Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak šup sem s ním třeba budou lepší než ty co dělám já. Jdu holkám ohřát omáčku, včera jsem vařila na 2 dny, máme svíčkovou
Odpovědět
mňam mňam, svíčkovou mám taky ráda, tak já ho vyštrachám, je to originál maďarský receptík ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To budeš moc hodná, holky už se cpou a Péta leží před bartákem pod autama, pořád něco kutí. ještě že máme 4 auta aspon má co dělat
Odpovědět
am, to je dobře, že má takového koníčka, ten můj kutící rozhodně není x-) tady je ten recept, je to ve velkém množství, tak možná ti bude stačit od všeho polovina dávky. Langoše 1 kg pol.mouky, 1/2litru mléka, 1 kelímek kys. smetany, sůl, 3dkg kvasnic zaděláme těsto, dáme do sáčků a necháme přes noc uležet v lednici. Druhý den můžeme smažit langoše.
Odpovědět
Profilova fotka
Jé díky moc, to by na nás bylo ještě málo, já bych to musela udělt tak z 1 a půl dávky, spíš ze 2. No uvidím, zkusím je na příští víkend, mají přijet babička s dědou na návštěvu
Odpovědět
jsou fakt dobrý, uvidíš ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To věřím, udělám je a pak ti dám vědět ;-) Jo a díky za receptík ;-)
Odpovědět
tak je upečíno, už aby to vychladlo, hned sevrhnu na to :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tak pak dej vědět jaké to bylo, ju?
Odpovědět
am, moc dobrá :-p
Odpovědět
Profilova fotka
To mám radost že chutnala, u nás taky měla velký ohlas
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky vidím, že se tady o víku peklo - no vidíš Peti, jak jsi šikovná! :-) ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
ahojda, dedul, tak to byla poměrně jednoduchá placka, ale do dortu bych se určitě nepustila. Já jsem zvědavá, jak budeme tolik věcí stěhovat na Moravu, máme tu spoustu nábydku a o oblečení ani nemluvím 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky :-) chtěla jsem se zeptat, nevíte náhodou jak se můžu odvolat, když nesouhlasím s ukončením neschopenky?
Odpovědět
ahojda am, tak to nevím, v takovéto situaci jsem ještě nebyla. Lékař tě posílá do zaměstnání, přesto, že ti není dobře? To bych pak asi změnila lékaře.
Odpovědět
Profilova fotka
Peto, doktor mi minulé pondělí ukončil neschopenku k neděli 10.2, ale s tím, že jsem mu říkala, že už ruka tolik nebolí, ale ještě pořád pobolívá. Včera když jsem strouhala sýr na langoše, tak už jsem ho nemohla ani dostrouhat jak mě to bolelo. Jenže nevím co s tím, když už dneska jsem vlastně podle něj práce schopná. V práci mě stejně propustili, ale proč na ně nemarodit dál, když já vlastně ani zdravá ještě pořádně nejsem ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky na nic nečekám a letím k jinému, jestli mi poradí co s tím udělat. Nejsem přeci hloupá, abych marodila kvůli nějakému doktoru zadara, no né? Papa až dorazím ozvu se ;-)
Odpovědět
snad najdeš lepšího lékaře, pak dej vědět, jak jsi dopadla.
Odpovědět
Profilova fotka
Am:buď tak,nebo bych to řešila přes pohotovost... Radůstko:dort je jednoduchý.Když jsem to zvládla já,tak to zvládneš taky.Piškot dělám jako klasickou bábovku olejovku(je to chutnější)a krém dělám hotový z prášku Dr.Oetker.
Odpovědět
kozi, já nedělala ani bábovku :-. co malá? ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska je hodná.Asi už se šetří na to,až půjde ven :-D
Odpovědět
ještě má chvilku čas drobek, ikdyž je fakt, že obě moje děti byly před porodem v klidu ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, jsem dál na neschopence, změnila jsem doktora :-)
Odpovědět
a co ti řekl, ten nový lékař? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Am:ještěže tak.Tak to je úleva,co? Radůstko,naši si ze mě dělají prču,že nejvíc dětí se rodí kolem úplňku a to je příští čtvrtek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ten nový mi napsal každý den jednu injekci, 6 prášků a magnetorehabilitaci. Jo a příští úterý jedu na vyšetření do Varů. Jen nevím jestli mi ještě uznaj neschopenku
Odpovědět
Profilova fotka
Am:to ti navazuje,takže jakoby nebyla nemocenská přerušena.Hlavně jim v práci nic ohledně výpovědi nic nepodepisuj,ať ti tvrdí cokoliv a přinejhorším si zajdi pro radu za právníkem na pracák-je to zadara.
Odpovědět
Profilova fotka
Já budu volat zítra právníkovi, abych byla připravená, kdyby na mě něco chtěli
Odpovědět
ahojte, kozi nebo když je bouřka, tak je potvrzené, že porodnice praskají ve švech. Holky, já nevím, co mám dělat, fořád jsem nemocná a jsem na tom čím dál hůř, v noci jsem bolestí nespala, strašně mě bolela levá tvář, nemohla jsem ani otevřít oko. Ve dne jsem dostala zimnici a bolí mě celej člověk, mám chřipajznu jako Brno. Všichni mi ale říkají, že když kojím, tak nemůžu nic brát, jen pít čaj s citronem, což mi je pěkně k ničemu. Když začnu brát normální léky, budu muset přestat s kojením a dát malýmu lahev. Obávám se, že by pak on nebyl tak imunní. Pro co se mám rozhodnout? Už mám hlavu jako střep :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Radůstko,s tím si nehrej a naklusej k doktorovi. Sám nejlépe ví,co při kojení můžeš.Z vitamínů je hodně dobré Cetebe+zinek.Ale raději fič k doktorovi,a pak dej vědět,jak jsi dopadla.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?