Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Ahojte:-) tak to je hezký, Am, když sis takhle splnila sen. Radost: to je ale potvora... ta angína... na tu já trpěla když jsem byla menší... normálně během 3 měsíců jsem ji chytla třikrát a od té doby (ťuky ťuk) nic.. až minulý týden chřipka :-D Ded, tý jo... to už se bude fachčit.
Odpovědět
Profilova fotka
hoj Sun - jj, až se z nás bude kouřit! :-D a jak se máš ty opíííco - se tu ukážeš jen na chvíli - člověk se od tebe prdlajs dozví.... ]-( asik budeš muset dostat na prdel... :-D
Odpovědět
sun, já to mám taky z chřipky, přes tři týdny jsme se v ní všichni hrabali. Teda hlavně děti. Ty už jsou konečně v poho a já na to dostala angínu, tak jen doufám, že jim to zase nepředám.. holky poraďte mi, co mám koupit mámě k šedesátinám?
Odpovědět
Profilova fotka
Peti - juj - tak to nevím, já mám s tímto taky problémy...těžko říct, když nevím, co má ráda, jestli je společenská nebo spíš ne! :-|
Odpovědět
chodí ráda tančit, ale to pokud vím je i její jediná hobby, proto váhám, co koupit. am, mrkla jsem na tu diskuzi a musím říct, že smajlikama fakt neplýtvá a přijde mi teď i ve větší pohodě..fakt nechápu...
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: tak to je fakt těžko říct - nemám vůbec potuchy! Já bych i možná dala peníze, ať si maminka přidá a koupí si něco, co opravdu chce...ale chápu, že někdo peníze nerad dává!!! ;-)
Odpovědět
kdybych uměla dělat dobré dorty jako ty dedul, tak ji udělám ten dort. Ale smolík no, cukrářka by ze mě nikdy nebyla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Radost taky nechápu, my někdy přijde jestli to vše byla vůbec pravda
Odpovědět
Profilova fotka
am: co řešíte s Peťkou? =-)
Odpovědět
já to vidím am na Chocholouška ;-) on by to snad pochopil...
Odpovědět
dedul a nemáš receptík na nějakou dobrou placku? Myslím jako buchtu...
Odpovědět
Profilova fotka
Taky bych si dala něco dobrého pečeného. Nějak mi dochází fantazie, jinak moc ráda peču podle receptů na MMB, tak jsou faj receptíky. Já mám nějak moc chut na něco jablečného :-)
Odpovědět
Článek se načítá
ty jsi dělala am tenkrát nějakou buchtu z Margot, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
To byly Pařížské kostky a tu margotku jsem strouhala navršek na krém
Odpovědět
a bylo to dobré? A hlavně jednoduché na přípravu?Musím něco vymyslet, bude tu taky tchyně a máma mi to dala za úkol, připravit nějaké dobroty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo je to moc dobré, začala jí dělat i moje babička
Odpovědět
a můžu poprosit o receptík? Nebudu na to potřebovat nějakou pečící formu? Těma já totiž vybavená nejsem x-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id... Akorát jsem ti ho hledala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nene potřebuješ na to Vyšší plech nebo pekáček záleží na tobě v čem to chceš dělat ;-)
Odpovědět
děkuju moc, mňamky :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Lepší je ale tenhle recept, podle tohoto jsem to dělala, je tu jinak dělaný ten krém, ten první recept si smaž http://www.mimibazar.cz/recept.php?id...
Odpovědět
o.k. ;-)
Odpovědět
am, při jaké teplotě jsi pekla ten piškot...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tak to já nevím, mě ty kamna snad jdou pořád stejně, protože at přidávám nebo ubírám plyn pořád to hoří stejně :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem zpátky od doktora.Podle tlaku jsem pochodující mrtvola :-D (117/48),jinak je vše OK,na porod se zatím nechystáme.
Odpovědět
Profilova fotka
Kozi tak to je dobrá zpráva. Jinak s tím nízkým tlakem je to na prd, taky se držím na nejnižší hranici a když jsem byla s holkama těhulka tak to bylo hrozné, nemohla jsem vydržet chvilku stát, hned jsem šla k zemi
Odpovědět
Profilova fotka
Am:tak to já jsem byla dneska jen trošku unavená,ani jsem tomu tlaku moc nechtěla věřit,jak moc je nízký.To už jsem ani raději neříkala,že jsem tam autem.
Odpovědět
am, já měla to samé. Doktorka, když mi měřila tlak, se divila, že jsem tam vůbec po svých došla a to mi zrovna ještě nebylo tak zle, jako se to stávalo jindy. Kozi, tak to holka budeš muset ještě chvilku vydržet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ju,vydržím.My jsme teď strašně pohli,takže když prcek vydrží do termínu,budem už ve svém :-D
Odpovědět
No a jsem zasejc tu :-). To máte radost co? Jinak, Peti, co mamince k šedesátinám... asi je to čiperka, když chodí tančit... :-) Nevím, jak o sebe moc pečuje, ale třeba takový nějaký dárkový poukaz např. na nehtíky, kosmetiku, masáže, nebo jen nějakou symbolickou částku na dovču (do lázní nebo podobně) by třeba nebyl tak od věci.... ale jak říkala Dedulka, taky ji neznám a nevím co má ráda a co by se jí líbilo.. Jé holky, ve středu jsem byla poprvé na squashi.... jako byla sranda a dokonce jsem i vyhrála nad manžou :-), ale kdybyste mě včera viděly.... já byla jak stoletá babička. Já myslela, že do tý práce ani nedojdu... dlouho jsem se nehýbala a pak tohle... to mě totálka vyřídilo. 8-) No jinak s tím tlakem, tak to jsem na sebe taky zvědavá... taky ho mám normálně nízkej, tak uvidíme až budu v tom... se přidám ke spolku mrtvolek taky :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?