Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Nazdar kočandy. Lin, neboj, to zvládneš. Já byla s hematomem v nemocnici měsíc...teď už druhý měsíc čumákuju doma.
Odpovědět
Profilova fotka
Peťko,to víš,že jo.Na toto očkování půjdem určitě.Nechci pak přemýšlet nad nejhorším.Už teď mě takové hrůzné nemoci napadaly.Zítra budou brát Terince právě proto krev,aby vyloučili to nejhorší.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak podle výsledků krve nemá Terinka žádný zánět,není ani dehydrovaná,teplotka klesá a stolička se upravuje.Ještě se nepodařilo vzít moč a neřekli mi výsledky stěru ze zadečku,ale zatím to vypadá na střevní virózu.
Odpovědět
tak my máme už šest dní teploty :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Peťko,to je těmi oušky?Nebo viróza?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky tak jsem konečně tu, nějak jsem vás v poslední době zanedbávala, jinak musím nahlásit, dnes jsem byla u holiče, fotky dodám :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tedy vy jste toho popsaly, musím vás dočíst
Odpovědět
Profilova fotka
kozi: tak to je super, že není Terezce nič vážného ;-) Am: no zdááár, kde se touláš?! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ded nám úplně klekl PC, vůbec jsme nevěděli co s tím a včera to můj šikulka manžílek opravil
Odpovědět
Veru, on má ty ouška, zánět nosohltanu, to je s tím spojené a dost velký kašel+průjem, takže toho má chuděra dost, ale prý to teĎ hodně řádí :-( Pavli, jak se máš, jsem na tebe myslela, kde jsi tak dlouho.
Odpovědět
Profilova fotka
Radůstka:bobišek,taky toho musel tolik nasbírat.Tady taky řádí střevní chřipajda.Jedna doktorka se tady ke mně večer chovala,jakobych to Terezce způsobila úmyslně-že kde jsem s ní chodila,jestli to někdo nemá doma a nakonec se mě zeptala,jak jsem jí způsobila tu ranku na konečníku(paní doktorka na příjmu mi řekla,že se ji udělala,jak tlačila).Připadala jsem si,jako by mě pomalu chtěla obvinit z
Odpovědět
Profilova fotka
týrání.Jsem se pak po jejim odchodu složila.Jako by mi nestačilo,že mám měsíční miminko v horečkách.Ráno už tady byla velice příjemná paní doktorka,která mi řekla,že vidí,že malá prospívá a že je spokojená. Am:ahojky!Už jsem o Tebe začínala mít strach.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky je mi líto vašich drobečků, že musí takhle trpět, posílám objema valikou pusinku a přeji aby už jim bylo lépe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Veru, koukala jsem do tvého albíčka na koníkovi, Terezička je moc krásná holčička, už se těším až budeš za nějaký čas odhánět nápadníky? :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
Veru, mě ti chlapi doktoři připadají lepší, než ženský doktorky. Já se na ORL úplně sespala, když mi doktorka řekla diagnózu a že ho tam odbyly :-| am, dej do albíka tu fotečku s novým účesem.
Odpovědět
Veru, oni mu do toho rostou zoubky, proto ten průjem :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Radůstko,tak to přeji,ať je nemoc brzy pryč a ať ho zoubky tolik netrápí. Doufám,že na tu doktorku tady už nenatrefím. Am:pusinka předána :-D No,jo.nápadníky!V ulici má šílený výběr.Krom jedné holčičky se v našem okolí narodili samí kluci ;-)
Odpovědět
je fakt, že kluků se prý rodí celorepublikově víc, ale zase mají slabší imunitu, tak se to prý vyrovná.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak fotky jsou v přípravném albumu, ale nejsou nic moc, fotila jsem se sama a na fotkách ten účes vipadá nějak divně, tak neupravěně, ve zkutečnosti je mnohem hezčí
Odpovědět
mě se ten sestřih líbí am, bych taky už potřebovala kadeřníka jako sůl, jsem ho rok neviděla. Navíc tady v Praze to je strašně drahý :-| Maličkej mi na chvilku usnul. Tak bych šla na procházku, když vidím to sluníčko venku a nemůžu, to je hrozný :-. ženský, nevíte, kdy končí Matějská?
Odpovědět
Profilova fotka
Peto, myslím že ted někdy v půlce dubna
Odpovědět
Profilova fotka
Ted jsem na to koukala, matějská trvá do 13. dubna
Odpovědět
jo, díky, tak to se na ni už s Paťkou nedostanu :-x a jak se mají holčičky am? My už konce tohoto měsíce dáváme výpověď z nájmu a nastane stěhování, už aby to bylo zá nama.
Odpovědět
Profilova fotka
Radůstko,tak to už budete bydlet u Olomouce? Am:moc Ti to sluší! :-)
Odpovědět
jj, ve Šternberku, zatím, než postavíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
am: účes je supr - moc ti to sluší! ;-) Peti: tjo, tak to stěhování s mimískama nezávidím...ale až pak bude ten domeček, tak to bude čupr! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Radůstko,tak to bychom se v létě mohly sejít v zoo v Olomouci :-D S Jarkem plánujeme v létě spoustu výletů.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já se snad zblázním, píšem tady o trápení našich maličkých a mě se holky vypravovaly ven, Eliška chtěla vzít ze srandy Týně vestu, Týna jí tou vestou švihla do oka, Elinka má oko celé zalité krví, já jsem se z toho málem sesypala, kamarádka jí vzala do náruče a okamžitě s ní běžela k doktoru. Chudinka malinká, já tady bulím, mám strach aby třeba na očičko neoslepla
Odpovědět
no jasně Veru, Matýsek určo rád uvidí vaši fešandu ;-) :-D am, je něco ve vzduchu nebo co, že mají ty naše děti samé trápení ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dostala to přímo tím kovovým zipem a ted mi kamarádka říkala, že ani jeden doktor na středisku není a musí běžet takou dálku k jinému doktoru, snad tam bude
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?