Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Jéé, pozdravuj Lin a na Terezku moc myslíme ;-)
Odpovědět
a náš Matýsek ji taky posílá, ať dostane taky jednu od chlapa ;-) :-D
Odpovědět
to je hrůza, nemůžu jít tady ani nakoupit, jaký je tu vítr a černá obloha ]-( to počasí mě teda pěkně s..e :-S
Odpovědět
No tak já na vás, holky taky myslím a hlavně ať dopadnou všecky testy dobře aby Terezka byla už u mamči nebo mamča u Terezky? :-D :-D Posílám taky hubánka tý malý vlasatý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nevím,zda se na pár dní neodmlčím.Včera mě propustili,jela jsem se dát do kupy na noc domů a dnes v 9hod.mám nástup na JIP k maličké.Už má odpojenou infuzi a poprvé jsem ji kojila.Stáhla hned 30ml a neblinkala! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky Kozi tak to je super, hlavně aby už to bylo vše v pořádku a at už jste doma s tatkou. To byla chuděrka hladová, když toho tolik vypila, ted už jí bude jenom líp, když už se bude moct pořádně nabaštit. :-)
Odpovědět
Veru, tak to ti rychle přibere a pustí vás co nevidět domů, uvidíš ;-)
Odpovědět
Verunko super, tak se holky držte a pěkně papejte ;-)
Odpovědět
no tak to je dobře že už baští tak jak má. to už svědčí o tom, že jí je dobře ;-) Tak přeju aby sis jí co nejdřív odnesla domů :-). Jinak mě dneska naštvali... jsem na Aukru chtěla peněženku a oni tu aukci teďka zrušili ]-(
Odpovědět
ale hnedka jsem si jí zlepšila 8-) vyhrála jsem riflovou minisukni za celých 30kč :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sun tak to gratuluji, já jsem nedávno vyhrála na Aukru pro Nikču zlaté naučnice za 205Kč :-)
Odpovědět
děkuji :-). No tak ty jsi taky šikulka. Poslední dva dny na aukru trávím hooooodně času. :-D Zaregistrovala jsem se nedávno a teprv teď jsem zjistila kolik hezkých věcí se tam dá pořídit ;-) (no jo opice objevila ameriku) :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Sun my už tam nakoupili kde co. Zrovna tam Péta převčírem vyhrál Hard disk 160Gb za 900Kč, sož je super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mám úžasné zprávy.Ještě dnes bych měla mít Terezičku u sebe.Dokonce neublinkává ani po jídle,takže super!Ale je to potvůrka mazaná.
Odpovědět
Profilova fotka
Kozi tak to je super, je to malinká šikulka. tak držím palce at to vijde :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No,šikulka je,ale taky pěkně mazaná.Nechce pít z prsu,protože ji tady naučili pít ze stříkačky,takže jen cucne a pak zuří a chce ze stříkačky.Teď upila jen 25.a pak se ududlala.Potvůrka.
Odpovědět
Profilova fotka
PROPOUŠTĚJÍ NÁS!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Veru: supéééééééééééér! x-)
Odpovědět
ahojda, tak kozi, moc gratuluju k propustce ;-) :-) mám taky novinku, malýmu se klube zoubek, zatím je v pohodě, tak snad mu to vydrží ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
téda holky, vidím, že vám ty vaše ratolesti dělají samou radost'!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky Kozi gratuluji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) Veru tak to je skvělý,že půjdete domů x-) a jak se holky máte??
Odpovědět
Profilova fotka
Radost a vám gratuluji samozřejmě také k tomu zoubku ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, hlasim dve ruzove na testu a HCG pozitivní. Těhotenství potvrzené :-)
Odpovědět
Profilova fotka
páni já gratuluji x-) x-) x-) x-) x-) lin super x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji, děkuji. Snad to bude v pořádku. Je to uplny zacatek .
Odpovědět
Profilova fotka
jak dlouho jste se snažili o mimi??občas jsem tě zahlídla na koníkovi :-) určitě to bude v pořádku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Snazili jsme se devet mesicu , hned od svatby !
Odpovědět
Profilova fotka
někdy to prostě trvá déle,ale o to je potom ta radost větší ;-) tak teď už bych mohla být na řadě já :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Lin moc moc moc gratuluji tak se vám to konečně povedlo :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?