Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Terezko, neboj se, zvladnete to spolu. Tak rychle do postylky a kuryrovat se !
Odpovědět
Lin, to víš že jo, všichni mě hlídají, musím pít čaje a potit se, tak já jdu. Mějte se holky matky a holky těhulky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Terezko tak to jsme na tom stejně, jen já zase doufám že nemám zápal plic. Všichni mi říkají že to vipadá spíš na ten zápal. včera jsem konečně se dokopala a jela jsem do varů na gyndu a sestřička mi s úsměvem oznámila, že pana doktora odvolali na nějaké operace. Tak jsem jí řekla, že s ní potřebuji mluvit, ona na mě koukala a říká, "paní Nováková, že by zase průser?" :-D :-D :-D Tak jsem jí řekla, že tentokrát to průser není tak jsme se obě zasmáli a ona mi objednala na 10.4 s tím že už bych mohla dostat rovnou i průkazku
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Am, tak to mas super !! Zadny pruser ! tentokrat planovane. Preji ti aby to byl ten kluk. A mas horecky ??
Odpovědět
Profilova fotka
Nene horečky nemám, aspon že to, už takhle si připadám že se zítřka snad nedožiju
Odpovědět
Profilova fotka
To je dobre ze namas horecky, to by v zacatku tehu nebylo vubec dobre.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky!Nějak nestíhám-čím to asi bude? :-D Malá je zlatíčko.V noci se budí jen 2x a to je tak na 10-15 minut po dobu kojení,takže super.Dnes mě nervla švagrová.Prý ať vezmem Terezku a přijedem v neděli k tchánovi pro pomlázku.Za prvé přestavujem a za druhé je Terezka ještě malinká a já taky nechci moc lítat,ať nedostanu zánět.Navíc je na NJ vyhlášena chřipková epidemie...
Odpovědět
Profilova fotka
kozi: to je super, že je malá v pořádku!!!! x-)
Odpovědět
pppppppppppppppppppppppppp
Odpovědět
ahoj, mám nějaké rozbité stránky, vy to máte v poho? Nemám zde vůbec smajliky a vložit odpověď také ne, jen prázdnou stránku.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko holky, jak jste se dneska vyspinkaly? Ja dobre, jen me hrozne boli prsa, to je strasne .
Odpovědět
holky, zkoušely jste na to nachlazení nějaká homeopatika? Dejte se co nejdřív dohromady mamky.
Odpovědět
Článek se načítá
tak já se sem už asi přes velikonoce nedostanu, takže vám přeju krásné velikonoční svátky.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,přejeme vám s Terezkou veselé Velikonoce a mokrého šmigrusta :-)
Odpovědět
Holky, psala mi Ambretka. Bohužel nic pěkného. Je v nemocnici s podezřením na potrat, mám vás moc pozdravovat!
Odpovědět
ahojky, Terezko, nevíš kdy bude mít výsledky?
Odpovědět
Netuším, snad brzy napíše. Psala jsem jí ať se drží ;-)
Odpovědět
Teri, tak až dostaneš nějaké info, tak sem, prosím písni, jo. Snad k tomu nedošlo...
Odpovědět
Profilova fotka
držím pěsti Ambret - ať se holka drží!!!! :-| snad to vše dopadne dobře! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky! Snad to bude dobré,dej nám vědět,Terezko.Držím pěstičky,ať je vše v pořádku!
Odpovědět
Zatím žádná novina holka, nevím jak to je :-|
Odpovědět
Profilova fotka
doufám, že je vše ok....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky, dneska jsem se vrátila z nemocnice, bohužel ale sama :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Pavli - to je moc líto :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlínko,to mě moc mrzí...Pěkně odpočívej a naber síly,mamčo,podruhé to vyjde,uvidíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Am..moc mě to mrzí :-( ale uvidíš,že se ani nenaděješ a výjde to podruhé
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moc děkuji za podporu, je mi z toho nějak divně, smutno, ale snad se to podaří znova
Odpovědět
ahoj, Pavli, přeju ti hodně sil a věř, že už to příště bude bez problémů.
Odpovědět
zdravím holky, musím se pochlubit, Mates už říká máma!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj PAvli, je mi to moc lito. ted ale musis myslet na holky a nemyslet na to spatne. Uvidis, vsechno bude dobre a za chvili nam zase budes psat, ze cekas mimiska !! Drzim palecky !
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?