Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Tak po těch mi bylo ještě víc blbě :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Terezko asi před tremi tydny :-) Je to teprve prdolate :-)
Odpovědět
Lin, to je krásný, na kdy ti asi vychází TP?
Odpovědět
Profilova fotka
Je to ja se vsechno dozvim az pristi utery na UZ.
Odpovědět
holky, dala jsem do albíka našeho Matese, aby jste viděly, jak ten prcek rychle roste.
Odpovědět
Profilova fotka
No to teda roste :-) !!
Odpovědět
Peti ty máš ty děti nádherné, oba mají tak obrovská očka!
Odpovědět
Profilova fotka
Jsou fakt krasne !! Vsak Terezka taky bude mit krasne miminko !!
Odpovědět
No, to bych teda měla mít, podle toho, jak vypadám :-D Lin, jak si to řekla manžílkovi?
Odpovědět
všechny budete mít krásné děti, protože budou vaše. Terez, já nevím proč, ale mám pocit, že budeš mít kluka. Asi podle tvého bříška, já měla takové, když jsem čekala Matese, s Pat jsem byla kulatá kolem dokola..
Odpovědět
Radůstko díky :-D, já i moje babička taky tvrdíme kluka, manža s mamkou mojí holku, tak uvidíme :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Dost vtipne :-) Byli jsme u jeho rodicu, ti nebyli doma. a tam jsem si prave delala ten test. Zavrela jsem se na zachod a byla tam az nez se to ukazalo. Takze jsem vysla asi za 10 minut se vsim vsudy. A manza mi rika. Ty jsi kakala :-) A ja mu rikam, ze ne, ze zkumam test. A on na to: Ci? Moji mamky?? :-) A ja rikam, ze ne, ze muj. a on a co ?? A ja ze nevim, at se podiva sam co tam vidi. A jestli vidi dve ?? A on mi rekl ze vidi dve. Ale neveril tomu. A vcera mi volal do prace, jak dopadla krev. Zrovna jsem koukala do PC na vysledek kdyz zavolal a tak jsem mu to hned rekla, ze je pozitivni, ze jsem tehotna. A on mel hroznou radost. Az jse prsla z prace tak me hned vital ze slovy vitej mamino :-)
Odpovědět
Článek se načítá
To je krásný...jsi šťastná že? Já si řesně pamatuju svoje pocity...byla jsem tak šťastná, taž jsem se bála. Je neskutečné, jak ženská dokáže šíleně a ukrutně milovat. Já nevím, jestli jsem magor, ale já s ním pořád mluvím, nadávám mu, říkám mu, že ho miluju a mám o něj taky šílený stach, je to fakt to nejkrásnější v životě!
Odpovědět
Profilova fotka
Je mi strasne krasne, ale mam hrozny strach. Bojim se az pujdu pristi tyden na UZ ze tam nepujde nic videt, ze tam nebude akce, nebo tak neco. Jsem hrozna.Ale fakt se bojim :-( Ale jinak je to krasny pocit, asi ten nejkrasnejsi ktery jsem kdy mela.
Odpovědět
Terezko, nejsi magor, jenom dobrá máma. To jenom je samozřejmě v uvozovkách...
Odpovědět
Přesně jsem se taky bála, ale neboj, to jde potom samo ;-). Jé, děkuju Peti.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja bych s tim zatim nicim taky uz mluvila, ale to bych byla asi blazen. To je asi hodne brzo :-) Terezko a kdy ses to dozvedela ty, ve kterem tydnu ?? A holky kdy vy?? Jinak podle posledni menstruace vychazi termin na 23. 11 .
Odpovědět
lin, mrkni na rodina cz tam si to hned můžše spočítat...
Odpovědět
Profilova fotka
prave tam jsem si to vypoctla ted na toho 23.11. podle prvniho dne PM.
Odpovědět
tak to bude malý střelec..jako já
Odpovědět
Lin, já se to dozvěděla zhruba jako ty...o něco později. Nechtěla jsem dělat test, protože mi přišlo, že těhotná být nemůžu, tak jsem ho dělala až na Silvestra, abych věděla, jestli můžu pít. No a jak jsem byla prvně u doktorky, tak jsem byla už zhruba v 6tt ;-)
Odpovědět
Listopaďátko x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No listopadatko, mozna prosincove, kdybych treba prenasela. A ja vzdycky chtela tak v lete :-) Ale je to jedno, hlavne kdyz bude vse v poradku a bude zdrave !
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, budu tady zase odpoledne. Bezim ted na obidek. Tak kolem jedne zase papa .
Odpovědět
Pa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky Lin tak to na tom jsme podobně, mě vychází termín na 16.11 :-)
Odpovědět
já poprvé otěhotnět nemohla, takže když už se podařilo, tak jsem tomu přes veškeré příznaky nevěřila, utvrdila mě v tom až doktorka. Já měla šílený bolesti v prsou, vůbec jsem nemohla ležet, natož spát. S Matýskem to už bylo dobré. S Paťkou mi to doktorka řekla asi v šestém týdnu, možná že ani ne, ale hned jsem bohužel mazala do nemocnice, protože mi hrozil potrat. Potom dvanáctém týdnu jsem byla klidnější, říká se, že je krizový a pak jsem čekala, až budu po 27 týdnu, kdybych náhodou porodila dřív, takže ta mamka má obavy během celého těhotenství, co se dá dělat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky !! Am : Tak to je dobre. To bylo asi nejake plodne obdobi :-D Radost : No me boli prsa teda nesnesitelne uz ted . :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, dneska to pekne zanedbavate !!
Odpovědět
Ahoj holky, my ležíme, máme asi snad chřipku, doufám, že to nebude angína. Včera jsme měli teplotu, tak mám o toho bobana malého strach, snad to spolu zvládneme ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?