Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Sun :-) Jojo mobilek, mám z něj radost, už aby byl doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky - no pálka to teda je... ale říkám, už jsem obeslala další firmy - tak uvidím, co "vypadne za výtvor" od nich! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ded to ti držím palce at se ozve někdo s přijatelnější cenou ;-)
Odpovědět
am, jaký mobilek máš objednaný? Manžel si včera taky vybíral nový, ale on je spíš na ty komunikátory.
Odpovědět
Profilova fotka
Radůstko je to Motorola V3 lazer- černá, je jak nová a s 800Kč kreditem za super cenu tak mám radost :-)
Odpovědět
ta to gratuluju ke koupi, to bude asi něco, jako jsem dostala od manži já, taková černá placka od Motoroli x-) ho pak hoď do albíčka :-) , ale já budu mít určo ještě ten starší model x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Radůstko, vypadá takhle: http://www.alza.cz/DE/gsm-mobilni-tel...
Odpovědět
Profilova fotka
Akorát je černý a už použitý, ale j ještě přes rok v záruce
Odpovědět
aha, tak já ho mám bez toho displeje. Ale vybrala jsi si hezký, elegantní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mám z něj hroznou radost, vždycky jsem si ho přála. Už když ho začali prodávat jako novinku jsem po něm pořád koukala, ale to byl moc drahý. Já už ho chci mít doma :-)
Odpovědět
neboj, dočkáš se ho Miláčka ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Průser, dneska jdeme k zápisu a já nemůžu najít rodné listy :-o Kam sem je mohla založit? Potřebovala jsem je když jsem holkám zakládala účet a pak jsme jeli na návštěvu, paráda :-o Holky co se stane když ho mít nebudu?
Odpovědět
Článek se načítá
Holky hoj. Dedul díky, já včera sehnala dokonce tři válečky od kámoša ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
rez: to je dobře, protože teď mi psala mamča, že ty válečky má taťka (jestli je teda vůbec má) a s ním já se až tak nevídám a bydlí daleko...takže nevím, jak a hlavně kdy bych ti to doručila! ;-)
Odpovědět
am, leda, že by jsi je dodala dodatečně, kdyžtak si zažádej co nejdřív o opisy.
Odpovědět
am, jak jsi dopadla, našla jsi je...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Tak rodné listy jsem našla, Kristýnku přijali, jen nevím jestli jí ještě doporučí psycholožka ze školky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko holky!Jdu na vás jen nakouknout,ať víte,že jsem stále 2v1 :-D Odpoledne jdu na kontrolu,tak tady juknu až večer.Zatím pa a příjemný den!
Odpovědět
Čau 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
hoj! 8-)
Odpovědět
Nám je dneska se Silvestrou blbě :-p Kozi, tak ať to na kontrole všecko dobře dopadne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
rez: a nechá tě ještě Dr. doma? kozi: hoj ty 2v1 :-D
Odpovědět
Peti nevím, zítra jdu na kontrolu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak pokud je ti blbě, tak snad jo ne?! ;-)
Odpovědět
Snad. Jak pokračuje baráček?
Odpovědět
Profilova fotka
zatím dobře! :-D včera jsme dostali ofiko stav. povolení, takže už vlastně můžeme začít...už jsme si zavolali na příští týden geodeta, aby nám vyměřil stavbu, aby si Jarda už mohl vyměřit stavební "lavičky" atd.... dnes nám přijde na pozemek pán od e-onu, aby nám mohl do března udělat přípojku elektriky a v pondělí si jdeme před-vyřídit hypošku na dostavbu RD! ;-) konečně se to začíná hýbat! x-)
Odpovědět
ahojte :-) teda mě dnes přepadl bacil zvaný angína :-( potvora Terez a ty jsi toho lékaře změnila?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Ded tak to je dobře, ještě chvilku a budete bydlet :-N Rez mohl by tě nechat doma aby jsi tohle období byla v klidu Radůstko tak do postýlky a kulírovat :-)
Odpovědět
kdyby to tak šlo, děti mi to nedovolí, ale naládovala jsem se česnečkou , tak snad se mi trochu uleví. Chudák Mates, to si na mlíčku asi nepošmákne... a co mobil, dorazil?
Odpovědět
Profilova fotka
Já ho teprve v pondělí budu platit, tak počítám že do příštího pátku bude doma
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?