Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
;-) díky.
Odpovědět
Profilova fotka
není zač!!! Tak ať se to povede! ;-)
Odpovědět
Stáhnu tu 11tku,uvidím. Mě se totiž ta první část stahovala 4 hodiny, ta druhá ani ne půl...
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to je možná ono - spíš si myslím, že když se ti to stahovalo 4 hodiny, tak to je až moooc, mě když se to stahovalo déle než 2 hoďky, tak to pak blbo a nestáhlo se to celé! Říkám - hlavně si kontroluj pak tu velikost stažených souborů - podle toho to poznáš! A zkus si to stahovat raději hned ráno! ;-)
Odpovědět
Tý jo, tady je to jak na W.A.R. foru :D
Odpovědět
Profilova fotka
sun: to nějak znáš!!! :-D
Odpovědět
Kde váznete, ženy?
Odpovědět
Profilova fotka
v práci! 8-)
Odpovědět
Já ne, heč.
Odpovědět
Profilova fotka
potvůrko pppppodivná!!! :-D teď mi volal kupující, že se v sobotu staví mrknout na naše plovoučky-páč jdou vybírat nábytek... :-N jo a normálně jsem zjistila, že nás realitka (nechťa) obrala asi o 3 tis Kč - ale naštěstí uznali chybu a už to mám i na účtě! ;-)
Odpovědět
Jaktože, proboha? My jdem dneska mrknout na postel, snad už nějakou koupíme.
Odpovědět
Profilova fotka
No my jsme s něma měli dohodu, že prostě pro nás bude XY určitých peněz z toho bytu a zbytek pro ně, jenže oni si to neuvědomili a spočítali si z celkové částky 4% + DPH a prostě to vyšlo jinak než jsme se domluvili...prostě toho mají moc a neuvědomili si to...ale hlavně, že jsem si to spočítala a došla na to! ;-) a jakou chcete polstrovanou nebo dřevěnou?
Odpovědět
Článek se načítá
Tak to si dobrá, že sis to spočítala a nenechala se ošidit ;-) Dřevěnou, ale s úložným, nejlépe.
Odpovědět
Profilova fotka
no - ono to bylo o to složitější, že něco se posílalo bance - na vyplacení té naší hypotéky, takže tam byly různé částky...ale prostě tři tisíce jim teda nenechám... :-D co se týče té postele, tak kupte hlavně kvalitní tu dřevenou - my máme myslím borovici, stála myslím 5000 (bez úložného prostoru, ale dá se tam dokoupit) a docela nám potvora vrže a taky s náma už jednou rupla... :-N takže raději trochu do té postele zainvestovat!!! Rošty máme úplně obyčejné a ty jsou v pohodě, ale naštěstí jsme koupili kvalitní matrace - myslím stála jedna 3000 Kč po slevě a jsou fakt super! ;-)
Odpovědět
Jo jo, právě chceme už do té postele něco investovat, protože kdybys viděla, na čem teď spíme a tak nás pořád bolí záda a od toho pak hlava. Je to hnus. A dneska je asi trojka zátěž, páč se mi nějak motá hlava. Kde zas zmizla ta Sun?
Odpovědět
Profilova fotka
No mě se taky motá hlava, tak jsem si asi po měsíci dala kafe... :-N Sun zas myslím dělá, že dělá, a čte si tady, jak ji pomlouváme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ded: ale někdy není špatná postel,která pod tebou rupne...Kdyby pod mými rodiči před téměř pětadvaceti lety nerupla,nejsem tady :-D
Odpovědět
Kozi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
héééle Verulíno - nech toho joooo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já?Co já? :-. Já nic,já muzikant! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kozi: bych řekla, že jsi až moooc velký muzikant!!! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ded: :-D
Odpovědět
Je mi nějak smutno :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jak to Terezko? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jakto,Terezko naše?Jsme tady s Tebou a s námi Ti nesmí být smutno!
Odpovědět
No jo Kozi, jste moje ovenky ;-)
Odpovědět
Dívala jsem se ti zase do albíčka na koníkovi, Terezka má spoustu vybaveníčka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no a co tě teda tak rozesmutnilo...???? :-(
Odpovědět
IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Až moc!Ještě přidám fotečku dárečku od tety Terezky a koupila jsem takové ty plínové osušky s méďama a už nic nekupuju.Jen kočárek.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?