Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
holky, uz jsme dostali prvni svatebni dar :-D a teda, no...to sjem necekala...to se neda pouzit :-D brousene cervene sklo, na kterem jsou jeleni...to se neda ani nikam zaradit a k nicemu prirovnat...zirali jsme na to...a porad mi to nejak nesecvaklo, co si o tom myslet... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, je spousta zemí, kam jde jet s rychlopasem - my tak byli třeba na Kubě. Ale všude to nelze - zas lepší nepotěšit teď, než nepotěšit po koupení zájezdu :-N Loni jsme taky museli stihnout vyřídit standardní pas, páč jsme museli mít platnost aspoň těch 6 měsíců po návratu, letos to máme to samé, takže pojedu na starý a nový si udělám pak. A prej jsou země, kam je potřeba mít platný pas rok před cestou, ale to jsem jen slyšela. Info je na webu ministerstva zahraničí, ale nemusí to být stopro, chce to ověřit na ambasádě dané země. My původně plánovali Thajsko a na ambasádě píšou, že třeba teď se po nějakou dobu neplatí víza, což je bezva :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem viděla video, juchůůů, vypadá to fajnově :) Jen ho zatím nemám nikde na netu.
Odpovědět
Já se taky už strašně těším na video. Ten den tak rychle utekl, že mám sem tam výpadky, člověk nepostřehne vše. Těším se, že si ten den připomenu a v klidu prožiju znovu :-) Jestli chcete mrknout na noviny, tak tady http://www.facebook.com/album.php?aid...
Odpovědět
Profilova fotka
Noviny jsou super, zrovna tu bavím kolegy vtípkama z nich :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kesy: noviny, fotky super moc tě to slušelo ty jsi tak hubenoučká a malej jakej byl fešák v obleku
Odpovědět
ninu: děkuji. Však ten váš poklad byl taky vyfešákovanej :-) Vypadáte krásně šťastni, tak jen tak dál ;-)
Odpovědět
kesy: ty noviny jsou uzasne...ted jsme pul hodiny v praci nic nedelaly a jen se smaly :-D ... perfektni....nejlepsi svatebni novimy ktere jsem kdy videla, jsou neskutecne vtipne a na urovni...vazne, krasa...muzu se zeptat kde jsi brala inspiraci? mela jsi nejaky vzor?
Odpovědět
katka: jj, vzor jsem měla :-) jinak bych se do toho nepustila... je tam cca tak 70 % vlastní tvorba, zbytek kopie :-)
Odpovědět
Holky, dneska mi přišla webová prezentace oficiálních fotek. Jsou nádherné, hned, co je ukážeme rodině, nějaké vybereme a vystavím je tu. V albu zatím ochutnávka první .. nešla mi stáhnout, tak je udělaná přes printcreen. Mušle půjčena od ifoun. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mai: kočkáááá, už se těším na další fotky :) A jsem ráda, že mušle posloužila ;-)
Odpovědět
mám s ní ale jen dvě fotky, nicméně nápad to byl vynikající. děkuji civet. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mai: to neva, jde o originalitu ;-) Já mám s králíkem taky nakonec jen málo a nic ulítlého, nějak nebyl čas :)
Odpovědět
právě, nebyl čas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mai: krása, opravdu jak od moře :) ... my pořád fotky od fotografa nemáme, ani žádnou ochutnávku, tak uvidíme ...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata, včera večer jsme se vrátili ze svatební cesty. Byli jsme na Turecké riviéře, v pětihvězdičkovém hotelu a bylo to LUXUSNÍ! :-) V tomhle období jsou na Last minute tyto hotely opravdu levné. Sluníčko bylo i když počasí jako v létě rozhodně ne ... :-) tak už jsem 14 dní paní :-) je to krásný ! zde je ochutnávka fotek od našeho fotografa - Štěpána Mikudy. http://www.weddingsmasterclass.com/an...
Odpovědět
anna: moc krásné!! :-) grauluju k dovolence, to je moc fajn, že jste si odpočinuli.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
anna: Hezké, takové až zimní:o)) Až mě dojímá, jak svatby v jeden den vypadají každá úplně jinak (že mají jiný nádech):o)) Cos to měla všechno v kytce? Když to vezmu od kraje ke středu - nevěstin závoj, pak ty červený bobule, co jsem měla v kytce i já, bílý jiřiny (?? nebo gerbery?) a to uprostřed je co??
