Menu Forum

Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

24. srp 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
Registrovala se 2. října 2009 na beremese.cz. Přidala 3939 příspěvků a 2 alba. Má 34 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
Registrovala se 2. října 2009 na beremese.cz. Přidala 3939 příspěvků a 2 alba. Má 34 přátel.
 kesy, mě manžel furt říkal (při pózování) "já nevím, co mám furt dělat", tak jsem mu říkala, ať nedělá nic divnýho a ať si představuje, že ho nikdo nefotí, většinou jsem ho taky "vedla" já. Já jsem taková hérečka a fotím se ráda, tak jsem se mu snažila to pózování aspoň trochu ulehčit. Na některý ty naše fotky jsem fakt zvědavá, co z toho bude:o))

Mai, tak by to mělo být - že jsou nevěsta i ženich s fotkama spokojení:o) A vy máte ty fotky fakt suprovní emoticon
17. říj 2010 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
annamarieveronika (29 r.)
Aroma Flora - Zakázková Floristika
Anna PRO

Květy a dekorace - Region Plzeň
27

“Milé nevěsty. Přidáno nové fotoalbum - Odstíny fialové a růžové. Nechte se inspirovat! Krásný den A.V.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
Anna PRO

27

“Milé nevěsty. Přidáno nové fotoalbum - Odstíny fialové a růžové. Nechte se inspirovat! Krásný den A.V.”
(Před 1 rokem)

kesynaz: Jméno si hezky užívej.

Tak jsme se s manželem pustili do sečtení všech našich výdajů za svatbu... Aaaa, emoticon trochu jsme se zděsili, přesáhli jsme hranici 100 tisíc, to by mě nikdy nenapadlo. A to jsem neplatila skoro nic za kadeřníky, minimum za kytky, za líčení vůbec nic... Ale nějak se to všechno načítalo.
Hodně jsme investovali do nákupu pití a jídla ... ALE musím říct, že ničeho nelituji, jako, že jsme to třeba nemuseli mít a tak.
Byl to nádherný den a 100% se to vyplatilo !
18. říj 2010 v 09:11  •  Svatba byla v říjnu 2010  •  www.aromaflora.cz , facebook - aroma flora - floristika, zahradní architektura, interiérové květiny  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 4051 příspěvků a 3 alba. Má 6 přátel.
  • Svatba byla 1. října 2010
    Na golfYacht v Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 4051 příspěvků a 3 alba. Má 6 přátel.
 anna: základní pravidlo je nesčítat, radši emoticon Ale když to člověk pak vnímá tak, že to nebyla škoda peněz, tak je jedno, že to bylo těch sto, ne? emoticon
18. říj 2010 v 09:17  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lulinka005 (27 r.)
1
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 370 příspěvků. Má 1 přítele. Medlánky, Region Brno.
  • Svatba byla 30. října 2010
    V Brně, kostel sv. Tomáše, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
lulinka005 (27 r.)
1
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 370 příspěvků. Má 1 přítele. Medlánky, Region Brno.
 Ahoj říjnovky, nějak jsem se sem přes víkend nedostala, volby byly super, lidi v komisi byli strašně hodní a milí, až se mi po nich stýská a těším se na druhé kolo emoticon To sčítání hlasů bylo náročný, sčítali jsme cca 4 hodiny, ale lidi vedle nás třeba sčítali i osm hodin...fakt mazec ty komunální volby emoticon
Jinak se nám to zase přiblížilo, kde je katka.k? emoticon Doufám, že svoji svícu přežila. My jsme včera měli neplánovanou rozlučku, slezli jsme se sice jen tři, já přítel a nej kámoška, ale stálo to za to. Každý den chodím běhat, abych ještě trochu shodila do svatby a včera jsem sežrala v jedenáct v noci celou pizzu emoticon Dobrý no emoticon
18. říj 2010 v 09:18  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
Registrovala se 26. července 2010 na beremese.cz. Přidala 550 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
 ahoj holky, tak my mame za sebou svicu...bylo to mega, uzasne, dokonale..spadl z nas velky kamen...meli jsme strach kolik lidi prijde a chystali jsme dva dny... nakonec prislo pres 350 lidi...plny sal lidi, uzasna atmosfera, kupa daru a to by nas ani nenapadlo...hlavne jsme si to moc uzili, lidi byli skveli a vubec jsme nesli spat...akce zacinala v 19 hod. a presne za 12 hodin skoncila....spat jsme sli, az jsme vsechno uklidili s to v poledne...no, dokazete si predstavit co se snedlo a vypilo a kolik neporadku zustalo po tolika lidech... emoticon ale stalo to opravdu za to... emoticon

holky, mate moc hezke fotecky... emoticon
18. říj 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
 katka: 350 lidí? emoticon TOlik lidí snad ani neznám emoticon Hlavně super, že tolik lidí dorazilo, v dnešní době jsou všichni furt děsně "busy" a nemají čas.... je problém je dostat i na svatbu, takže mít na rozlučce tolik lidí je fakt hukooot emoticon
18. říj 2010 v 09:23  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maithai
27
Registrovala se 13. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2369 příspěvků. Má 6 přátel. Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
maithai
27
Registrovala se 13. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2369 příspěvků. Má 6 přátel. Region Zlín.
 lulinka: ty jsi dobrá, šikula, že se tak snažíš. tak snad budeš spokojená. U nás volby běs, já byla v práci v pátek do noci, v sobotu skoro do rána... včera mě naštěstí propustili dřív, bo jsem za tím pc už dřela pusou o klávesnici.

