Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nebojte holky.Jen se mi moc nechce psát.Pořád mi tvrdne břicho.Jste hodné,že na mě myslíte :-)
Odpovědět
kozi, na to tvrdnutí bříška pomáhá teplá lázeň. Už jsem si vážně myslela, že to máš asi za sebou, byly jsme tu už všechny nervozní ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já už jsem teplou spršku zkoušela a nepomohlo to :-( Navíc bych tam musela být celý den,povoluje to totiž jen občas... A neboj,dala bych vám vědět přes Am,anebo vám dá vědět Lin.
Odpovědět
AHój holky. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hoj-hoj... oooo - Terezka má nové photo!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahóóój!!!
Odpovědět
Profilova fotka
no zdááár Veru - ještě jsi celá? :-)
Odpovědět
Verunko, tak nová prognóza, Terezka bude třetího :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, dneska jsem měla strach, že přijde SMS a já vám nebudu mít dát jak vědět, celý den tu nešla elektrika, už jsem přemýšlela, komu bych napsala a poprosila o zveřejnění kdyby nám Kozi porodila :-) Terez pěkná fotečka a co ty a mimi? Už tě alespon tolik nezlobí?
Odpovědět
Profilova fotka
Zatím jsem furt celá,ale je mi nějak divně...Teri,toho 3.3.by se mi líbilo,ale nevím,jak se Terďa rozhodne ;-) Am:neboj,dnes nic,tedy vlastně včera nic,dnes nevím... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko!Tak jsme stále 2v1!Terinka asi nakonec opravdu čeká na 3.3. :-D
Odpovědět
ahojte, kozi, jak dlouho by tě lékař nechal přenášet? Jak se jinak máte holky, neodnesl vás vítr? Tady je to pořád hrozný :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hoj holky! téda Terezce je u maminky v bříšku asi moooc dobře! :-) Jinak tady je ten vítr sice chvílema silnější, ale docela v pohodě! Jo a tady je odkaz na střechu - mám tam pár fotek ze stavby http://www.modrastrecha.cz/album/albu... ;-)
Odpovědět
Ambretko, díky. Daří se dobře, dneska jsem právě vklouzla do čtvrtého měsíce. U nás byl dobrej fičák, ale naštěstí to nikoho neodneslo. Veru, jo, čeká na třetího, jinak půjdete na vyvolávačku, ne?
Odpovědět
Peti vám to fakt jde od ruky, pěkně se to rýsuje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kéž by to tak hladce (jako doposud) šlo stále! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Doktor mě takto nechá do čtvrtku do rána a pak hospitalizace a vyvolávačka,ale doufám,že už do té doby budu mít Terezku u sebe...
Odpovědět
kozi, budu držet pěsti, ať ti to nemusejí vyvolávat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Radůstko,děkuji! :-) Taky už budu ráda,když to příjde co nejdřív samo.Už mi dost natíkají nohy a chůze po schodech je pro mě za trest.
Odpovědět
ahojte. Kozi, holka, ani nevíš, jak s tebou cítím, nedávno jsem to prožívala taky, ale co se mrňous narodil, ten čas utíká mnohem rychleji ;-) am, jak jsi na tom s rukou?
Odpovědět
Ahojky holky :-) tak dneska je hezkej datum, co Verun (spíše Teri) :-D. Jinak taky držím pěsti aby to šlo samo a rychle :-). Terez už čtvrtý jo? to to utíká. A jak se vede? zlobí mrňous nebo už se zklidnil... No jinak co se Emy (větru)týče, tak jsem se včera málem nedostala od našich domu jak to fičelo a hlavně na silnicích bylo více značek než je obvyklé :-D ale dobrý. jsem tu, nic mě neodválo 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky :-) Peto, ruka už je lepší, příští pondělí mám přijít aby mi doktor ukončil neschopenku
Odpovědět
Ahój ahoj :-D Mimino mám nejhodnější, teda zatím, když o něm moc nevím, uvidíme, až ho ucítím :-D. A nastoupíš Am do práce? Nebo jak to s tebou vypadá? Kozi, tak co Terinka? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Rez nenastoupím, už dávno mi přišla výpověd :-(
Odpovědět
am, to jsem nevěděla, to proto, že jsi šla na neschopenku?Nebo jaký ti udali důvod? Kozi se tu dnes neukázala, že? ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peto asi ano co se dá dělat, huntovat si ruce takhle mladá určitě nebudu, kdybych měla chřipku, nacpu se práškama a bude, ale tohle je už 3 měsíční záležitost a to není sranda. Jinak Am hračička si zase hrála, kuk do alba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko holky !! Jak se mate?? Ja celkem fajn.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Lin jde to, jen to snažilkování se zatím nijak nedaří :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Am, tak to u nas taky ne. V cervnu uz to bude rok co se snazime. Pokud se to do leta nepodari, tak jsem rikala ze to necham do konce roku. A pak bych to zacala resit. Zatim to nejak nehrotim. Ale pokud se do konce tohoto roku opravdu nezadari, tak zacne akce Z :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lin tak to ti moc přeju, aby to alespon do konce toho roku vyšlo ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?