Odpovědět
Profilova fotka
mai: jsem ráda, že jsem poradila dobrý nápad s mušlí, mě občas napadaj takový skopičiny:o)) a měla jsem pravdu, když jsem říkala, že budeš v těch šatech a s tím copem vypadat jako antická bohyně:o) Těším se na další fotky od profíka..
Odpovědět
civ: tady to chvilku potrvá, protože cd má na Moravě Paja a já bych je musela dělat pomocí printscreenu z webové galerie, cca 5 jich hodím na fcb, víc jich tam dávat nebudu, albíčko pak sem celé :-) tedy - je toho 400 fotenek, takže výběr :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maithai: děkuji moc :-) Civet: Ráno byla opravdu zima, ještě, že jsem si sehnala kožíšek ... byla jsem pěkně nervózní a tak jsem ani tu zimu moc necítila :-D Focení bylo super :-) V kytce jsem měla nevěstin závoj v tom byli nalepené plody z Hyperica (třezalky), poté bílé jiřiny a nakonec 40 bilích tulipánů :-D (kamarád florista co mi to jí dělal z toho byl trochu špatný, moc nenakvetly a byli maličký, ale mě se kytka hrozně líbila a lidem okolo také) a ještě to co mi vytvořil do účesu a náušnice ... Práce na 1 ;-) V den svatby jsem si připadala jako princezna ! Nejkrásnější :-) !
Odpovědět
Profilova fotka
Kesynaz: Krásné svatební noviny ! :-) Joo a ty jsi Burianová? (nebo spíš byla jsi?) Já jsem také byla za svobodna Burianová (stále to tedy mám v občance, příští týden to jdu všechno měnit) ;-)) bude se mi po tom jménu opravdu stýskat!
Odpovědět
holky, v albu měním fotečky za profi kousky...
Odpovědět
Profilova fotka
maithai: fešanda, velká, fakt moc :)
Odpovědět
if: moc děkuju, jsem z těch fotek fakt nadšená, jedna hezčí než druhá, těžce se to bude sortovat :-)
Odpovědět
maithai : nikdy na mě z fotek nedýchalo tolik pohody jako z vašich fotek. Jsou nádherné a vy s manželem jste úžasný pár. Hodně štěstí a velká gratulace.
Odpovědět
anna: díky, na novinách jsem si mákla, ale stálo to za to. Všichni z nich byli nadšeni! A k tomu jménu. Teď jsem paní Burianová, takže jsme si to spolu prohodily ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mai: tak doufám, že teď už tě nenapadaj takový myšlenky, že lituješ, žes neměla Zuzanu ;-) Fotky máte fakt krásný, strašně vám to spolu sluší, věřím, že se ti z toho bude těžko vybírat. kesy: mě se líbí, že jsi u těch novin udržela stejnej styl - že to skutečně vypadá jako noviny a ne vytrhaný kousky z různých časopisů - co jedna strana, to jinej styl:o) A ty části o vás jsou napsaný vtipně:o) Včera jsem myslela na nnell, jaký mají počasí. Já jsem teda na severu čech a tady bylo včera pod mrakem, ale nepršelo, dneska svítí sluníčko a je celkem hezky - trochu k vzteku, že takhle nemohlo být včera. Ale zase na focení to včerejší počasí asi bylo lepší. U nás si Zuzka ztěžovala, že to světlo je moc ostrý a dost míst, kde jsme chtěli fotit, jsme nefotili, protože tam prostě moc svítilo. Kesy, doufám, že sem dáš fotky od Zuzky, až vám pošle nějakou ukázku:o)
Odpovědět
civ: díky k novinám. Měla jsem z nich sama radost, že se stylově povedly :-) Fotky od Zuzky sem určitě dám. Nechci sem dávat obyč fotky, i když jsou taky krásný. Máme tam zachyceno pár krásných momentů. Jsem ale lenoc, nechtějí se mi zmenšovat. Od Zuzky čekám první ochutnávka teď po neděli. Už se nemůžu dočkat, jaký budou. Krásný, o tom žádná, ale hlavně jak tam budeme vypadat my. Mužíčkovi pořád říkala, ať není tak škrobenej :-D Špatně se mu pozovalo, nerad se fotí :-)
Odpovědět
mafimafi: moc děkuju, strašně mě to potěšilo civ: projíždím to znovu a znovu a jsem naprosto spokojená :-))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?