Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
ahojte :-) tak jsme se dnes rozloučili s vánočním stromečkem, tolik vánočních příprav a už je to zase všechno pryč. dedul, jak dlouho jste vlastně čekali na to stavební povolení?
Odpovědět
Profilova fotka
kozi: vydrž - za nedlouho už ji budeš mít v náručí! ;-) radost: no vyřizoval nám to projektant - šlo to jen na to ohlášení stavby (ne stav. povolení) a vydřizoval to se vším všudy asi 2,5 měsíce! ;-)
Odpovědět
Ahojky :-) Tak Děd, gratuluju ke stavebnímu povolení. A k těm sousedům... víš oni se vždycky najdou někteří, který nejsou spokojení, ale třeba se to časem vytříbí a budete spolu chodit krafat na zahrádku :-D :-D Verun: už se to krátí a uteče to jako voda a počkej, možná si někdy zasteskneš, že není ještě v bříšku :-D :-D Peti: tak to na mě zbylo vyhazování stromku. Sice jsem ho v sobotu odzdobila, ale manžel si klíĎo zasejc odjel, takže jsem musela táhnout ten strom k popelnicím já :-D . Ale jak říkáš... to tak rychle uteklo, že to ani neni pravda... Jééé a my budem mít už příští týden plastová okna!! Konečně už budeme mít doma tepleji !! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-)
Odpovědět
sun, ty plastová okna vám závidím, my máme ještě tady ty staré a neuvěřitelně sem táhne :-x ahojda am, japak se máš?
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky, včera jsem si četla to stav. povolení a ještě je tam lhůta 14 dní na odvolání - tak doufám, že se nikdo neodvolá! 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hojky hojky :-) Radost, ted se mám celkem fajn, jsem na neschopence a potřebovala bych najít jinou práci
Odpovědět
Profilova fotka
am: takže nejsi tam spokojená?
Odpovědět
Profilova fotka
Ded ale celkem jo, ale jsem dojíždějící a oni si ze dne na den vyhlašujou přesčasy a já nestíhám sehnat někoho, kdo by mi vyzvedl holky ze školky. Ted když je to náledí tak by je tchýnka nevyzvedávala. Celý Žlutice jsou jak jedno velké kluziště
Odpovědět
Profilova fotka
Ded:ju,už se na to těšíme,až ji tady budeme mít... Sun:to víš,že si zastesknu.Už teď si nedovedu představit,že bříško mít nebudu a neucítím pohyby. Am:tak to je blbé.Oni si všude myslí,že jsme všichni stroje bez rodiny a bez svých osobních potřeb...Když jsem měla dělat přesčas já a nezůstala jsem,řekla mi kolegyně(rozvedená,sama v bytě),kam spěchám,že nemám rodinu a nejsem vdaná.Tak jsem ji hned
Odpovědět
Profilova fotka
vyvedla z omylu.Vysvětlila jsem ji,že i když nejsme s Jarkem manželé,musím mu navařit a doma se mi taky úklid nevyhne proto,že nejsem vdaná.No a když jsem jednou řekla,že chci přidat,tak mi bylo řečeno,že plínky neperu,tak co bych s těma penězma dělala(slova hl.účetní).Tak jsem ji řekla,že za hezké slovo barák nepřestavím...
Odpovědět
Peti: to je přesně ono. Platíme za teplo jak mourovatý a pak to všecko jde ven těma oknama. My máme starej cihlovej dům, všecko původní, tak snad se to všecko rovnou bude i měnit. Já když mám zapojenej jeden přístroj v kuchyni, tak ho musím vypnout, když chci zapojit druhej, jinak mi to vyhazuje pojistky :-| Ale na to už jsme si zvykli... ale mohli by to vyměnit :-) Am : tak to je fakt dementní, že to takhle vymejšlej den dopředu.. :-( u nás to s tím kluzištěm je podobný. Silnice celkem v pohodě, ale chodníky technické služby jaksi nezajímají... Verčo: tak tos jí to hezky dala. Můře jedný. Jen ať si nemyslí. To víš, když jí nikdo nechce, tak závidí, že ty máš koho opečovávat (nebo mělas, když jste ještě nebyli svoji)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahój ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak už máme od včerejška konečně net i doma - toto trvalo... ale včera mě tam Jarda ani nepustil.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ded: ahojky!Jarda měl asi absťák,co? :-D To je super-to už tady budeš s námi častěji.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky :-) Tak si představte, že mi ještě nebyla ukončená ani neschopenka a dneska mi přišla výpověd, můžou si to dovolit, když jsem ve zkušební době? Nevím co mám dělat :-(
Odpovědět
Am, vyhodit tě můžou, ale ne v době nemocenské :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Že jo, já vím, že ve zkušebce mi můžou vyhodit a nebo já můžu odejít bez udání důvodu, ale když jsem na nemocenské tak nee. Tak co mamčo, jak ti je s tím mrnětem v bříšku. Je ti špatně, nebo to ještě nepocituješ.
Odpovědět
A navíc po nemocenské je ještě myslím 7 dní ochranná lhůta, kdy tě vyhodit nemůžou. Normálně tam choď dál a řekni jim, že výpověď není platná, když budou něco namítat, dej to právníkům ;-). Mě je dobře, jen mám stresy a fyzický záhul v práci, jsem strašně unavená a fakt si vydupu to rizikový, tohle se nedá.
Odpovědět
Profilova fotka
Já chci marodit co nejdýl, stejně tam nemůžu dělat s těma jejich na poslední chvíli vyhlašovanýma přesčasama
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek,cholkííí,kde jstééé?
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky!!!! tak jsme byli na baráčkách v Brně na BVV a byla jsem unešená a pak jsme byli utrácet v IKei!!!! x-)
Odpovědět
Ahoj, tak baráčky,jo?A Ikea, tak co sis koupila? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hojky Terezko - jak je?! :-) no koupila jsem si takové ty velké skleničky na bílé víno, pak na červené víno a na cinzano! dvě vázičky - takové ty hranaté - jednu velkou jednu malou! prostírání, nádobku na led (ve tvaru srdíček), škvedlačku :-D , dvě dýnka, pánvičku a to by mohlo stačit, že!!! ale vybrala bych si tam i sadu nádobí, ale jelikož ještě nevím, do jaké barvy budu mít interiér domečku, tak jsem to zatím nekupovala...ale měli tam toooolik krásných věcí!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky x-) Předem se omlouvám,že sem lezu,chci se jenom zeptat Terezky jestli ji funguje koník??? Mě teda ani neškytne .... Tak pardon za vyrušování :-N
Odpovědět
Profilova fotka
maruska: mně blbne i beremko i střecha- jednou to naběhne, podruhé zase ne... ]-(
Odpovědět
Maruš, nefunguje mi koník ;-) A jak je Peti? Ani nevím, že jsem těhotná, až z toho mám strach... Dobře ses rozšoupla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aha,tak děkuji,já už zase mizím ;-) Nezlobte se :-N
Odpovědět
Profilova fotka
rez: buď ráda, že ti nic není!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Téda,Peťule,Ty jedeš! :-D Penízky se jen kutálejí,co?Taky se chystám do Ikei-na komodu. Terďo,čusík :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?