Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hojky holky, je tu někdo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Halo halo už se tu sama bojím =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Am:úž jsem zase tu!Úž tu nejsi sama :-D Od včerejška jsem se tu nemohla dostat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Kozi :-) Je tu někdo?
Odpovědět
Profilova fotka
Úž jsem zase tu!Pořád mi to blbne!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky mě taky v poslední době se sem vůbec nedá dostat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Je to děs.Já myslela,že to opraví a nic.Včera večer to šlo a dneska jsem se tu zas nemohla dostat.
Odpovědět
Profilova fotka
No jo je nás moc a server nějak nestíhá. Tak co jak je, co prcek? Já už chci být taky těhu už mi přišli i nějaké objednané vecičky na miminko a o víkendu si jedeme pro postýlku.
Odpovědět
Profilova fotka
Am:vy jste to teda vzali hopem! :-D Malá zlobí.Pořád se převaluje,lumpík jeden!Už máme kočárek i postýlku.Postýlku mám v albíčku na koňovi a kočárek mám modrý Baby Heaven od Tako.Jinak furt makáme na baráčku.Dneska jsme s taťkou pokládali plovoučku.Už aby to bylo.
Odpovědět
Profilova fotka
Kozi já když se do něčeho dám tak pořádně :-D Kouknu na koníka ma postýlku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ju a tady je odkaz na kočárek: http://www.kocarky.cc/detail/kocarky-...
Odpovědět
Profilova fotka
JO tak ten je moc hezký. Hodím na koníka naší postýlku
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Díky :-D Tak já kouknu na tu postýlku a jdu hajat.V noci jsme tady měli vichřici,tak ze spani nebylo nic.
Odpovědět
Profilova fotka
Je tam i pár věciček co už mám doma
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky!!!! Am - tak ať se brzy zadaří! ;-) chodí sem vůbec ještě Sun??? Opica jedna - nějak tady na to dlabe.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Peti,začíná to tu pěkně upadat.Terka je taky furt na koňovi,Linduška tady taky dlouho nebyla...Už jsem chtěla udělat takový seznam holek,které tu chodily a písnout jim do IP.
Odpovědět
Profilova fotka
hoj Veru - no a já se teď furt cárám na střeše, že?! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky už jsem doma, byla jsem na kontrole a ještě dál marodím mám přijít na další kontrolu 29.1
Odpovědět
Hoj hoj hoj :-) já tu som. Měla jsem teďka v úterý a včera dovču, protože nám dělali ty plastový okna... málem jsem dneska nevstala... bolí mě celé tělíčko :-| . ale zase je čisto a je to hotový... Jinak AM: téééééda, tak to je novinka jako blázen! Tak to moc držím pěsti, ať se co nejdřív zadaří, když už takhle rychle nakupuješ :-) Tady se nám to nějak rychle rozmáhá ty dětičky. Ded: my na to tady budem normálně samy... všechny se rozutečou na koníka.. i když Verunka je vzorná :-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sun:děkuji za pochvalu :-D Ju,vzorná,ale doma mi nadávají do maniaků :-D Peti,to moc nepozoruju.Na střechu zabrousím minimálně.Jsem teď taky hodně na koňu.U březnovek se to už rodí.Jedna nám porodila na Vánoce a jedna teď už týden leží v nemocnici na udržování.Ta čeká dvojčátka.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tu zase nejsem, manžílek přijel nějak dřív, tak děláme dřevo
Odpovědět
Profilova fotka
hoj Sun - jo Verča je vzorná, ale já to tady taky začínám pěkně flákat - jsem pořád na "střeše" :-D jo a už jsem zkukla další díl Prison Break - héééč :-p :-D hele am - a neměla bys raději ležet!!!! :-)
Odpovědět
Ahoj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ded copak můžu? Ahojky Terezko
Odpovědět
Am, v nemoci dřevo? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Am - můžeš - vsadím boty, že kdyby byl nemocný tvůj manžel, tak by byl min. na umřítí - jako každý chlap - a ty by jsi to oddřela sama!!! ;-) hoj Rez ;-)
Odpovědět
Peti ;-) Co světlo?Poradili?
Odpovědět
Profilova fotka
Rez: s tím světlem to asi není otázka na mě, že?! nějak se nechytám :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Terezko až bude doma zima tak děti nebude zajímat jestli jsem nemocná nebo ne. Péta řezal a sekal a já ho odnášela. Jinak pro postýlku jedeme zítra, Péta má zejtra volno. Teda mi to berem hopem, jsem zvědavá jestli se nám to mimi tak rychle povede
Odpovědět
Peti jo, říkala, že ti to v Tescu nechtěli reklamovat, tak že se půjdeš zeptat do toho kolařství :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?