Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
Mám otázku na novomanželky. nevíte jestli si pro oddací list musí dojít manžel i manželka? Manžel nemá moc času teď když měl dlouho dovolenou a tak bych pro to třeba došla sama ... Ale nevím jestli se tam třeba nebudeme muset oba podepisovat ...
Odpovědět
Profilova fotka
anna: zavolej si na matriku a zeptej se. ale podle mě by ti ho měli vydat, není potřeba ho vyzvedávat s manželem. Nám ho třeba vyzvedla moje mamka, měli jsme to tak s matrikářkou dohodnuté. A být tebou, tak si trochu máknu s tím oddacím listem. Nám ho vydali 4.10., takže termín na požádání o novou občanku nám vyprší ve středu, takže si jdeme dnesa zažádat o novou. Jestli vám ho vydali v podobném termínu, tak vám moc času nezbývá..
Odpovědět
Profilova fotka
Civet: děkuji, tak já pádím a díky za rady :-) Máme díky svatební cestě trochu skluz a ještě když musíme žádat o nové trvalé bydliště, to je na jiném úřadě než kde budeme žádat o občanky. Uff ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, myslíte, že můžu mít k bílým šatům lehce růžové perly na krku? Je to sada, náhrdelník, náramek a naušnice, je to jen lehce růžovoučké, je to vhodný?
Odpovědět
lulinka: samozrejme... :) podle me prave naopak.... :)
Odpovědět
Profilova fotka
Lulinko, Pokud se ti to bude hodit ke kytce, případně výzdobě, pak ano. Pokud bys ale měla kytku třeba v barvách, jako jsem měla já, tak by to bylo jak pěst na oko..
Odpovědět
jolky, kdyz jste mely zkousku liceni, malovala vas komplet? vcetne makeupu, tak jak ve svatebni den? dneska jdu na zkousku, tak jsem zvedava...
Odpovědět
Profilova fotka
Já byla pro oddací lsit sama, chtěli jen moji občanku (vidět). A novou OP ještě teda nemám :( Asi budu muset jít na ouřad.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem přidala video i z odpoledne :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se vrátila z matriky. Oddací list mi v pořádku dala. Jen máme trochu problém s tím, že nám v kostele neustřihli občanky. Pán co tam pomáhá panu faráři nám tvrdil, že to prý všechno dělají na matrice a, že nemají ty lístečky a tak. A náš pan farář co nás oddával s tím nic dělat nemohl, nebyl to pan farář tamního kostela a tak řekl, že to snad mají dobře ošetřené. Paní mi, ale dnes na matrice řekla, že to v tom kostele mají blbě, že si pro ty lístečky měli přijít a, že doufá, že s tím nebudeme mít problém ... Ach jo :-/ snad ne. nechápu proč lidi nemůžou dělat věci pořádně. No budu doufat, že nám oddací list bude stačit.
Odpovědět
Profilova fotka
anna: tak občqanku si nakonec můžete odstřihnout sami, ne? ;-) Ale zas bez papírku je neplatná :( Tak zkuste zajít na úřad pro nový OP, snad to zkousnou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
If: :-) také mě to napadlo, ale asi by to jak říkáš nebylo platné... Tenhle týden musíme zajít na změnu trvalého bydliště a pak na ty občanky :-) Budu věřit, že potkáme vstřícnou a chápavou úřednici :-D
Odpovědět
Článek se načítá
katko: my fotky označené fotografem nemáme.. naštěstí :-)
Odpovědět
if: nádhera, jsi tak fotogenická. fotenky mjí krásnou atmosféru, kdytka i výzdoba úžasná, ohňostroj supr!! :-) úplně se kochjám (a máš velice sympatického muže :-)). Já se těším, až se dnes s manželem po víkendu uvidíme a kukneme na všecky fotky. Pak konečně to naše album doplním :-)
Odpovědět
Profilova fotka
if: video je super, něco takovýho bych si taky představovala (kdyby nám to někdo profi točil). Dort i raut vypadal dost dobře, u vás bych si pochutnala:o)) Mě točil brácha (za což mu skládám velký dík, ač jsem ještě nic neviděla, dělal to dobrovolně + nám večer organizuoval zábavu, se ženou jsou to machři největší!!), prý má asi 5 hodin materiálu:o) tak uvídíme, jestli se mu bude chtít něco stříhat a nebo nám dá surovej materiál a já se budu muset naučit stříhat a dělat videa:o))
Odpovědět
civ: nám něco nakonec natočil bratránek, jsou to jen útržky, ale milunké, nějak si to postříháme doma sami, uděláme si asi nějaký videoklip či tak, uvidíme :-) ale mám radost, že máme aspoň to...
