Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem tě pročíhala, měla jsem dlouhej telefon a musela jsem na chvilinku odběhnout k sousedům
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tu stále, ale za chvíli jdu papat! :-)
Odpovědět
Zdravíčko ženuše!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky mamino :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko,cholkí! :-D Hlásím se stále 2v1 ;-) Prckovi se nějak nechce ven...
Odpovědět
Ahoj holčinky moje. Tak jsem na druhý pokus z nemocnice doma.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Heli!Co se stalo,něco s prďolkama?Doufám,že jste v pořádku!
Odpovědět
Ahoj kozi. No, nejdřív jsem byla v nemocnici od toho 3.2. do 9.2., jenže 10.2. večer jsem zase začala špinit, tak mě manža odvezl a pustili mě až teď v pátek. Snad už to bude ok. Jsem z toho pořád nějaká špatná. Nic nemůžu dělat, mám zakázáno uplně všechno co by mě mohlo jen napadnout. Miminka jsou v pořádku a já věřím, že už jim to vydrží.
Odpovědět
Profilova fotka
Bobišku,drž se!Ty zákazy chvíli vydržíš a pak už to bude dobré,neboj.Držím pěstičky!!!
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky helisku: drž se holka - fakt raději nic nedělej - ať se snaží manža!!!! ;-)
Odpovědět
Hoj dedy. Manža se snaží, jenže když má dlouhý týden, je doma jen 2x v týdnu...a já neumím nic nedělááááááááát. Ale pro ty dva pidimimise to udělám.
Odpovědět
Profilova fotka
Ju,ono to jde fakt těžko něco nedělat.Mě všichni od všeho vyhánějí a už mě s tím štvou.Nakonec to stejně udělám,jen čekám,až odejdou.Ale já měla těhu v pohodě a bez problémů,takže ze mě si příklad neber ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojík je tu někdo?
Odpovědět
Profilova fotka
Zase se poctivě hlásím a stále 2v1!Jsem už docela napjatá,kdy to bude.Jarda všem vykládá,že tento týden,tak jsem zvědavá...
Odpovědět
ahojda, tak jak se tu mátte? Heli, přeju pevný nervy, taky jsem to zažila ;-) kozi, nakonec se malá přeci jen bude ještě v bříšku parádit a bude to něco po ;-) :-D už ti odešla alespoň zátka? am, co ruka?
Odpovědět
Ahojky děvčátka moje. Verun, tak už to je za pár co ;-). třeba si z tebe dělá malá srandu.. dělá že nic a pak přijde přesně na termín :-D Helí, drž se! Pro ty dvě malý škvrňata to stojí za to se nenamáhat a raději v klidu. Držím palečky aby to nebylo pořád ;-) a jak je lidišky? Ded, už se baráček hejbe? nebo ještě oběháváte? Radůstko co dětičky? už jsi zdravá jako ta řípa? A co ty, Terezko? pořád tě to malý trápí?? Am a co ty? už je zdravotně vše o.k.?
Odpovědět
Profilova fotka
Vladuš,asi jo,anebo potvůrka malá čeká na toho 29.2. ;-) Peti,vypadá to na to.Tento týden je mi mnohem lépe,než ten minulý,tak snad to není klid před bouří :-D
Odpovědět
sun, dětičky jsou hodné, jsou to moji Miláčci, co bych si bez nich počala. hlava ještě pobolívá, ale už jen mírně. Přemýšlím, že už začnu dávat malýmu příkrmy, v noci se mi budí tak šestkrát na kojení, asi už mu to nestačí :-. pak ve dne chodím, jako mátoha, už z toho mám pěkný pytle pod očima :-o kozi, však až Terezka uzná, že nadešel ten správný čas, tak přijde mezi vás ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jo.Teď už se alespoň vyspím.Nejhorší to bylo ten minulý týden.Teď už mám zas pocit,že bych klidně mohla rodit až za měsíc.
Odpovědět
Kozi, hele, ty už máš na mále, zítra rodíš jako :-D A Peťce jsem přišla popřát VŠECKO NEJLEPŠÍ A AŤ JDE DOBŘE STAVBA!!!!
Odpovědět
Helenko, ty se hlídej, máš dvojánky, ti dávají zabrat. Mě dává i ten jeden :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rez: kujíííííí!!!!! x-) a přeji taky vše neeeeej k zítřejším narozkám a hlavně ať tě mimi moc nezlobí!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sun: furt něco zařizujeme, ale dnes se už měly kopat základy, tak snad to proběhlo bez problémů - je tam jarda - zatím nedal vědět, tak snad vše klaplo! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé,Peťko,omlouvám se(těhudemence ;-) ) VŠE NEJLEPŠÍ K TVÝM NAROZENINÁM!!!Ať vám vše vychází se stavbou a ať vám brzyčko vyjde taky svatba a pak ať se můžeš přidat k nám těhulkám a maminkám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teri:je to malá potvůrka.Když už ten malý "dáreček"nevylezl na Peťčiné narozeniny,snad to zvládne na ty Tvé! ;-) Já jí večer domluvím,ju? ;-) Ale moc tomu nevěř,Jarek jí domlouvá každý den! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Veru: taky kuju mooooc! :-) Sákryš - sákryš, ale až se Terez narodí, tak s ní budu muset hodit řeč, jak si to dovolila nenarodit se na mé narozky... ]-( :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky hojky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) tak koukám,že tadcy někdo slaví narozeniny :-N Přeji Peti vše nejlepší x-) x-) x-)
Odpovědět
Teda Terezko, nezlob tu mamku a pojď ven už :-D Peti, děkuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čau Vladuš - děkuji! Tebe už jsem dlouho "neviděla" Jak se vůbec máš?! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?