Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
kozi,ještě tě to štěstíčko může taky potkat, až se rozhodneš pro druhé ;-) :-) teda ty volby, to je děs, co :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Radůstko,nestraš!Mně stačí zatím jeden malý boxer v bříšku :-D
Odpovědět
kozi, to bude malá rybička, viď?Se nediv, že se tak vrtí, když je to rybka ve vodě ;-) :-D
Odpovědět
Radůstko: začala sem v neděli špinit, tak jsem jela na pohotovost a měla sem tam krom dvou prcků ještě hematom. Ale už je vše OK a dnes mě pustili. Kozi: budu opatrná, dám na tvé rády:o) Teď budu mít času habakuk, tak sem vždycky huknu.
Odpovědět
heli, tak hlavně, že to horší je teď za tebou a můžeš si konečně vychutnávat maminkovské přípravy ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky-jsem opět zde! 8-) Peti - a jak ty zvládáš ty tvoje dva prcky - jsou hodní? Vím, že jsi z toho měla trošičku strach, jak to budeš zvládat ;-) A kdy se chystáte stěhovat na Moravu?
Odpovědět
jj, Patynka už asi dvě hodinky chrní a malej je zlatej, povídá mi tady, je to brouček. Dá se to zvládat úplně v pohodě, dětičky mám hodný, snad jsem to teď nezakřila, musím to zaklepat x-) Na Moravu až v létě, chtěli jsme si nejdřív vzít půjčku a pak stavět, ale rozhodli jsme se, že nejdřív začneme svépomocí stavět a pak si půjčíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je Peti super, že máš taková zlatíčka!!! a s tou stavbou je to taky dobré... ;-)
Odpovědět
Doufám, že budou tak hodný pořád, už si spolu začínají hrát, je to sranda je pozorovat :-) uvidíme, jak se to s tou stavbou bude vyvíjet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je tu ještě někdo?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko,holky a zároveň příjemný začátek víkendu přeji! :-D
Odpovědět
Kozi, jak to že se nespíííííš?:o)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Heli,to poznáš ke konci těhu ;-) Maličká celou noc řádila,pak mě pálela žáha a pak mě opět vzbudily kopance do žebra,takže mi tím asi prďolka říkala:"Mamčo,zvykej si!" :-D
Odpovědět
ahojte, heli, ty to poznáš dvojnásob ;-) :-D
Odpovědět
Radůstko, moje dětinky budou ty nejhodnější pod sluncem:o)
Odpovědět
tak to budou heli jako ty moje :-) am, jsi tu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) RAdůstko už jsem tu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hoj ženy! 8-)
Odpovědět
am, jaký cukr jsi dávala do těsta na tu placku =-) ahojda ded ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dávala jsem krystal, dávám ho do všeho
Odpovědět
díky, já říkám, že jsem nepečící x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) tak Heliskovi moc moc gratuluji x-) x-) x-) x-) jinak mě ještě těhu bacil nedostihl,bohužel :-( ale snad se brzy povede ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky jakpak se máme? :-)
Odpovědět
ahojte, tak já teď dělám vývar s játrovými knedlíčky a znojemskou roštěnou. Včera jsem si zadělala na krém na ty paříšské kostky a vrhnu se na ten piškot. Se bojím, že se mi nepovede :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Radůstko neboj povede se nic na tom není. jak ti chutná ten krém, já ho pořád ochutnávala jsem myslela že ho sním že se toho druhého dne nedožije :-D :-D :-D
Odpovědět
já ho právě raději nechutnala, protože bych ho určo snědla. Vysypávala jsi plech pol. moukou? Myslíš, že by to nešlo nalít na pečící papír, nevím, co je lepší :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Já raději plech vysypávám, to bys ten papír musela mít i po stranách, dole by se ti to nepřilepilo, ale strany ano, myslím že vysypat ho bude lepší
Odpovědět
a jakou mouku používáš na vsypání? Am, ještě, že tu jsi, jsi zlatá ;-) s tvojí pomocí se snad ještě na stará kolena naučím péct :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Normálka hrubou nedávej jí tam nějak moc velkou vrstvu. No vidíš já péct umím ale zase jsem líná. Když já pořád dělám něco k jídlu a pak už mi neba ještě něco plácat. Včera jsem po dlouhé době dělala langoše a dneska je musím dělat zas z dvojité dávky, protože jich včera měli málo.
Odpovědět
já mám jeden vynikající recept na langoše, ale manžel je masový, takže je nedělám. Díky za radu ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?