Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
U nás taky téměř vše z toho, co jsme si přáli, co se týče věcných darů + jeden dar, který jsme si nepřáli, ale nevadí (kniha o zajímavých místech na celém světě a vzhledem k tomu, že rádi cestujeme, hodí se :) ) a potom také peníze, ovšem převážně v obálkách s blahopřáním, žádná speciální balení, což nám ale samozřejmě nevadí :) ... a díky příspěvku mojí mamky jsme nakonec cca 40.000,- v plusu, ale už jsme si z toho koupili jeden dražší "ještě svatební" dar, který nám nikdo nedal :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hani: jako že dary pokryly svatbu a ještě 40 zbylo? =-) Tak to je hustýýýý 8-) A super, že vám zbylo na něco, co jste si přáli :)
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: tak to jsem taky byla sama překvapená hlavně od rodiču se sešlo 40 tisíc tak to je také tím a hlavně jsem nečekala že to bude tak levné
Odpovědět
Profilova fotka
ninus: jo, to je pak příjemné... my jsme s tím šli do toho, že to bude stát dost, páč jsme oba vybíraví v jídle a hodně i v pití, takže se to projevilo na ceně snídaně v kavárně, rautů na místě akce i dortu, o pití ani nemluvím. Ale nelitujeme, jsme rádi, že se všichni cítili spokojeně a nabaštili se ke své spokojenosti. Doufám, že víc takových drahých akcí už organizovat nebudeme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
if: to určitě je to přijemné - já počítala stím že to bude stát cca jednou tolik a na to že se pilo dost no hodně letel rum - ten nám dal do akce za 15,- :-D :-D :-D :-D ani jsem o tom nevěděla až při placení :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
U nás se za celou akci vypil jeden panák tvrdého alkoholu - právě obyč rum ráno :-D To mě fakt pobavilo... A teda že vám dali akci na panáka je fakt hetzké, většinou chtějí spíš odrbat, takže takový přístup se cení :)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak všichni byli ohromně spokojení a překvapení druhý den mě psali sms že děkuji že to byla skvělá svatba z toho jsem měla užasný pocit a svatební noviny měli taky obrovský uspěch, sáčky s cukrovinkama také :-D
Odpovědět
my jsme taky měli seznam darů včetně fotek, odkazů, ceny, přesného typu. Lidem jsme dali na výběr - penízky nebo něco ze seznamu - z toho zmizla cca polovina, dostali jsme i vysněný robotický vysavač a mám i nádherné a pedrahé titanové nádobí i s parním komínem. co se týká našich nákladů, tak penízky od svatebčanů by to nepokryly, ale když do toho započítáme i ty dary, jsme moc moc spokojení. desetitísíce to nejsou, ale je to příjemné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mně se tak nechce na ty volby! Raději bych se válela v pátek večer doma s nastávajícím, ale penízky jsou potřeba :-N Půjdou ještě na svatbu na nějaké věci, snad to rychle uteče..už máme objednané víno, bude i růžové, mňam :-) ale já jsem spíš pivní typ :-) Už je před námi přesně 14 dní :-) :-) :-) Moooc se těším, i když to počasí nevypadá nic moc..snad nebude sněžit :-D
Odpovědět
nas ceka dneska posledni den priprav pred svicou...je to rachot, strasne moc zarizovani, litani...prijde mi to opravdu vetsi zahul, nez na svatbu...nastavajiciho nastesti neopousti smysl pro humor, prave naopak, tak nemam ani prostot na vysilovani :) vcera me donutil nakoupit nejake hezke obleceni na sebe na zitra, ve vysledku to i zaplatil, tak me ted rozmazluje. obvolal kamaradky aby prijely uz dneska a zitra mi pomohly a ja se citila v klidu. no, mam to ja ale skveleho muzicka. lulinka: kdyz si predstavim v cem chodim do prace, jak jsem navlecena, tak teda premyslim co na sebe...je docela velka zima a hlavne sychrava mlha... stav nebe mi ani tak nevadi, je mi prijde, ze je nejaka mimoradnejsi zima...
