Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
kozi, já mu to naznačila, dokonce jsem napsala rozpis domácích prací. Jemu jsem tam napsala, že má jednou týdně umýt nádobí. On ať vymyslím něco jiného...
Odpovědět
Profilova fotka
Lin:a když mi napíše tu hospitalizaci,tak asi na porodní,že?A u vás mi pak řeknou,jak to bude pokračovat,jestli vyvolávat,nebo počkat?Jsem z toho na nervy...
Odpovědět
Profilova fotka
Peťko,tak to pak vážně těžké...
Odpovědět
Profilova fotka
Kozi kdy mas termin??
Odpovědět
Profilova fotka
Doktor ti k nam napise prevzeti do pece asi, hospitalizaci asi jeste ne, ne? Chodis do terminu porodu jednou tydne. Pokud uz mas termin a nic, tak chodis co dva dny na kontroly. A pak se prenasi deset dni maximalne po terminu. Pokud neporodis deset dni po terminu, vyvolava se porod, to by jsi prisla na prijem .
Odpovědět
u toho přenášení jsem si vpomněla, že mi měli vyvolávat porod na štědrý den, tak to vycházelo, ale s lékařema jsme se domluvili, že to necháme po svátcích. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jste dobre udelali. V nemocnici a na stedry den no to bych nechtela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lin:TP podle MS jsem měla 28.2.,podle UTZ 2.3.Nevím,říkal,že napíše hospitalizaci,ale je fakt,že o tom musí rozhodnout až u vás?Pozval mě až na čtvrtek ráno s tím,že do pondělka určitě porodím a nakonec je úterý a stále nic :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to uz budes prenaset, to on uz asi opravdu napise doporuceni k hospitalizaci a indukci porodu - vyvolavani.
Odpovědět
Profilova fotka
Lin:no,snad to čtvrtka příjde samo.Mám strach.Včera mě to nějak víc vzalo,ale furt si říkám,že má prďolka ještě 2 dny...
Odpovědět
Profilova fotka
Radůstko kde jsi, už jsme v té soutěži http://www.svatebniservis.cz/index.ph...
Odpovědět
no neke :-D ještě včera jsem tam nic nenašla x-) hned juknu ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
sakra, ta 23 má dobré foto, co x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo to má, jinak nic moc, ještě tak ta 22 a a ta 17 ta je super, ale na 16 nemá. Ba né, dívala jsi se na to kolo před námi jak je tam Helisek, viděla jsi kdo je na 2 místě?
Odpovědět
ne, viděla jsem první. By mě zajímalo, kde nabrali tolik hlasů.
Odpovědět
Profilova fotka
Se podívej do první galerie. Holt bohatí příbuzní utratili všechny peníze za kredit
Odpovědět
tak to abychom koupili Matesovi a Patynce mobil, jinak máme smůlu ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě že mám 3 děti. Karet máme taky dost, to by bylo aby jsme nevyhráli :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ted píšu holkám na MMB se jim moc líbí co jsem si cčera udělala v albumu, tak to obdivujou x-)
Odpovědět
to mi am řekni, kam na to chodíš, to je fakt super, máš zatím nejhezčí album, co jsem viděla, fakt.
Odpovědět
Profilova fotka
Nejhezčí to tedy nevím, ale je fakt že jsem hračička :-N
Odpovědět
no mě se líbí nejvíc, buď jsou ty alba kýč nebo takové normální. ty umíš dobře anglicky am? Nebo jak to tam vkládáš?
Odpovědět
Profilova fotka
Neumím ani slovo anglicky, zkouším a zkouším a ono se to povede, ale není na tom nic složitého
Odpovědět
ty jsi šikulka, v každém případě výsledek je skvělí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky moc ;-) Sem četla to s tvým manžílkem, já mám doma něco podobného a taky už mi někdy s tím pije krev
Odpovědět
v lékárně jsme dostali graf, kde si můžeme vypočítat jak jsme na tom podle výšky se svoji váhou. Tak on už má maximální obezitu. Tak pak aby nebyl línej, bohužel cvičit nebude, akorát už má z toho zdravotní problémy. Ho takhle budu brzo vozit na trakaři :-| fakt už nevím, co s ním.
Odpovědět
Profilova fotka
Můžu se zeptat, kolik měří a kolik váží? Já mám asi tak 185cm/120kg drobečka
Odpovědět
má asi 178 cm a váhu těsně před stovkou.Nechtěl mi to říct přesně, ale možná i tu stovku má...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je na tom líp než můj manžílek.
Odpovědět
am, ale na fotkách ten tvůj manža vypadá jako polovička toho mého. Můj drahý si poslední dobou stěžuje, že ho píchá u srdce, já myslím, že to má z toho, jak je "velký" :-.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?