Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky dobrou noc a krásné sny :-) |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji,holky!Popis porodu jsem hodila do Miminko čekám každým dnem a do Březnovek.Šití bolí,ale Terezka za to stojí!Je nádherná!
Odpovědět
Profilova fotka
Verunkoooo - moc gratuluji!!!! Hned si to všechno jdu přečíst! x-)
Odpovědět
Veru, taky posílám gratulace a vítám tě v klubu maminek ;-) Dej zprávu, až bude terezce lépe a držím palce, ať je to co nejdřív ;-) Vidíš a já třeba šití vůbec necítila, ani jsem o tom téměř nevěděla ;-) , záleží, jaký je doktor :-x
Odpovědět
Verunko!!!Obrovská gratulace! A to o tom šití jsem nechtěla slyšet :-D
Odpovědět
kozimura • 42tt • Dnes v 06:30 Zuzi,dik za IP. Jinak mám blbou zprávu.Terezku mi odvezli na JIPku-zvrací krev.Mám o ni děsný strach.//Opsáno z březnovek :-S
Odpovědět
Terez, mamino jedna, ty se prosím tě už nestresuj tím porodem. ;-) Myslím, že většina maminek o tom šití ani neví, protože se to místo nejdřív musí umrtvit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
rez: už jsem četla... :-(
Odpovědět
Moje maminka věděla jen o šití :-D Myslíte, že to může být vážné s Terezkou?
Odpovědět
Profilova fotka
já doufám, že ne a že vše bude dobré! :-)
Odpovědět
Taky doufám že ne, snad to je jen něco novorozeneckého ;-)
Odpovědět
jenže Teri, kdy rodila tvoje maminka ;-) já se přiznám, že z šití jsem měla taky hrůzu, jenže na sále jsem se ptala doktora, jestli to šití bolí, že z toho mám strach. Doktor na mě tak koukal a řekl, že ještě neslyšel, že by někoho šití bolelo, tak mi vysvětlil, že mě jen trochu píchne to, jak mi tu část umrtví, pak jsem opravdu necítila nic. Trochu horší bylo, když to přišlo k sobě, musíš si to pořád chladit studenou vodou a špatně se sedí. A to chlazení pomáhá k hojení. Vem si, že dnes dávají lékaři rozpustné nitě, dřív to matkám vytahovali, to musel být něco 8-( musíme věřit, že Terezka bude v pořádku, že nejde o nic vážného.
Odpovědět
Článek se načítá
Díky za uklidnění, jsi zlato :-D Jo, Terezka bude v pořádku!
Odpovědět
Terez, navíc jsou tu možnosti, jak si od bolestí ulevit, medicína jde prostě dopředu ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Verunko, taky se pridavam ke gratulaci a hlavne at je vsechno v poradku s malou!! Je dekuji holky, ze na me myslite s tim, at se mi to taky povede. Doufam, ze to pomuze :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tady zase nakukuji.Zatím nic nevím. Teri,to šití se za chvilku zahojí a to šití jako takové nebolí,až druhý den a není to neúnosné a můžu Ti říct,že na všechnu bolest jsem zapomněla hned jak mi Terezičku dali na břicho.
Odpovědět
Profilova fotka
hoj Verunko! x-)
Odpovědět
Tak vidíš Ter, nemáš se čeho bát ;-) mužský to kolikrát prožívají hůř, než samotný ženský x-) Veru, můžeš posílat MMS?
Odpovědět
Kozi, no jo, to je jasný, to věřím, si statečná holka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti,můžu
Odpovědět
Jéé, uvidíme Terinku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teri,však ty taky.
Odpovědět
Anebo nemůžeš to poslat rovnou na net?
Odpovědět
tak holky, kdo má mms, ať to kozi může poslat, jsem zvědavá na tu tvoji panenku, vlasatý miminka jsou nejkrásnější :-)
Odpovědět
No, spíš by to chtělo někoho, kdo tu MMSku pak přesune sem na net ;-)
Odpovědět
tak kdo má kabel na připojení? =-)
Odpovědět
Já nee :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahijík holky :-)
Odpovědět
Čauky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych mohla přesunout MMS na net, jen by to kozi musela poslat na Pétovo telefon, ale ted nevím na jaký číslo, má 3 telefony a ted zrovna nevím ve kterém má jakou kartu. Až přijede z práce, zeptám se ho a mohl by jí sem dát ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?