Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ne nestalo se nic, jen kočárek už byl nepoužitelnej. Chtěla jsem to tenkrát vyřešit v klidu, byla jsem hlavně štastná že se nic nestalo, ale myslela jsem si že když slibovali že se o kočárek postaraj že to dodrží, ale už je to 2 a půl roku a bohužel nic. Mě se taky TAko moc líbí, ikdyž jsem na něj moc kladných hodnocení neslyšela, dá se říct že žádné. Se mo moc líbí že je takovej mohutnej, prostě super
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně.Vleze tam klasický fusák a je prostorný.Na hodnocení kašlu.Je na něj záruka stejně tak na jiné kočárky a je cenově dostupný.Úplně stejně se mi může pokazit kočárek za 20.tis.Cena nezaručí kvalitu.
Odpovědět
Profilova fotka
Kozi moje řeč. Když jsem se před jednou paní zmínila že se mi Tako líbí, tak mi ho rozmlouvala, že ona by si ho nikdy nekoupila a různé keci okolo, jak je škodlivej. Když se podívám kolik hraček co jsou škodlivé přibívá, možná ani milá paní netuší, s čím si její dítko hraje
Odpovědět
ahojda holky ;-) kozi, tak od Taka mě každý odrazoval, dokonce i ve zprávách luvili o tom, že kočárky od Taka jsou nebezpečné a je fakt, že kámoška Tako měla a normálně ji rupla konstrukce :-x
Odpovědět
mluvili..
Odpovědět
Profilova fotka
Radůstko,ale zase je to o tom,že Ti úplně stejně může rupnout konstrukce na kočárku za 20.tis.a naštve Tě to daleko více.Kdyby byly až tak závadné,už by je dávno museli stáhnout z trhu.Takových "závadných"značek a věcí je a používáme je třeba denně a žijeme.
Odpovědět
to jo, závadných věcí je spoustu, nebezpečný byl dokonce i sporťák od Chica a je to značka, jde o to, že Tako je tím prostě vyhlášené. Udělali si špatné jméno a už se to s nimi táhne. Ale to neznamená, že ten tvůj musí taky rupnout, to je jasný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kocarky Tako jsou fajn, jen jsou hrozne tezke. Jak je mimco malinke tak se to tak neprojevi, ale potom jak roste a pribyva na vaze tak uz to poznate. Segra ho mela a jak mel maly rok, kocarek prodala a koupila jen sportak. Rikala ze az bude mit jednou druhe tak uz TAKO nee ze uz jen klasicky kocarek hluboky, nebo nejaky ten odlehceny .
Odpovědět
Profilova fotka
Lin: uvidíme.Tento moc těžký není,alespoň se mi to tak zdá.Ve Fryčkách kopce nemáme a po rovince pojede dobře ;-) Nemusím ho ani nikde tahat do schodů a v autě ho budem převážet minimálně a to mi ho naloží Jarek.
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky - zdravím vás! ;-)
Odpovědět
já myslím kozi, že nejdůležitější je, aby jste s kočárek byli spokojeni, ať už je to značka jaká chce, já jsem jen psala, co jsem o Taku slyšela. zdravím dedulko a lin, japak se máte, holky? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hoj Peti - mám se fajn! Jarda má zítra narozky, tak jsem mu pekla dort - a musím se pochlubit, že se mi moooc povedl! Už je tam jen kousek... :-N
Odpovědět
Článek se načítá
to jsi šikulka, já bych dort nezvládla, maximálně placku nebo dort z pytlíku x-) a jaký bude? :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no spíš jaký byl... :-N no korpus je na střídačku - ořechový a kakaový - krém je čokoládový, plus šlehačkový...moooc dobrý... :-D
Odpovědět
tedy tak ten musel být výborný, to se Jarda má, že tě má :-) já jsem spíš přes vaření, než pečení. Ale na druhou stranu je to škoda, mamka bude příští měsíc mít 60 let, zrovna bude u nás, tak jsem taky přemýšlela o dortu, ale já bych ho musela jedině někde objednat :-x chjo, já ji můžu jedině připravit dobrý oběd.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) to tu dlouho nebylo, zase mi to sem nechce pustit :-(
Odpovědět
Ahojte děvčátka :-) byla jsem teďka týden maroda, tak jsem nikde nebyl a nikam nechodil :-| Koukám, že přibyla další těhulka..
Odpovědět
Profilova fotka
hoj sun ;-) - no já si říkala, jestli vůbec ještě žiješ člověče...copak tě schvátilo??? :-|
Odpovědět
Ahój...teda, zase nová fotka :-D
Odpovědět
no jo. stará dobrá chřipajzna to byla :-(. holčiny, můžu vás poprosit o hlásky :-). Loni jsem se přihlásila do soutěže o novomanžele roku, ale dali mi to tam až teď. tak kdybyste chtěli udělat Zemanovcům dobře :-D www.novomanzeleroku.cz - máme číslo jedna a jak jinak holčiny? Ded za chvilku nabyde právní moc a bude stavit od nevidim do nevidim co:-) A jak se cítíš ty Terezko? četla jsem, že ti je občas zle :-(
Odpovědět
zdravím ženy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja taky zdravim. A preju pekny den !
Odpovědět
Profilova fotka
rez: jj, ale tahle se mi líbí, takže tu tady budu mít dlouuuuuho! :-N sun: do středy musíme vydržet, pak jdeme hned na stav. úřad, tak snad se fakt nikdo neodvolal... ;-) radost, lin - ahojky! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sun: smska odeslána!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem si trochu hrála se svatebním albem, jukněte ;-)
Odpovědět
dedul, tuto fotečku taky chválím, ta se opravdu vydařila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: díky moc...se červenám.. :-N
Odpovědět
no to je super am, jak jsi to udělala?Fakt bomba, nic kýčovitého, to se mi líbí ;-) dedul, není třeba se červenat, fotka je fakt moc hezká :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: fakt moc díky - já jsem děsně nefotogenická a na této fotce se dokonce líbím i sama sobě! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dedul taky chválím fotečku, moc ti to sluší ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?