Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahááá, tak to jo, já že už na ní pečeš, vaříš, smažíš! :-D ;-)
Odpovědět
Neee :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já už budu muset začít péct - si říkám, že možná dneska už si udělám těsto na linecké a možná na vanilk. rohlíčky a v sobotu to vypukne! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Achój cholkí!Tak máme dozdobeno a cukroví nechci zas až do Vánoc!Záda mě bolí tak,že jsem celou noc nespala...
Odpovědět
Profilova fotka
kozi: nepřeháněj to!!!! ;-) jinak já tu dneska budu asi hooodně dlouho! Ze sesterské spol. si mě zase půjčili na tlumočení!!! Chjo. 8-(
Odpovědět
Peti? Jak se řekne anglicky téct proudem?
Odpovědět
Profilova fotka
fluid flowing... =-) asik!
Odpovědět
Jo? A až příjde čas?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
when the time will come! ale to si fakt nejsem jistá, jestli na to není nějaká fráze! ;-)
Odpovědět
děkuju.
Odpovědět
Profilova fotka
néjni zač - jen jestli je to dobře! tý jo - to dneska bude akce s tím překládáním - v té firmě opravují nějaký stroj a snaží se přijít na závadu, takže to bude myslím spíš překládání rukama-nohama... :-D
Odpovědět
A to tam budeš asistovat jako? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no já tam budu jediná, která umí anglicky, takže fakt sranda...pak tam bude nějaký šéf výroby a ten servisák (němec) no a já jim to tam mám překládat, aby věděli, co mají opravit a co tomu chybí atp... :-N
Odpovědět
Tý vole :-D Dobrý no. Jak jse vzpomínáme...jako moc všichni vzpomínáme? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Peti,neboj.Už jsme to dodělaly,tak mám klid...Fičím zas do práce.Dnes jen na hoďku a půl.Pak ještě jednou příští týden a končím.Pak ještě budu asi měsíc na telefonu,ale to mi už tak neva.Zatím holky a ať vám to v práci rychle utíká.
Odpovědět
Profilova fotka
že jo... taky že jsem z toho celá nakřivo.... a teď nechápu - to mám přeložit??? jako to "moc všichni vzpomínáme"???? we all commemorate... :-.
Odpovědět
commemorate? A co reminisce?
Odpovědět
Profilova fotka
nefím - to reminisce neznám - to commemorate je takové známější, ale asik to taky můžeš použít! ;-)
Odpovědět
jj, díky.
Odpovědět
Peti, kuk na mejl, něco jsem ti poslala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tooož, změna plánu - možná tady nebudu až do desíti, ale asik jen do šesti a můžu být tady na PC a že když mě budou potřebovat, tak mi cinknou!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, Rez to znám - to je dost dobré - už mi to kdosi posílal minulý týden...jsem se u toho nasmála... :-D
Odpovědět
Dobrý noc:-) Ahá, tak to je škoda, ale je to dobrý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nééé, bylo to super ;-) kurňa - to bude pěkná nuda tu tak sedět! :-| 8-)
Odpovědět
To teda jo, ale budeš mít přesčas,ne?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, přesčas jo a možná mi to i navíc zaplatí ta firma - prý stovku na hoďku! ;-) Ale pokud tady budu jen tak sedět, tak nevím, jestli si to vezmu...ale přesčas si teda vyberu! :-)
Odpovědět
Hezký...
Odpovědět
Profilova fotka
tý jo, já jsem fakt zvědavá, jestli ten net dnes nebo zítra udělají - chlápek říkal, že jo, ale nevím proč, nějak jim to už nežeru... ]-( :-N
Odpovědět
Kde ho mají dělat?
Odpovědět
Profilova fotka
no jako u nás doma (teda u tchánů) furt ho ještě nemáme zapojený - už nám to slibují 2 týdny! ]-( jsem si všimla na koníkovi, že maruška je těhu! x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?