...ale nakonec jsem i spatne snasela makeup...ne kazdy mi vyhovuje...ale jsem moc rada ze jsem sla...ujistila me v tom co jsem si myslela jak bych mela byt nalicena a uzasne jsem si odpocinula...doma jsem to jeste prostudovala, neco obkoukala a pak se zkusila nalicit sama a to bylo ono...vlastne stejne, jen s malyma detailama jinak a o neco min....podle me by nemelo byt tak moc znat, ze ma na sobe clovek vrstvu makeupu...pan byla mila, skvela, ale nesedlo mi to...
Odpovědět
Profilova fotka
civ: jj, všem tam fotil jen obřad + nám (my byli poslední) fotil i po obřadu právě ... neprofi fotky nějaký mám, na FB je dala kamarádka, kdyztak sem treba hodim vecer odkaz, v praci mam FB blokovany ... katka.k: super, že to zvládneš sama, já z toho měla strach a teď lituju, že jsem se nelíčila radši sama, ale to člověk zjistí vždycky až poté :) ... jinak urcite by nemelo byt videt, ze mas hodne makeupu, spis naopak ... ja make-up vubec nakonec nemela, jen tonovaci krem, ale kosmticka to nejak prehnala s ruzi na tvare, ale bohuzel okoli i kamaradka, ktera tam se mnou byla, tvrdila, ze je to super, ok atd., jenze jak byla zima, tak cloveku tvare asi zruzovi jeste samy, tak mi prislo, ze pak uz to bylo moc, ale nevim, treba na to proste jen nejsem zvykla :)
Odpovědět
katka: neboj, líčení zládneš ;-) Člověk má sám pro sebe tak nějak cit a ví, co a jak si vystínovat. Taky jsem byla na zkoškách (3x) ale to asi víš. Nakonec jsem se nalíčila sama, obavy byly, ale zvládlo se to. Nalepila jsem si doonce do vnějších kouktů řasy a pohled se tak umocnil a na fotkách je to skvělé. Když jsem uviděla ty fotky od Zuzky, tak mě to mile překvapilo, že moje líčení vypadá krásně přirozeně. Nedokážu si představit, jak bych vypadala, kdybych byla nalíčená dle slečen ze salonu... Držím palečky, určitě to zvládneš! :-)
Odpovědět
holky dekuju :) no, snad to dopadne dobre...hlavne se nesnazit o neco vyjimecneho a nedelat neco jinak nez obvykle :)
Odpovědět
katka: přesně tak, nic nevymýšlet, maličko zdůraznit, ale jet ve stylu vlastní klasiky ;-)
Odpovědět
vcera jsem se pak nalicila sama a byla jsem moc spokojena, jen zachovat klid ve svatebni den... uz jsem si napsala presny postup, poznamky k mnozstvi, abych to neprehnala s bazi a makeupem a vsude jen umirnujici poznamky ohledne klidu a mnostvi :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?