Odpovědět
jinak holky, "tentovikendove" nevesty :) pevne nervy, zadne komplikace, sama pozitiva :)
Odpovědět
luli: drž se, mi taky začíná volbení maraton. Nevěsty, které se stanete o víkendy maldými paničkami: hodně lásky, štěstí, úsměvů a žádný stres!! užijte si to, je to přenádherný den :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já už mám doma kožíšek na svatbu :-) Ale jsem v něm trochu jako lední medvěd :-D No můj přítel je zas nějak moc v klidu, prý se snaží na to nemyslet, to mně se nějak nedaří, čtrnáct dní před svatbou...je spíš otrávenej ze svojí rodiny, dávají nám někdy ti příbuzní pěkně zabrat :-)
Odpovědět
Ahojky holky! Konečně se nám to po svatbě maličko uklidnilo a mám čas mrknout sem do diskuse :-) Nesnáším lítání po úřadech kvůli novým dokladů :-D Vám říjnovky, které svatba čeká, nevěšte hlavu, když počasí nevyjde. Ten den si určitě užijete jak se patří. Vaše sluníčko vám bude svítit celý den. Budete mít rozzářené oči plné štěstí a spokojenosti :-) ;-) Nechám tady odkaz na fb, protože se mi nechtějí fotky zmenšovat. Tak můžete mrknoutnou naše fotky od přátel na tomto odkaze http://www.facebook.com/album.php?aid... Mějte se všechny moc krásně. Až budeme mít fotky od Zuzky Scharf, určitě se nějaké přidám.
Odpovědět
Profilova fotka
kesy: hezké fotky, hrozně vám to slušelo. Malovala ses sama viď? A povedlo se ti to:o) Účes taky vypadal krásně. Ty jo, když vidím tvoje fotky, tak mě napadlo, že jsme se vůbec nevyfotili se Zuzkou:o/ Mě to v den svatby vůbec nenapadlo, máme jí jen na pár fotkách a většinou tak nějak rozmazanou:o/ na fotky od Zuzany jsem zvědavá, nám slíbila, že naše fotky budou 5.listopadu komplet:o)
Odpovědět
kesy: moc Ti to sluselo... :)
Odpovědět
Profilova fotka
kesy: dobře jsi udělala, že ses líčila sama, moc ti to sluší :) My už máme celé video, ale zatím není nikde veřejné, ani já ho ještě neviděla, jen manžel, tak se asi do večera ukoušu zvědavostí :) A fotky už máme taky všechny, ale je jich milion, tak to musíme první probrat a vybrat to nejlepší :) Někde si připadám fakt děsná a tlustá, ach jo, ale tak kdo není sebekritický, že? :-D
Odpovědět
if: teda ty desna a tlusta...no, tak to ja vsechny fotky teda asi vyhodim... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katka: no, já se na sebe moc ráda nedívám :-N Ale je pravda, že se dá vybrat, kde se snesu :-D A docela jsem sebe samu překvapila na videu :-D
Odpovědět
holky díky moc :-) líčení šlo ráno samo, to jsem byla moc ráda, nervozita odešla a den se nastartoval pohodově. Byla jsem se sebou docela spokojená... Vlasy se mi po obřadě rozpadly :-D Zuzka mi ještě před odjezdem na obřad cop přepletla :-D a u šatů mi sjížděl vršek :-D jinak to byla pohádka... Taky na některých fotkách vypadám debilně, jak jsem hubená, ale to se nedá nic dělat. Ještě že fotek je dost a je z čeho vybírat :-) Na fotky od Zuzky se už moc těším. Příští týden snad pošle první ochutnávku a pak si holt počkáme. Video budeme mít taky až za měsíc, protože kameraman chce zapracovat několik fotek od Zuzky do videa, takže si počkáme :(
Odpovědět
kesy: fiha...a jak to ze se cop rozpadl uz pred obradem? a po zkousce Ti vydrzel jak dlouho? no, podari se, ale na fotkach vypadate moc spokojene a ze jste si to poradne uzili... a hubena, jsi krasne hubena... ;-)
Odpovědět
