Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky Jdu vás jen pozdravit a letím do školky a do lékárny pro nějaké vitamínky aby se příště nestalo zase něco podobného Lin děkuji za útěchu
Odpovědět
Profilova fotka
Am, nemas zac. Prave jsem si v praci znovu vzala HCG jestli stoupa. Tak jsem jak na trni a bojim se. a odpoledne mam jit na UZ , tak se strasne bojim, aby tomu malemu embryjku tlouklo srdicko. Vcera se mi o tom i zdalo. am jsi statecna, tebe drzi holky. Ale me se to stat a jeste u prvniho, tak bych to nesla strasne. Tak snad to bude v poradku .
Odpovědět
Profilova fotka
Lin zas tak statečná nejsem, dneska jsem tu bulela celé dopoledne, nějak to na mě padá když jsem sama doma. Ono se může zdát, že holky jsou útěchou, ale já se moc těšila na to 4 a bohužel. Je zajímavé, že jsem potratila na termín porodu, který jsem měla když jsem byla těhotná v létě.
Odpovědět
Pavlííí, ty si silná ženská... miminko si najde "svou" vhodnější dobu. Uvidíš, zase bude ;-). Peti to je paráda, to je šikovnej kluk x-). Já už cítím pohyby, teda pohyby, občas mi to příjde jak boxování :-D.
Odpovědět
Terez, tak to je super. Pavli, já vím, že se to lehce utěšuje, když nejsme v tvé kůži, komu se to nestalo to asi těžko pochopí, co prožíváš a musí to být hrozné, bez ohledu na to, kolik už máš doma dětí..
Odpovědět
Hooojte, děvčátka, poupátka ;-) No, to jsem toho zase promeškala :-(. Takže jako první moc a moc gratuluju Lin a držím pěsti, aby dnes všecko na UTZ bylo tak jak má :-). Peti tak to je určitě bomba slyšet první slůvka (teď už se nezastaví :-D ) šikulka je to Terez, tak co? už jste vyléčení?. Tak boxování? to by bylo aby to ten rocker nebyl co:D Pavlí, je mi to taky moc líto, ale tělo si holt samo řekne, co chce a co ne. Takže určo to napříště vyjde a bude to ten chlapák ;-) Asi nikdo z nás, si nedokáže představit, jak se cítíš, ale aspoň takový to naše duševno je s tebou, kočko ;-)
Odpovědět
ahojte ženy, jak žijete mě tyto stránky pořát blbnou, myslíte, že mám písnout admině?
Odpovědět
Profilova fotka
hoj Peti - mně to tedy poslední dobou neblbne vůbec! ;-)
Odpovědět
vůbec nemám zobrazené žádné fotky, nemohu poslat ani IP, nemám tu ani smajliky ani vlož odpověď, nechápu to, kde je chyba
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky Peto mě to taky vůbec neblbne, jde to ted líp než před tím
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: tak to fakt nevím! Am: hojky!!!!
Odpovědět
já nevím, zda mi tady malá něco nezmáčkla, ale to asi nejde, ne, aby mi změnila stránky.... ahojda am
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Peti - a ostatní stránky ti jdou ok? Ty Am - a nestalo se tobě kdysi dávno něco podobného, že ti holky cosi pomačkaly a pak ti taky nešly obrázky? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peto to asi ne. Četla jsem o Matýskovi jaký je šikulka, to potěší když řekne máma.Moc mu k jeho slůvku gratuluji a omlouvám se že až ted, nějak jsem neměla moc náladu dočítat vás
Odpovědět
am, co by jsi se omlouvala. Nemůžu vám dát ani smajlika. Modrý koník je v pohodě. Jen tady to nejde. Nechápu, kde by se to tu dalo nastavit...
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: nevím sice, ale mrkni se na panel na Nástroje - Možnosti Internetu - Upřesnit - a pak jestli tam máš zaškrtnuté "zobrazovat obrázky"??? Jinak nevím! :-|
Odpovědět
kde najdu upřesnit?
Odpovědět
Profilova fotka
Peti - tam jak jsou nahoře ty "záložky" - je tam např obecné, zabezpeční, osobní údaje atd.... ;-)
Odpovědět
tomu rozumím jako koza petrželi a ten můj taky...
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: když se ti ukáží ty "možnosti internetu - tak úplně nahoře jsou takové "odkazy" (záložky) a je tam i to "upřesnit"!!! no nic, jdu kukat na dr. house (na stv1) pááá ;-)
Odpovědět
našla jsem tam načíst obrázky a to je zaškrtnuté.ta můra jedna mrňavá...
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: tak to fakt nevím! :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko :-)
Odpovědět
ahojte, teda to počasí mě venku štve, nemůžu jít s Patynkou ven ani ťapat
Odpovědět
ahojky :-) no tak o počasí radši ani nemluvím. Jednou slunce, pak sněhová vánice :-( místo aby bylo zeleno, sněží
Odpovědět
tak už vás vidím, ale nemůžu k vám přes firefox :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No o pocasi mi ani nemluvte, ja mam rada jaro a misto toho je tady zase zima. Tak jsem holky byla na UZ v utery a znovu na odbery HCG. Mela jsem minuly tyden HCG 185 a v utery 8123 , roste to jako blazen. Pristi stredu jdu na UZ znovu , aby jsme se presvedcili jestli tam bude jedno nebo dve.
Odpovědět
hurá, mám to spravené :-D já sama šikulka to zvládla, bylo to přece jenom zablokované..
Odpovědět
ahojte ženy, kde jste kdo?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?