Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
kesy, mě manžel furt říkal (při pózování) "já nevím, co mám furt dělat", tak jsem mu říkala, ať nedělá nic divnýho a ať si představuje, že ho nikdo nefotí, většinou jsem ho taky "vedla" já. Já jsem taková hérečka a fotím se ráda, tak jsem se mu snažila to pózování aspoň trochu ulehčit. Na některý ty naše fotky jsem fakt zvědavá, co z toho bude:o)) Mai, tak by to mělo být - že jsou nevěsta i ženich s fotkama spokojení:o) A vy máte ty fotky fakt suprovní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kesynaz: Jméno si hezky užívej. Tak jsme se s manželem pustili do sečtení všech našich výdajů za svatbu... Aaaa, :-o trochu jsme se zděsili, přesáhli jsme hranici 100 tisíc, to by mě nikdy nenapadlo. A to jsem neplatila skoro nic za kadeřníky, minimum za kytky, za líčení vůbec nic... Ale nějak se to všechno načítalo. Hodně jsme investovali do nákupu pití a jídla ... ALE musím říct, že ničeho nelituji, jako, že jsme to třeba nemuseli mít a tak. Byl to nádherný den a 100% se to vyplatilo !
Odpovědět
Profilova fotka
anna: základní pravidlo je nesčítat, radši ;-) Ale když to člověk pak vnímá tak, že to nebyla škoda peněz, tak je jedno, že to bylo těch sto, ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj říjnovky, nějak jsem se sem přes víkend nedostala, volby byly super, lidi v komisi byli strašně hodní a milí, až se mi po nich stýská a těším se na druhé kolo :-) To sčítání hlasů bylo náročný, sčítali jsme cca 4 hodiny, ale lidi vedle nás třeba sčítali i osm hodin...fakt mazec ty komunální volby ;-) Jinak se nám to zase přiblížilo, kde je katka.k? :-) Doufám, že svoji svícu přežila. My jsme včera měli neplánovanou rozlučku, slezli jsme se sice jen tři, já přítel a nej kámoška, ale stálo to za to. Každý den chodím běhat, abych ještě trochu shodila do svatby a včera jsem sežrala v jedenáct v noci celou pizzu :-( Dobrý no :-D
Odpovědět
ahoj holky, tak my mame za sebou svicu...bylo to mega, uzasne, dokonale..spadl z nas velky kamen...meli jsme strach kolik lidi prijde a chystali jsme dva dny... nakonec prislo pres 350 lidi...plny sal lidi, uzasna atmosfera, kupa daru a to by nas ani nenapadlo...hlavne jsme si to moc uzili, lidi byli skveli a vubec jsme nesli spat...akce zacinala v 19 hod. a presne za 12 hodin skoncila....spat jsme sli, az jsme vsechno uklidili s to v poledne...no, dokazete si predstavit co se snedlo a vypilo a kolik neporadku zustalo po tolika lidech... :) ale stalo to opravdu za to... :-) holky, mate moc hezke fotecky... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
katka: 350 lidí? =-) TOlik lidí snad ani neznám :-D Hlavně super, že tolik lidí dorazilo, v dnešní době jsou všichni furt děsně "busy" a nemají čas.... je problém je dostat i na svatbu, takže mít na rozlučce tolik lidí je fakt hukooot :-D
Odpovědět
lulinka: ty jsi dobrá, šikula, že se tak snažíš. tak snad budeš spokojená. U nás volby běs, já byla v práci v pátek do noci, v sobotu skoro do rána... včera mě naštěstí propustili dřív, bo jsem za tím pc už dřela pusou o klávesnici. a kde je nnell: jak zvládá? jsem zvědavá :-)
Odpovědět