katka: krásně hubená :-D nechuntě vyzáblá!!!! některý fotky jsou hnusný, kor kde mám zatlý svaly :-D jenže se zánětem štítné žlázy bohužel nepřiberu. Dost s tím bojuju, ale nedá se. V těhu jsem přibrala skoro 20 kilo a do půl roka po porodu to bylo zase vše pryč :-( fňuk fňuk. Když jsem byla na zkoušce, tak mi to hned rozpletla a nezkusila jsem, jak dlouho mi to vydrží. Na spáncích mám kratší vlasy, takže prameny nebyly propletené, jen jakoby zapíchané do účesu vlásenkami, hodně slakované, ale i tak se mi to začalo rozpadat. Myslela jsem, že to vydrží déle, ale prd. Takže Zuzka mi to přepletla a po obřadě jsem to sundala. Na odpolední focení jsem jela už bez vlasů. Pár fotek na zámku s vlasy budu mít :-) Mužíček byl moc spokojený, že jsem vše naplánovala a zorganizovala na výbornou. Celá svatba ležela na mých bedrech. Holoubci a kočár bylo překvapení, o tom netušil. Byl prostě dojatej a to bylo pro mě to nej na celém dnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já už jsem zase v pracovním kolotoči :-( U nás to s darama bylo docela mrzuté - i když jsme měli svatební list, dostali jsme hlavně strašně moc vín (máme teď plnou vinotéku) a pár blbůstek (jako svíčky, což já nepoužívám), ale nevadí ;-) jinak nás všichni překvapili retro dary (staré rádio, kyvadlové hodiny, retro vysavač, ...) a to bylo prostě super :-D na peněžitých darech jsme dostali cca 30.000, z čehož jsme už koupili konečně k nám domů ledničku, a tak jsme s celou svatbou asi tak 2.000 v plusu :-) takže pohoda jazz 8-)
Odpovědět
Ahojky děvčata... děkuji za odpovědi...já pas mám ale budoucí manžel ho má bohužel propadlej :-( Nevíte jak dlouho trvá vyřízení rychlopasu??? Chceme jet na Maledivy, nebo tam někam
Odpovědět
sany: rychlompas trva vyridit od 24 hod do 3 dnu... za sumu 600 az 400 Kc (podle mista vyrzeni) s platnosti na 1 rok. ale stejne po svatbe bude muset mit novy...jen je jeste potreba si overit, jestli do mista destinace muzete vycestovat prave s pasem s platnosti jen na 1 rok. A ty si zkontorluj platnost taky...protoze se nekde nemuze vycestovat pokud by koncila platnost cestovniho dokladu do tri mesicu. tak rychle vyridit pas, nez bude neplatna obcanka
Odpovědět
Profilova fotka
s tím rychlo pasem je to jinak... Citace z ministerstva zahraničí: Správní poplatky za vydání cestovních dokladů: * vydání cestovního pasu se strojově čitelnými údaji a s nosičem dat 600 Kč - občanům mladším 15 let 100 Kč * vydání cestovního pasu bez strojově čitelných údajů 1 500 Kč - občanům mladším 15 let 1 000 Kč * za zápis dítěte do vydávaného cestovního pasu se správní poplatek neplatí Ten rychlopas je ten bez strojově čitelných údajů - takže za něj dáte 1500 a platí 6 měsíců (ne rok), viz toto: Cestovní pas bez strojově čitelných údajů a bez nosiče dat s biometrickými údaji se vydává * žádá-li občan o vydání cestovního pasu v kratší lhůtě než 30 dnů,...; v těchto případech se cestovní pas vydává s dobou platnosti na 6 měsíců * cestovní pas bez strojově čitelných údajů a bez nosiče dat s biometrickými údaji se vydává ve lhůtě do 15 dnů je-li žádost podána na zastupitelském úřadě, ve lhůtě do 60 dnů * dobu platnosti tohoto cestovního pasu nelze prodloužit
Odpovědět
civet. mazec...ja se prave divala na stranky naseho uradu a tam pisou uplne neco jineho :-o ...sany: ale kazdopadne Ti to teda udelaji hned, jen si pohlidat,, jestli muzes vyjet i s tim s kratkou platnosti...
Odpovědět
Profilova fotka
katka - já jsem si to i pamatovala, pas jsem si nechávala udělat loni a měla jsem ten na deset let a stál mě 600. navíc jsem nadávala jak špaček, protože pas je doklad, o kterej můžeš žádat a vyzvedávat si ho jen v místě trvalýho bydliště (kde se už asi 9 let ve všední dny nevyskytuju, musela jsem si kvůli tomu brát dovolenou). sany, podívej se na obecní úřad, pod který spadáš (resp. tvůj budoucí manžel) dle trvalého bydliště, vyhledej si "životní situace" a "vydání cestovního pasu" a najdeš tam všechno potřebné.
Odpovědět
Profilova fotka
S pasem je to jak říká civet, navíc pozor, spousta zemí má podmínku, že pas musí platit ještě 6 měsíců po opuštění země, což s rychlopasem nikdy nelze splnit. A tato podmínka platí i u Malediv.
Odpovědět
if: no, to jsi Sany moc nepotesila...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?