Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teri,finiš je zatím v nedohlednu.Uděláme byteček a pak nás čeká balkón,druhá stěrka a dokončit zateplení.Pak terén okolo a příští rok střecha a poslední část fasády-barevná omítka.Pak budem teprve finišovat :-D Radůstko,fotečky dodám,až se dostamu na PC. ;-)
Odpovědět
Tak jak jste na tom holky? Jak je?
Odpovědět
ahoj, ženy. U nás je docela frmol, malý celou noc proplakal, je nachlazený, do toho má horečky a průjem, protože nám roste další zoubek. TeĎ mi děti na chviličku usnuly, ale už mám pěkný pytle pod očima. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
hoj Peti - tjo nemáš to teda lehké! :-|
Odpovědět
jsem to zakřikla... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak jsem konecne on.line z domova. Ted jsem mela tydenni odmlku. Byla jsem tyden hospitalizovana v nemocnici s krvacenim. V pondeli jeste nebyla videt ani akce srdicka, ale ve stredu uz jo. Takze je vsechno zatim dobre. Jsem ted doma na PN a budu uz asi do konce tehotenstvi. Udelal se mi totiz hematom, tak musim lezet a nic moc nedelat, aby se mi sam vstrebal.
Odpovědět
Linulko tak to se drž a opatruj! A neboj, všecko nakonec bude dobré ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
No ja doufam, verim tomu, ze prdola vydrzel to nejhorsi krvaceni, tak uz se snad udrzi. beru leky, tak mi snad pomuzou.
Odpovědět
lin, moc moc držím pěstičky, ten můj malej mi tady leží pomalu v 39 horečkách, jsem z toho už na prášky, chuděrka malej ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Radost : Tak snad se brzo uzdravi !!! Foukam mu na horici celicko :-) Krvaceni i spineni uz je v pohode. ted uz jenom cely den zvracim. Ach jo, doufam, ze to brzo prejde.
Odpovědět
lin, drž se, bude už jenom líp, uvidíš ;-) Matýsek na chvilku usnul, to byla noc, pořád jen plakal a plakal.Jsem spala tak hodinku za noc, nemohl ani od rými pořádně dýchat, musela jsem ho furt hlídat broučínka mího zlatýho. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Chuderka mala ,tech deti je mi vzdycky nejvice lito.
Odpovědět
Článek se načítá
tak jsme volali lékařce, která je nonstop a přijedou i domů, tak to nejsou zoubky, ale chytil nějakou virózu. Lin a ty taky hezky odpočívej mamino, těhotenství je náročná věc, tak se nech od manži hezky rozmazlovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lin: drž se, odpočívej, manžílek ať se snaží! :-D Peti: tak teď už bude Matýskovi snad lépe! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dobre ranko. No manzel je skoro porad v praci. Ale dneska mi uvari. Tak nemusim nic delat. Mam uz od vcerejska hroznou chut na zeleninovou polivku, tak ji mam dneska slibenou, tak uz se nemuzu dockat :-) Ale jinak se stara. Je mu me lito, to vidim. Jak je mi ted spatne, tak me porad lituje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lin: alespoň nějaká pozitiva!!! :-N ;-)
Odpovědět
Čao holky. Lin vidíš, tak se drž. My jsme, teda my...Kajoš včera koupil nový autí...já ho ještě neviděla, ale zbylo nám 150Kč :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
Rez: a jaký jste vybrali? Tu Octávku, jak jste kdysi chtěli? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to je super 150,- To jste na tom dobre :-)
Odpovědět
Jo, Octávku kombi, vínově červenou. Že Lin?Taky si myslím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rez: čupr, a který rok výroby? a benzin nebo naftu? :-)
Odpovědět
Benzín, my moc nafťáky nemusíme. 1,8 turbo. Rok 99, ale je to první majitel a má servisní knížku, nevypadá vůbec na to, kolik jí je. Má luxusní výbavu, klimu, všecko v elektrice, palubní počítač, tak Zdenek říkal, ať do ní jdeme /on je mistr opravářů aut na učňáku a dělá v tom leta/, že on sám by si ji koupil. Nerezavá, prostě prej dobrý kauf. Tak snad bude sloužit, uvidíme. Jak vy s domečkem?
Odpovědět
Profilova fotka
Terezko, tobe byvalo na zacatku taky tak spatne??
Odpovědět
lin, já u Matýska zvracela až do konce. :-x
Odpovědět
Lin ano, ale nikdy jsem nezvracela, jen mi bylo zle celej den a všecko mi smrdělo a nemohla jsem maso vůbec. Ty zvracíš?
Odpovědět
Profilova fotka
Terez: takto jsme daleko: http://www.modrastrecha.cz/album/view... ;-) A kolik vás autí stálo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rezetka: Jojo, treba vcera byla krize. Cely den mi bylo spatne. A po vsem co jsem snedla, jsem zase klecela u zachodove misy. Je to strasne. Ale snad to brzo prejde. Dedul: Pekne pokracujete. Pekne.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, kde vsechny jste ?
Odpovědět
a fůůůůůůůůůůůůůůů (jsem přilétla) 8-) teda, děvčátka, takovýhle trable jo? Linduš, držím pěsti ať už je prckovi dobře a aby to všecko pomohlo. Radůstko: chudinka malej... už je to lepšejší? teda, taková viroza dokáže potrápit dospělího natož takhle malího prďolku :-| Ded: týýýýýýýýýýý jo, vy teda mastíte... A co vy maminy (veru, terez) a kde máme Am?
Odpovědět
Profilova fotka
Ded:téda,vy jedete!S takovou budete za chvilku bydlet - a bude svatbááá! :-D Lin:drž se!Hlavně zdravíčko,ať slouží Tobě i prckovi!!! Sun:my už neválčíme.Vyhráli jsme nad prdíkama,tak máme teď klidné,spokojené miminko :-) Radůstko,co Matýsek?Už je mu dobře? Am:kde jsi?Jsi v pořádku?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?