if: a to jsme jeste vyjmenovali kdo vsechno tam nebyl a ze opravdu zname tolik lidi... prichazeli jedni lidi za druhyma, kazdy mel pro nas nejake prekvapeni, nejakou slozenou pisnicku nebo neco, od kazdeho jsme neco dostali...lidi se nam skladali, financi dary byly taky moc necekane, vlastne nas to ve vysledku nic nestalo a jeste si budeme kupovat televizi a kupa daru k tomu...ale to je uplne vedlejsi na to jaka byla atmosfera...no, proste UZASNE....decka co prijeli autobusem rikali, ze jezdili narvane autobusy, k salu mirily davy a ridici se ptali co se kde deje... :-D byli jsme moc dojati...kdyz jsme si predstavili kolik lidi se kvuli nam seslo... velky zazitek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Anna: když jsme před rokem nasřelili první verzi rozpočtu a ono to vyšlo na 120 tisíc, manžel (tehdy teda přítel) na mě skoro dva dny nemluvil:oD Ne že by byl na mě naštvanej, ale prostě jak se jedná o prachy a o takovýhle částky, tak se prostě uzavře do sebe a musí si to všechno promyslet. PO svatbě mi říkal, že to bylo hlavně proto, že prostě nechápal, kde se ty peníze utopí, když nechceme nic extra drahýho a některý věci budeme dělat svépomocí, jiný jsou přes známý za levnější peníz.. Svatba nás nakonec vyjde lehce přes stovku (zbývá ještě zaplatit fotografku) a dneska už mu je to jedno, pochopil, že je to ta pověstná "korunka ke korunce" a navíc je ze svatby nadšenej a těch peněz nelituje. if: kdy budou další fotky ze svatby?:oD katko, 350 lidí na svíci je hukot. Stihla ses se všema aspoň pozdravit? My měli na svatbě 50 lidí a s některýma jsem se stihla akorát pozdravit a vyměnit nějaký zdvořilostní fráze, víc nebyl bohužel čas.Tak si to množství lidí moc nedovedu představit, jak to muselo vypadat:o)) Ale super, že to vyšlo a že jste spokojení, ať vám pěkně klapne i ta svatba. na nnell jsem taky zvědavá, co řekne:o) Doufám, že se tu během dneška staví..
Odpovědět
civ: dekujem....jj, stihli jsme se pozdravit, s kazdym si i pripit ( taky jsme pak ale taky tak vypadali, ale na to, s kolika lidma jsme si pripili, jsme vypadali moc dobre)...u nas se to dela tak, ze u vchodu si kazdy musi dat panaka, s kazdym se pozdravime...takze nam nikdo neprosel, bez toho aniz by jsme se s nim privitali...a za tech 12 hodin jsem stihla s kazdym prohodit nejake to slovo...svatba snad taky klapne, ale tu uz vnimame intimneji...rodina, blizci pratele a my...hlavne my dva... :)
Odpovědět
a taky jsem prezila, tu uz kdysi zminovanou debatu, zvedani na zidlich :-D mely jste to vlastne, holky, na svatbach? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě na svatbě zvedal jen jednou manžel při focení, jinak mě naštěstí nikdo nikam nezvedal:o)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem tu. Díky, že jste si na mě vzpoměly :-) tak nakonec svatba proběhla v pohodě, vzhledem k těm všem potížím, co jsem řešila před svatbou jsem byla trošku v šoku, že se neobjevily žádné větší problémy ;-) pár úsměvných historek se taky najde, nejvíc byl svérázný drahého otec, ale jak říkám, bylo to v pohodě, umí být i mnohem svéráznější ;-) co mě trochu mrzelo, ale víc asi drahého bylo, že nedorazil jeden jeho bratr, ale nuti nkoho nemůžeme, že. počasí nám teda moc nevyšlo, pršelo, ale zvládli jsme se fotit i venku, sice v děšti, ale v pohodě, na fotky jsem šíleně zvědavá, už se nemůžu dočkat ;-) a myslela jsem že mi ten déšť a zima bdou vadit víc, ale nějak jsem o ani moc nevnímala, jenom škodam že celý týden hezky a v sobotu hnusně, včera už u nás bylo zase pěkně a dneska teda opět prší. peníze už jsem taky počítala, a vyšlo nás to líp než jsem čekala, myslela jsem že hostina nás vyjde tak o deset tisíc dráž, takže spokojenost největší, přitom se o nás krásně starali a jídlo bylo opravdu vynikající :-) Takže jsem prostě spokojená :-)
