Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
ahojda, jak je am?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj radost !
Odpovědět
Profilova fotka
Peto docela dobře, dneska mi dorazila první mrška červená, takže se budeme za chvíli snažit znova :-N Ahojky Lin :-)
Odpovědět
Profilova fotka
TAk to je super Am. On ten klucina musi prijit !!
Odpovědět
Profilova fotka
Že jo, já si taky říkám :-N A jak je vůbec tobě mamino?
Odpovědět
Profilova fotka
No urcite !!! U me to je lepsi. Ale to zvraceni me trapi porad. Ale uz je mi mnohem lepe. Tak uvidime. Ve stredu uz dostanu prukazku tak se tesim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je dobře že je líp, nakonec zmizí i to zvracení a pak už si budeš těhulkování jen a jen pořádně užívat ;-) :-)
Odpovědět
tak vám přeju, avy to co nejdřívě vyšlo a hlavně, aby bylo vše bez komplikací. lin, bude to dobré, snad už nám bude svítit to sluníčko a dobije nás nějakou pozitivní energií.
Odpovědět
Profilova fotka
Bylo by to super, kdyby to pocasi vydrzelo, to ma clove k hned lepsi naladu.
Odpovědět
přesně tak ;-) a já můžu vypustit Patynku na písek a doma je pak klid :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holčiny! :-) vidím Lin, že je ti lépe - to je dobře! A když máš vlastně termín? :-) Am: tak říkáš, že holky už začína zlobit, jo! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ded nezačínaj, holky už zlobí co jsem se vrátila s Elinkou z nemocnice
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
am: ale to je aspoň ukázka toho, že jsou zdravé, šťastné....co víc si přát! 8-)
Odpovědět
dedu, ty seš nám nevěrná!!!! to se práskne :-D 8-) :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ivis: jedeéééééš! :-D
Odpovědět
už sem fuč :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ty mě vidíš???
Odpovědět
ded, já myslím, že by jsi mohla být nevěrná čestěji ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ivis: jo vidím, furt seš tu! :-D radost: že jo! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ded: no to teda jo !! To ti povim. I terezku uz jsem tady pekne dlouho nevidela. Urcite je porad na Konikovi :-) Ded: je mi o neco lepe. Pravda. Termin mam kolem 20. listopadu :-) To si jeste uziju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lin: no to teda jo! A chodíš do práce nebo jsi doma? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nene, zatim mam jeste nemocenskou. Muzu mit az do konce tehu, ale jeste mozna do prace pujdu. Uvidim. Lepsi nez byt celou dobu doma.
Odpovědět
Profilova fotka
lin: no to jo, já si to moc nedovedu představit být doma, ale když je člověkovi blbě, tak to je jiná! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to je fakt. Kdyz musis lezet , tak proste musis. ted uz nastesti nemusim. Ale stejne nemuzu tooho tolik delat, takze se ten den vlece. jeste ze na tom netu je zachrana :-) Tady se tak kaboni pocasi. Ach jo. A to melo byt dneska krasne az 22
Odpovědět
Profilova fotka
lin: jj, ještě že je ten net a beremko s kobylou, že?! 8-) ;-) tady je stále moc hezky! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zavidim. Tady se uz mraci :-( No to teda jo, jeste ze nas ty servery zachranuji. Vice jsem ale tady nez na kobyle. Tam nemam ani album.
Odpovědět
Profilova fotka
lin: říkáš, ještě nechceš nic zakřiknout, že?! ;-) v kolikátém jsi teda týdnu? mně se to nechce počítat?! :-N :-x
Odpovědět
Profilova fotka
10tt Zakroknout ani ne. Ale nejak se ani nechystam si tam album zakladat. Kdyz tak zalozim tady jedno pro vas. Album z priprav a dam tam nejake fotecky mimi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lin: a proč ne?! :-) Jen jsem zvědavá! :-N ale chápu tě... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No u nas v praci se nad tim docela pozastavujeme. Vis kdyz pracujes v oboru, moc te to nelaka. A uz vubec ne, tam cist ty chytre rady a reci, jak a co vycetli na internet...atd. Proto si pisu jen s holkama co jsem si s nima psala kdyz jsme planovali mimi. Tak tem sem tam napisu. Ty se bavi o normalnich vecech. Ale zakladat si album, to bych v praci vypadala jako blazen. nepotrebovala bych aby se o me bavili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lin: jj, tohle taky naprosto chápu! A ještě k tomu jsi z oboru, takže chápu, že tě to tam neláká!!! Já bych si tam taky asi nedávala své nahaté bříško nebo tak...jako u těch holek mi to nevadí, že to tam mají...ale já bych si to tam dát prostě nemohla...nevím proč, ale vadilo by mi to! ;-) Třeba v oblečení ani ne...ale taky si uričité věci nechávám ráda pro sebe... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?