Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sun, do kdy se můžou posílat hlasy? Bohužel ted nemám kredit. Taky jsem se tam zaregistrovala a kdy tam budu mít fotku?
Odpovědět
děkuju. :-) jen nepovídej a hezky se rozplývej, jak tě chválíme 8-) Am, je to vždycky celej měsíc, tak se posílaj hlasy asi do 29.2. já tam posílala fotečku už někdy v listopadu a řekli mi, že až od nového roku, tak to netuším, jak tě zařadí, ale budu posílat taky hlásek. Jen se ozvi až tam budeš :-)
Odpovědět
že bychom se přihlásili taky.... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sun:pošlu Ti ho :-D My tam byli loni ;-)
Odpovědět
kozi a jak jste dopadli? ;-)
Odpovědět
vy jste moje zlatíčka :-). No jo vlastně, Veru, vyhráli jste něco?
Odpovědět
sun, dobiju telefon a posílám ti též hlas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ni,bylo to zvláštní.Dostali jsme snad jen 9hlasů,pak to narostlo tuším na 12,ale i tak.Jen kámoš poslal 6,my 4,pak poslaly další kámošky.Možná to blbě v té SMSnapsali.Ale je to fuk.Není důležité vyhrát,ale zůčastnit se ;-) Alespoň jsme to zkusili :-D
Odpovědět
a nemají to třeba tak, že se z jednoho tel.čísla dá poslat jen jedna sms? jakou fotěčku jste tam měli?
Odpovědět
Profilova fotka
To jo,ale ty hlasy byly pokaždé z jiného.Měli jsme tam tu,jak jsme zády,držíme se za ruce a otáčíme se a kolem nás je takové rozmazané.Mám ji ve svatebním albu.
Odpovědět
třeba je to všecko podfuk, když se musejí zasílat sms...kdo ví.. a jak malá, je dnes hodná? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
radost to není nic složitého, stačí když klikneš na ty odkazy co mám pod tím a ono už tě to samo navede
Odpovědět
Článek se načítá
díky am, ta kostka je fakt bomba. Jakou jsi ty poslala fotečku do soutěže? Já jsem tam nakonec poslala taky, ale moc tomu nevěřím, abych řekla pravdu.Já tam poslala tu první fotečku.
Odpovědět
Profilova fotka
Radost poslala jsem tam 18 fotku
Odpovědět
Profilova fotka
Ta je moc hezká ta první, ale mě se víc líbí 30 fotka, je tam i vaše beruška, je taková jemnější. Nevím možná se mi to jen zdá. Já tomu u nás taky nevěřím, ale pak se máme divit že nic nevyhrajem, když to aspon nezkusíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si do alba přidala ještě písničku
Odpovědět
Profilova fotka
Radůstko,maličká je dnes vyjímečně hodná.Jen ať to není klid před bouří ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky kozi že by už? :-o
Odpovědět
ahojte, am, až tam budeš, tak dej vědět, jestli tě tam nenajdu, pošlu ti hlas, ať se odtud někdo dostane aspoň do 15. Já u nás s těma fotkama váhala, ale ono to je stejně jedno. kozi, jsi celá?
Odpovědět
am, jsi šikulka, krása ;-)
Odpovědět
já kecám, mezi jedničkou jsme se rpzhodovali, nakonec jsme tam dali šestku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Radůstko :-) Kozi včera najednou zmizela, koziiiii co je s tebou, jsi celá :-o
Odpovědět
haló, kozimuro, kde tě máme? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Necháme se překvapit ;-)
Odpovědět
už ani nevím, kolikátého měla termín, ale bylo to tento měsíc, viď? Já jdu dnes s dětma na očkování, to bude zase křiku, Patynka jde na vakcínu proti klíšťatům a pak chci nechat ještě oba proti pneumokokům. Am, ty fotky nám tam dají asi až od prvního příštího měsíce, že? Nebo nevíš, jak to je?
Odpovědět
Profilova fotka
Radůstko to nevím, sun psala že je posílla v listopadu a dali jí je tam až ted. Určitě to dělají v pořadí jak jim tam ty fotky chodí. No uvidíme. My tam vlastně asi budeme spolu co? To máme tedy konkurenci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jdu zítra s Týnou k zápisu, snad jí nechaj ještě ten jeden rok doma, vůbec si nedokážu představit že by šla do školy, je hrozný šídlo, vůbec není na školu vyzrálá
Odpovědět
Profilova fotka
Nebojte holky,jsem stále v kuse a 2v1.Jen jsem včera nějak odpadla...Ve čtvrtek jdu zas na kontrolu,tak uvidíme.Jinak kdyby mě náhodou odvezli,píšu hned Lin SMS a ta vám tu písne co a jak.Nebojte!Přece se nevykašlu na své "sedmičkové"kámošky ;-)
Odpovědět
ono je to pro některé děti lepší, když jdou dýl do školy, alespoň si to dětství trochu protáhnou. Já jsem zvědavá, jak to bude jednou s Paťulou, je to taky hrozná divoška x-) Jsem koukala, jestli na těch stránkách novomanželé roku nenajdu loňské vítěze a nějak se mi to nepodařilo, to je docela škoda, protože měli oproti ostatním hodně velký bodový náskok.
Odpovědět
Profilova fotka
No ahojky kozi, já ti kdyžtak taky můžu napsat číslo, Lin tu skoro nikdy není tak aby jsme to věděli včas, já mám net puštěný non stop :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?