Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to doufame, ze to ted vyjde i tobe !
Odpovědět
Profilova fotka
no snad se to po těch hormonech,který mi předepsal dr povede :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Vladuš tobě moc držím palečky a stejně jako posílala kozi těhotenský bacil, posílám ho ted i já na tebe ;-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak snad to zabere,ty bacily :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lin: tak taky se přidávám s gratulací! :-) vladu: hoooj ženo! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj dedu x-) tak jak pokračuje stavba??
Odpovědět
Profilova fotka
Dekuji holky, a drzte palecky. V pondeli jdu na prvni UZ
Odpovědět
Profilova fotka
vladu: ale jo, už to máme nachystané na "deku"... už aby se umoudřilo počasí, mohli jsme udělat tu deku a konečně se "vyhrabali ze země" :-) Lin: budeme... x-)
Odpovědět
lin, strašně mooc ti gratuluju. teď na sebe musíš dávat o to větší pozor. Holky, volala mi máma, před hodinou nám zemřela babička, máma se úplně sesypala, holky, co mám dělat? ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Peti - to je mi moc líto! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Peto tak to je mi líto, ale co máš dělat ti asi neporadím. Jedině jet za maminkou, ale tu ty máš daleko, vid :-(
Odpovědět
asi nemůžu dělat nic.. :-x
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Radost: Moc me to mrzi. Ale neda se opravdu nic delat. Jen maminku psychicky podporovat, kdyz za ni nemuzes jet, tak alespon pres telefon !! Drz se holka. Jinak vsem preji dobre ranko, kde jste dneska kdo :-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko!Tak jsme přečkali první noc doma ve zdraví :-) Jen jsem se chtěla zeptat.Malá měla první zaražené prdíky a pak začla kakat jakoby hovínko s vodou.Je to normální,nebo mám raději volat doktorce?Teplotu nemá a mlíčko saje normálně.
Odpovědět
Profilova fotka
Lin:ještě jednou moc a moc gratuluji a přeji hodně štěstíčka u prvního UTZ! :-D Vladu:držím pěstičky,ať se brzy zadaří.A nech na sebe pěkně plivat těhu bacilky-zabírá to ;-) Já už tak můžu plivat jen ty dětské :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo to je normalniKozi, ony miminka maji takovou ridsi stolici z kojeni. Dokud budes kojit, moc pevne to nebude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dedul:tak ať vám počasíčko přeje,ať máte co nejdříve baráček hotový a ať už je konečně ta svatba a brzy i mrňousek ;-) Radůstko,to mě moc mrzí,radu bohužel nemám.Snad jen být s maminkou alespoň po telefonu...
Odpovědět
kozi, je to řídké a pokud budeš plně kojit, tak je ta stolička zbarvená do žluta, tak se nelekej.
Odpovědět
Profilova fotka
Ju,je to tak a ta vodička v tom hovínku nevadí?
Odpovědět
Profilova fotka
Kozi dekuji za gratulaci, snad to bude vsechno v poradku a embryjko se udrzi !!
Odpovědět
jo, ještě jsem vám zapomněla říct, že Mates už týden říká táta. Ve čtvrtek má babička pohřeb, je to ale od nás 500 km, tak tam nejedeme, navíc nechci Patynku vystavovat stresu z té atmosféry tam, tak snad mě tam nepomluvěj... :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Lin:to víš,že udrží!Hlavně se šetři!Moc Ti to přeju! :-D Držíme Ti s Terezkou pěstičky a ještě jednou děkujeme za návštěvu :-) Radůstko,kašli na lidi a na to,co řeknou.Mysli na sebe a na děti. Gratuluji k prvním slůvkům Matýska! :-D
Odpovědět
Ahoj holky, co je nového? O co jsem přišla?
Odpovědět
Ježiš Lin blahopřeju strašně moc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
A vidím že Terezka už je i s maminkou doma x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je to je super, tata !! Nic si z lidi nedelej. at si rika kdo chce co chce. Verunko dekuji, snad mas pravdu. je to teprve zacatek a uz mam strach :-(
Odpovědět
lin, bude to dobré, uvidíš. Užívej si hezky maminkovských příprav. A jak se cítíš, není ti zle?
Odpovědět
Profilova fotka
Ztaim ne, jen se mi porad brka :-N Takze si myslim, ze spatne mi jeste bude, az to bude trochu vice tydnu.
Odpovědět
Lin a kdy jste asi počali? ;-)
Odpovědět
tak pak jedině zkusit ty lízátka se zázvorem.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?