Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Hoooj holky.
Odpovědět
Profilova fotka
Heli,ahoj,jak se daří Tobě a dvojčátkům?
Odpovědět
zdravím, jé co jsem to napsala =-) má tam být samozřejmě povolení a stačí, teda jsem měla asi na spěch x-) tak jak je, budoucí maminy? ;-)
Odpovědět
Ahoj holky. Tak Veru, jak si na tom?
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky teda Heli - ty měníš ty účesy jak ponožky! :-D jak se máš?! Peti: jj, do 150 m2 zastavěné pl. je to jen na ohlášku! I my to tak měli! ;-) Kozi: co tu ještě děláš?! :-) Rez: zdááár! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tož,šmíruju :-D Ale furt nic...Včera mi sice celý den tvrdlo břicho a bolelo jako při MS,ale zase jsem to zaspala... Jak je to holky s tou ohláškou?Musíte mít klasicky projekt?Na kolik to tak vyjde a jak dlouho to trvá?Chceme totiž ještě stavět garáž.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem :-) Tak Žlutice až se taky zapsali do statistiky mrtvých miminek. V noci na dnešek v jednom domě našli tělíčko mrtvé novorozené holčičky ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Am:to je strašné!
Odpovědět
Profilova fotka
kozi: no projekt být samo musí...ale nám to vyřizoval projektant, takže absolutně nevím, co všechno zařizoval...jen vím, že jsme platili 600 kč stav. úřadu! am: ježiš, to je děsné! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ded,díky.To jsem potřebovala vědět.My to chceme udělat nejdřív jako přístřešek,pak to časem obložit a vložit okna,nakonec zateplit a udělat vnitřek v sádrokartonu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ju a naši si teď pořízují Notebook a internet,takže zas budu moct vkládat fotky.Tak pak založím album i na modré střeše :-)
Odpovědět
am, to je hrůza, z toho se mi fakt zvedá kufr. kozi, neboj, až přijdou ty správné bolesti, určitě je nezaspíš ;-) :-) manžel to bude o tom hlášení vědět přesně, až přijde dom, můžu se ti kozi zeptat, jak to přesně je ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jé,Radůstko,to bys byla hodná.Nevím totiž,co na to úřad,když to budem dělat takto na etapy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je to hrozný, jak to mohla udělat holčička tam ležela 2 měsíce, nikdo o tom nevěděl že je těhotná a to má doma 2 chlapečky, jednoho ve škole a jednoho ve školce
Odpovědět
Profilova fotka
Jeden její chlapeček chodí s Elinkou do třídy. Jinak holky čekám dneska červenou tetu tak snad nedorazí
Odpovědět
Profilova fotka
Am:tak tfuj tfuj tfuj,ať se ta krvavá potvora neukáže!!!
Odpovědět
am, držím pěsti. Koukala jsem na novomanzeleroku, to bude pěknej boj o ty hlasy. Kdyby nebyly ty babyboxy, tak neřeknu, ale za tohle bych tý ženský dala doživotí. A jak se na to vůbec přišlo? kozi, vše ti zjistím, až manžel dorazí domů ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peto my moc nebojujem, máme jen jeden :-N Jinak netuším jak se na to přišlo, ted to bylo na ČT1, je to hrůza a ještě když je to v takhle malém městě. Vůbec si nedokážu představit o koho jde, bych jí zabila svini jednu ]-(
Odpovědět
určitě to bude ve večerních televizních novinách, zabití by ji spíš pomohlo od trestu. ale co je takových případů, nějako mi to hlava nebere. A chudáčci ty kluci, co půjdou asi hned do ústavu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych jí svěřila do rukou těch, kteří děti mít nemůžou a nechala bych na nich jak s ní naloží. Nevím co bude s klukama, chudáci
Odpovědět
am, už je o tom zmíňka i na seznamu.
Odpovědět
Profilova fotka
Peto ono je o tom psáno na více stránkách, je to hrůza ]-(
Odpovědět
tak se prý prořekl ten druh v hospodě, když byl pod vlivem.. teda se nám pos...vysavač, se na to vyprdnu, tady musím vysávat každý den. Jsme ho dostali svatebním darem :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Radost a kde jsi to vyčetla, nikde jsem nenašla jak na to vlastně přišli Tak to naštve, nás zase zlobí pračka, chtěla bych co nejdříve koupit novou
Odpovědět
Profilova fotka
am: tu je to i s fotkou! http://www.novinky.cz/clanek/134848-m...
Odpovědět
Profilova fotka
To je hrozné!Jsem zvědavá,jestli ho usmrtila,nebo se narodilo mrtvé.
Odpovědět
Profilova fotka
Ded díky Kozi na to jsem taky zvědavá. Já pořád nevím kdo je ta máma, vůbec tady lidi podle jména neznám
Odpovědět
já myslím, že je to jedno, pokud ho takhle schovávala, tak není normální.To, že nerodila v porodnici taky ne.Je to prostě vrah, určitě nenavštěvovala žádného lékaře, během těhotenství, takže ho zabila, i kdyby se mrtvé narodilo. am, večer se to možná dozvíš.
Odpovědět
Profilova fotka
Hnus hnus hnus, ted mi píšou různí známí co se to tady dělo
Odpovědět
Profilova fotka
Je to fakt děsné.My si tady přejeme zdravé miminka,máme o ně strach a někde jinde se děje toto...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?