a kde je nnell: jak zvládá? jsem zvědavá emoticon
18. říj 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
 if: a to jsme jeste vyjmenovali kdo vsechno tam nebyl a ze opravdu zname tolik lidi... prichazeli jedni lidi za druhyma, kazdy mel pro nas nejake prekvapeni, nejakou slozenou pisnicku nebo neco, od kazdeho jsme neco dostali...lidi se nam skladali, financi dary byly taky moc necekane, vlastne nas to ve vysledku nic nestalo a jeste si budeme kupovat televizi a kupa daru k tomu...ale to je uplne vedlejsi na to jaka byla atmosfera...no, proste UZASNE....decka co prijeli autobusem rikali, ze jezdili narvane autobusy, k salu mirily davy a ridici se ptali co se kde deje... emoticon byli jsme moc dojati...kdyz jsme si predstavili kolik lidi se kvuli nam seslo... velky zazitek emoticon
18. říj 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
 Anna: když jsme před rokem nasřelili první verzi rozpočtu a ono to vyšlo na 120 tisíc, manžel (tehdy teda přítel) na mě skoro dva dny nemluvil:oD Ne že by byl na mě naštvanej, ale prostě jak se jedná o prachy a o takovýhle částky, tak se prostě uzavře do sebe a musí si to všechno promyslet. PO svatbě mi říkal, že to bylo hlavně proto, že prostě nechápal, kde se ty peníze utopí, když nechceme nic extra drahýho a některý věci budeme dělat svépomocí, jiný jsou přes známý za levnější peníz.. Svatba nás nakonec vyjde lehce přes stovku (zbývá ještě zaplatit fotografku) a dneska už mu je to jedno, pochopil, že je to ta pověstná "korunka ke korunce" a navíc je ze svatby nadšenej a těch peněz nelituje.

if: kdy budou další fotky ze svatby?:oD

katko, 350 lidí na svíci je hukot. Stihla ses se všema aspoň pozdravit? My měli na svatbě 50 lidí a s některýma jsem se stihla akorát pozdravit a vyměnit nějaký zdvořilostní fráze, víc nebyl bohužel čas.Tak si to množství lidí moc nedovedu představit, jak to muselo vypadat:o)) Ale super, že to vyšlo a že jste spokojení, ať vám pěkně klapne i ta svatba.

na nnell jsem taky zvědavá, co řekne:o) Doufám, že se tu během dneška staví..
18. říj 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
 civ: dekujem....jj, stihli jsme se pozdravit, s kazdym si i pripit ( taky jsme pak ale taky tak vypadali, ale na to, s kolika lidma jsme si pripili, jsme vypadali moc dobre)...u nas se to dela tak, ze u vchodu si kazdy musi dat panaka, s kazdym se pozdravime...takze nam nikdo neprosel, bez toho aniz by jsme se s nim privitali...a za tech 12 hodin jsem stihla s kazdym prohodit nejake to slovo...svatba snad taky klapne, ale tu uz vnimame intimneji...rodina, blizci pratele a my...hlavne my dva... emoticon
18. říj 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
 a taky jsem prezila, tu uz kdysi zminovanou debatu, zvedani na zidlich emoticon mely jste to vlastne, holky, na svatbach? emoticon
18. říj 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
 Mě na svatbě zvedal jen jednou manžel při focení, jinak mě naštěstí nikdo nikam nezvedal:o)
18. říj 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
Registrovala se 2. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 412 příspěvků. Má 18 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
Registrovala se 2. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 412 příspěvků. Má 18 přátel. Region Praha.
 Ahoj holky,
tak jsem tu. Díky, že jste si na mě vzpoměly emoticon tak nakonec svatba proběhla v pohodě, vzhledem k těm všem potížím, co jsem řešila před svatbou jsem byla trošku v šoku, že se neobjevily žádné větší problémy emoticon pár úsměvných historek se taky najde, nejvíc byl svérázný drahého otec, ale jak říkám, bylo to v pohodě, umí být i mnohem svéráznější emoticon co mě trochu mrzelo, ale víc asi drahého bylo, že nedorazil jeden jeho bratr, ale nuti nkoho nemůžeme, že.
počasí nám teda moc nevyšlo, pršelo, ale zvládli jsme se fotit i venku, sice v děšti, ale v pohodě, na fotky jsem šíleně zvědavá, už se nemůžu dočkat emoticon a myslela jsem že mi ten déšť a zima bdou vadit víc, ale nějak jsem o ani moc nevnímala, jenom škodam že celý týden hezky a v sobotu hnusně, včera už u nás bylo zase pěkně a dneska teda opět prší.
peníze už jsem taky počítala, a vyšlo nás to líp než jsem čekala, myslela jsem že hostina nás vyjde tak o deset tisíc dráž, takže spokojenost největší, přitom se o nás krásně starali a jídlo bylo opravdu vynikající emoticon
Takže jsem prostě spokojená emoticon
18. říj 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
 nnell: moc gratuluji emoticon parada, ze jsi spokojena... emoticon
18. říj 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
Anna PRO

27

(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
Anna PRO

27

(Před 1 rokem)

If: Vůbec nevadí, že to bylo 100 ... pořád jsme dost ušetřili emoticon, takže jsem ráda.