Odpovědět
Profilova fotka
civet: my taky neměli profíka, je to choťův kolega z práce. Ale točí rád a skvěle stříhá :) Měl taky cca 5-6 hodin a jsem ráda, že dohromady je to pod deset minut, nemám ráda ty dlouhé videa, to už pak nikdo znovu nepustí.
Odpovědět
if: vazne moc krasne video...moc moc :)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju, holky, jsem ráda, že se to líbí (video i fotky) :-)
Odpovědět
hlavne mi porad zni v hlave hudba toho druheho videa :-D paradni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Toho odpoledního? To je ta Mezcla :) Byli fajní.
Odpovědět
Profilova fotka
maithai, if: tak jsem zkoukla vaše fotky a nádhera, jenom mi nějak došlo, že nemám žádnou fotku se svědkama :-| já ještě žádný fotky nemám, ani jednu neprofi, ani si nejsem jistá kolik lidí fotilo, takže si asi budeme muset počkat na ty profi ;-) a byla jsem teď vrátit šaty, lehce natrhlé a špinavé, tak doufám, že jim půjdou vyčistit =-)
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: to přijde, aspoň se má člověk na co těšit :) A šaty když vzali zpátky, tak už to řešit nebudou, ne?
Odpovědět
nnell: ahojky, my si na ně počkáme, aspoň si s tebou užijeme tu nedočkavost. :-) a nic si z toho nedělej, já zjistila, že nemám žádnou fotku s babičkama a s mou rodinou :-( je to takovgý frmol, že člověk na polovinu věcí zapomene... a šakty jsem měla taky natrhlé - prodírkovala jsem je podpatkem :-) vzadu při zemi byly špinavé od růžových okvětních plátků, ale nechtěli nic..
Odpovědět
Profilova fotka
Maithai: Já jsem měla taky od podpatku šaty roztrhlé a urousané od špíny. A musela jsem platit 1200 :-. Taky jsem si myslela, že po mě nic moc chtít nebudou když jsem je půjčovala za nemalé peníze... Bohužel paní je musela kvůli tomu prý zkrátit. Mě tedy přišlo, že mi je nekvalitně zkrátila, pak se mi to povolilo a proto byli takové jaké byli ... Každý na to asi kouká jinak ...
Odpovědět
anna: a chtěli to po tobě hned? nebo tě kontaktovali nějak později? moje šaty totiž vracela svědková, my byli na svatební dovolené..
Odpovědět
Profilova fotka
Mai: hned si je prohlédla a hned jsem musela platit :-) Takže pokud tě nekontaktovali a nebo něco neplatila svědkyně tak to bylo asi v pohodě. ;-)
Odpovědět
anna: nic nic nula nula nic, tak asi v pohodě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
anna: a odkud jsi měla šaty? já platila 400,- za to utržení a pokud nepůjdou vyčistit, tak se ozvou :-| byly od bahna, to prý nevadí, a pak na nich byly takové divné fleky, vůbec nevím od čeho, tak doufám, že to bylo jen od toho mokrého listí ve kterém jsme se fotili, protože ničeho jiného si nejsem vědomá ;-)
Odpovědět
no teda, začínám se kát a uvažovat, že do té Nevěsty zavolám.. :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?