Odpovědět
nnell: moc gratuluji :) parada, ze jsi spokojena... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
If: Vůbec nevadí, že to bylo 100 ... pořád jsme dost ušetřili :-D, takže jsem ráda. Civet: Já si to taky ze začátku nedokázala představit, že by to mohlo být tak drahý, ale přesně to je korunka sem a tam a najednou je to tisíc a to už to pak lítá :-D Rodiče nám také trochu přispěli, takže nám ulevili :-) a to jsme s nimi ani nepočítali. Byla to příjemná finanční výpomoc. :-)
Odpovědět
lulinka: tak jsem se divala na predpoved a bez kozisku se to neobejde... ;-) nu coz, snad budou mit nejaky hezky... mam jen sacko, ale bude treba jeste neco... :)
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: tak super, že to proběhlo dle představ :) Nebude aspoň nějaká neprofi fotka? :) anna: tak to je fajn, když je člověk spokojený i s rozpočtem ;-) civet: už máme všechny fotky od Lukáše, ale je jich skoro 600, takže to budem dneska večer probírat. Mám i celé video, ale musím ho první nějak zmenšit a dostat na net.
Odpovědět
Profilova fotka
Jj kožíšek už mám, koupila jsem ho od kesy tady, teď se pere :-) vypadám v něm trochu jak lední medvídek, ale to asi každý, je to kožich a navíc ho budu mít jen v kostele. Je moc pěkný, přítel byl nadšen. Tímto nenápadně ještě jednou děkuju kesy :-)
Odpovědět
lulinka: jj, kozisek kesy -ted teda Tvuj, je moc hezky :-) ja porad doufam v pled co mam v albu, ale nevim jestli bude stacit a jestli vubec bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem přidala další fotky, jen jsem to rychle projela v práci a narychlo Vám tam něco frkla :) Tak můžete komentovat ;-)
Odpovědět
if: moc krasne fotky, uplna pohoda z vas sala...osobne muzu rict, ze jako"cekatelce" mi to na me pusobi blahodarne na nervy :)
Odpovědět
Profilova fotka
katka: díky :) Čekatelka zní bezva :-D
Odpovědět
to vymyslel nastavajici...ze je "manzel cekatel" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
if, krásný fotky:o)) Máte fakt fotogenickýho psa:o) Mně se líbí ta fotka, kde jsi prohnutá v zádech a pak to "večerní sluníčko". A tvýho manžela svěděk mi připomíná svědka mýho manžela:o) a ty dekorace stolu dopadly velmi dobře, asi nejlíp, cos tu ukazovala v přípravách:o)
Odpovědět
Profilova fotka
civet: jojo, Bambuloid je metrosexuál, hrozně rád se fotí, když se fotil na obálku časáku, tak byl ve svém živlu :-D Svědkové asi mají podobná účes, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: svědkové mi přijdou podobní účesem, stavbou těla a co jsem viděla na videu tak i držením těla a takovým tím "pohybovým projevem", nevím jak to líp nazvat:o))
Odpovědět
holky, chci se zeptat, kdyz dostanete ty fotky od profi fotografa na cd a chcete si je nechat udelat, zustava a je tam vzdycky "podpis" ?
Odpovědět
Profilova fotka
if: nádherný fotky ... nádherní novomanželé ! moc vám to sluší ! A jako květinářka ... Měla jsi nádhernou květinu ! Krásná kombinace :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katko, já doufám, že ten vodoznak je jen na těhle propagačních fotkách, který jsou určený jako ukázka, nebo na web fotografa (aby si je nikdo nestahoval a nevydával za vlastní). Aspoň od Zuzany, co jsem viděla alba, tak ty fotky ve finální dodávce jsou bez vodoznaku.
Odpovědět
Profilova fotka
Já je mám s vodoznakem, páč je to jen stáhlký náled, finání CD s fotakama bude bez vodoznaku, teda aspoň myslím :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?