Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ten kůň mě štve.Ještě dopoledne jel rychle,jak už dlouho ne a když jsem pak hodila objednávku na věcičku z bazaru,kleklo to.
Odpovědět
Kozi ahoj. Poznala bych, kdyby malé nežilo? Já mám fakt strach, vůbec o něm nevím, ze začátku mi bylo špatně, teď nic =-). Do Ikei se taky chystáme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hoj Veru - jj, utrácím, dokud je co!!!! :-D Rez: neboj, vše je určo v pohodě!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teri,nestraš!Nemusí Ti být vůbec nic.Mně nebylo taky skoro vůbec zle,jen když mi něco hodně zasmrdělo.Jediné,čím Tě můžu "uklidnit" je,že mrtvý plod by tělo vyloučilo.Neboj,bude to dobré.
Odpovědět
Díky holky, já jsem z toho prostě jen nervózní, jak je malej hodnej :-D Peti a inspiraci v "domečkově" jste nabrali? Já jsem byla v práci, zítra jdu taky ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jj nabrali, mám i spousty fotek, ale musím to pozmenšovat a Jarda mě furt vyhání.... :-D
Odpovědět
Nepruď Jaryn :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peti,tak nás to čeká-ale pojedem na dluh(na splátky).Musíme koupit sedačku,obývací stěnu,koberec a komodu pro malou.Ledničku budem brát za hotové. Ju a v pondělí jdem kupovat kočárek.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,končím.Furt mi to blbne...
Odpovědět
Profilova fotka
kozi: my pak při zařizování asi taky budeme muset vzít něco na splátky, protože sedačku tady necháme tchánům, šatní skříň taky - takže nám zůstane jen postel, lednička a pračku sice mám taky, ale tu říkal Jarda, že tam brát nebudeme - strašně "skáče" :-D takže budeme mít zase holou pr*el!!! :-N jůůů a už bude kočárek jo - tak to je super - už se těšíš co! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo i ne.Připomene mi zas,že už se blíží porod.Těším se na malou,ale mám strach z porodu a z toho,jak to všechno zvládnu...Ale naštěstí tady s námi bude mamča,tak mi pomůže.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Taky máte u vás tak krásně? tady svítí sluníčko, tak jsem vyhnala holky ven a dala jsem nse do úklidu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Am:ju,taky.Včera tady bylo sice tepleji,ale foukal nepříjemný vítr.Dneska je dobře.Akorát já opě sedím doma na zadku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jakto? Není to škoda? Ikdyž ty už jsi asi ráda když můžeš sedět, než s tím pupíkem se někde trmácet, že?
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky - u nás bylo dnes taky moc hezky!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Ded :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hojky Am - už jsi zdravá? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ne nejsem a představ si, že mi zaměstnavatel poslal k 14.1 výpověd, když já teprve 17.1 jdu na kontrolu
Odpovědět
Profilova fotka
am: to jsem už četla...já si taky myslím, že si to nemůže dovolit!!! :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Výpověd mi může dát až po 14 dnech trvání pracovní neschopnosti, ale ne necelý týden na neschopence
Odpovědět
Profilova fotka
am: no a co tedy budeš dělat - budeš chodit dál do práce, jako by se nechumelilo? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ded kašlu na ně, budu marodit dál. Kašpárka jim dělat nehodlám, abych šla do práce a oni hned jak se tam ukážu mi daly kopačky. To si ten týden ještě budu marodit.
Odpovědět
Profilova fotka
Am:přesně tak.Nechce se mi někde trmácet,když mám občas křeče a furt musím čůrat.
Odpovědět
Profilova fotka
Am:jestli máš dobrou doktorku,stačí se s ní domluvit a pak si hledat nové místo raději na nemocenské.Je to děs!Ju a za ten listopad to dopadlo jak s tou mateřskou?Fakt Ti ji vzali za celý měsíc?
Odpovědět
Profilova fotka
Kozi tady u nás je to hrozný, jak je ted pořád teplo, tak je tady spoustu vody a pak na noc to zmrzne a je to jak kluziště. Už by se to počasí mohlo ustálit a už by mohlo být hezky. Jinak mám novinku, miláčkovi se ještě zachtělo risknout chlapečka, takže se začínáme snažit o potomka. Kdybych to věděla dřív, nemusela jsem v srpnu podstupovat ten zákrok na přerušení
Odpovědět
Profilova fotka
Am:tak to je síla...Bobišku a tak jsi to prožívala.V tom případě Ti držím moc pěstičky,ať to vyjde co nejdřív a ať je to kluk! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kozi, kluka si moc přejem, manžílek mi řekl, že jestli to bude 4 holka tak že se semnou rozvede( samozřejmě si dělal srandu) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Am:tak to už by snad ani nebylo možné...Tož to by Tvému muži plavaly pouze X-ovky holčičky ;-) Ju a zrovna před chvíli mi psala spolužačka ze střední.Porodila v 19:25 chlapečka Ríšu(4400g a 52cm).Jak já jí závidím,že už to má za sebou!
Odpovědět
Profilova fotka
Jé tak to je krásné, Ríša je moc hezké jméno, taky jsem ho chtěla, myslím že u Elišky kdyby byla kluk, jenže mi to neprošlo, nebot jeden z mých bývalých je taky Ríša tak jen kvůli tomu.
Odpovědět
Profilova fotka
Am:tak to znám :-D Právě proto jsme se s manžou nemohli dlouho shodnout na chlapeckém jméně.Všechno převrátil na to,že je to nějaký můj bývalý :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?