Civet: Já si to taky ze začátku nedokázala představit, že by to mohlo být tak drahý, ale přesně to je korunka sem a tam a najednou je to tisíc a to už to pak lítá emoticon
Rodiče nám také trochu přispěli, takže nám ulevili emoticon a to jsme s nimi ani nepočítali. Byla to příjemná finanční výpomoc.
emoticon
18. říj 2010 v 09:50  •  Svatba byla v říjnu 2010  •  www.aromaflora.cz , facebook - aroma flora - floristika, zahradní architektura, interiérové květiny  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
 lulinka: tak jsem se divala na predpoved a bez kozisku se to neobejde... emoticon nu coz, snad budou mit nejaky hezky... mam jen sacko, ale bude treba jeste neco... emoticon
18. říj 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
 nnell: tak super, že to proběhlo dle představ emoticon Nebude aspoň nějaká neprofi fotka? emoticon
anna: tak to je fajn, když je člověk spokojený i s rozpočtem emoticon
civet: už máme všechny fotky od Lukáše, ale je jich skoro 600, takže to budem dneska večer probírat. Mám i celé video, ale musím ho první nějak zmenšit a dostat na net.
18. říj 2010 v 10:05  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lulinka005 (27 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
lulinka005 (27 r.)
1
 Jj kožíšek už mám, koupila jsem ho od kesy tady, teď se pere emoticon vypadám v něm trochu jak lední medvídek, ale to asi každý, je to kožich a navíc ho budu mít jen v kostele. Je moc pěkný, přítel byl nadšen. Tímto nenápadně ještě jednou děkuju kesy emoticon
18. říj 2010 v 10:25  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
 lulinka: jj, kozisek kesy -ted teda Tvuj, je moc hezky emoticon ja porad doufam v pled co mam v albu, ale nevim jestli bude stacit a jestli vubec bude emoticon
18. říj 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
 Tak jsem přidala další fotky, jen jsem to rychle projela v práci a narychlo Vám tam něco frkla emoticon Tak můžete komentovat emoticon
18. říj 2010 v 11:43  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
 if: moc krasne fotky, uplna pohoda z vas sala...osobne muzu rict, ze jako"cekatelce" mi to na me pusobi blahodarne na nervy emoticon
18. říj 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
 katka: díky emoticon Čekatelka zní bezva emoticon
18. říj 2010 ve 12:04  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
 to vymyslel nastavajici...ze je "manzel cekatel" emoticon
18. říj 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
 if, krásný fotky:o)) Máte fakt fotogenickýho psa:o) Mně se líbí ta fotka, kde jsi prohnutá v zádech a pak to "večerní sluníčko". A tvýho manžela svěděk mi připomíná svědka mýho manžela:o) a ty dekorace stolu dopadly velmi dobře, asi nejlíp, cos tu ukazovala v přípravách:o)
18. říj 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
 civet: jojo, Bambuloid je metrosexuál, hrozně rád se fotí, když se fotil na obálku časáku, tak byl ve svém živlu emoticon
Svědkové asi mají podobná účes, ne? emoticon
18. říj 2010 ve 12:33  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
 ifoun: svědkové mi přijdou podobní účesem, stavbou těla a co jsem viděla na videu tak i držením těla a takovým tím "pohybovým projevem", nevím jak to líp nazvat:o))
18. říj 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
 holky, chci se zeptat, kdyz dostanete ty fotky od profi fotografa na cd a chcete si je nechat udelat, zustava a je tam vzdycky "podpis" ?
18. říj 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
Anna PRO

27

(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
Anna PRO

27

(Před 1 rokem)

if: nádherný fotky ... nádherní novomanželé ! moc vám to sluší !
A jako květinářka ... Měla jsi nádhernou květinu ! Krásná kombinace emoticon
18. říj 2010 ve 12:52  •  Svatba byla v říjnu 2010  •  www.aromaflora.cz , facebook - aroma flora - floristika, zahradní architektura, interiérové květiny  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
 Katko, já doufám, že ten vodoznak je jen na těhle propagačních fotkách, který jsou určený jako ukázka, nebo na web fotografa (aby si je nikdo nestahoval a nevydával za vlastní). Aspoň od Zuzany, co jsem viděla alba, tak ty fotky ve finální dodávce jsou bez vodoznaku.
18. říj 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
 Já je mám s vodoznakem, páč je to jen stáhlký náled, finání CD s fotakama bude bez vodoznaku, teda aspoň myslím emoticon
18. říj 2010 ve 12:55  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš