Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
tak mě to jinak nevadí, že si zajde s kámošem na pivko, to já pro něj taky klidně pak přijedu, když jsme třeba u moji mamky a má chuť na točené pivko. Mě spíš jde o to, že mu to pak tak děsně kecá x-) už se těším, až Matýsek povyroste a já si taky budu moct vyrazit s kámoškama třeba na vínko ;-) :-)
Odpovědět
a co mě ještě dokáže naštvat je to, že řekne přijdu třeba v děvět a přijde o půlnoci, já pak nevím, co se děje..už jsem mu ale vynadala, tak mi už řekne, že se zdrží dýl a je to v poho.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, co je s vama cely vikend??? Vy snad vsechny pracne tvorite deti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko!Jak je,pracantky?Já mám dnes totalní lenoru...
Odpovědět
Čaute holkíí. tak jsem normálně proflákala celý víkend :-)) v pátek jsme byly s mamkou a od nich z práce na bowlingu (tak tam jsem to jaksi trochu víc přepískla s pitím) a v sobotu byla pro změnu rozlučka s mojí nej kámoškou, která mi odlétá do Irska :-(. Takže to se přepísklo taky :-D No a včera jsem nebyla ničehož nic schopná... Ještě že maminka mě zachránila a udělala oběd i pro manžílka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky teda Sun - ty se nám ale vybarvuješ!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jen pozdravim a makam makam makam. Pri pondelku mame prace jak na kostele !
Odpovědět
Profilova fotka
Cholkí,to já jsem si plánovala odpočinek a nic...Vařila jsem a večer jsem místo odpočinku lítala s mým drahým manžou po návštěvách...Dnes jsem se rozhodla prát oblečky-jsou toho 4 vrchovaté tašky a k tomu deka,povlečení...A to mě ještě čeká úklid celého domu.Vůbec se mi nechce...
Odpovědět
Profilova fotka
Lin:bobišu!Už je Ti dobře?
Odpovědět
No, jsem se nějak rozjela :-D To vždycky dopadá tak, když celý rok nikam nechodím a pak takhle... :-) Jůůůů, kozi, to se bude mít Terezka jako v bavlnce a voňavá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sun:to jó,ale jestli se k tomu vůbec dostanu...Teď jsem uklidila celý barák a jsem z toho tak hotová,že jsem si musela dát sprchu.
Odpovědět
Článek se načítá
ty jo, ty teda jedeš čoveče. tak to praní si nech na jindy. Se nám ještě sedřeš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, teda dnešek mi neskutečně utekl... :-N
Odpovědět
zdravím, jak tak se daří v předvánočním shonu? ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Téda cholkí,vy toho dnes moc nepokecáte,co?No,já asi taky ne.Je mi teď nějak divně.Teď jsem alespoň trochu pojedla...Praní nechávám na jindy.Dnes na to nějak nemám.
Odpovědět
Profilova fotka
hojky děvčata!! :-) tak já nevím, kdy mi ten chlap nainstaluje ten net! ]-( Už mi to slibuje jak dlouho, měl se včera stavit - nestavil, tak mu volám a on, že je na Ukrajině 8-( tak jsem volala jeho kolegovi a ten, že mi to do pátku udělá, ale musí přestat pršet... :-x :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ded: ať Ti ho okamžitě zapojí nebo na ně vlítnu!Ať už s náma můžeš drbat i odpo!
Odpovědět
Profilova fotka
Včera jsem konečně úspěšně dozdobila perníčky (mamča se už smála,že jsem profík,že je můžu dělat na zakázku :-D ).Mamča dolepila linecké a ořechy a dnes nás čeká zdobení,takže Vánoce můžou začít.Ju a naši nám včera koupili postýlku i s matrací,takže už se může klíďo píďo i Terezka narodit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hojky Veru! No já už jsem bez toho netu jak bez ruky... a co teprve ten můj Jarouš, já můžu na net aspoň v práci, ale on... :-N Tý jo, jsi dobrá, já se teprve o víku na to pečení chystám! :-D akorá nevím, co ještě koupit mamči na vánoce - mám pro ni už kabelku a hned po vánocích má narozky, takže voňavku už mám taky... :-D , ale ta kabelka je jaksi málo a nevím, co jí k tomu ještě dokoupit! 8-( Jinak už mám ale pro všechny všechno! Jen Jardovi ještě dokoupím nějaké blbinky! ;-)
Odpovědět
Čusíček.
Odpovědět
Profilova fotka
hoooj, ty ještě žiješ!? :-D
Odpovědět
Jasánže :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No nazdár,Terezko naše!Kde ses toulala,uličnice jedna! Ded:no,já mamči zaplatím hodinovou kosmetiku-pod stromečkem dostane poukaz,ať si odpočine,mamuška moje!Taťuldovi kupujeme mikinu.Manžovi trenky,ponožky a něco z té nové řady Adidas-buď sprey,nebo sprcháč.My budeme mít pod stromečkem tu postýlku.
Odpovědět
Profilova fotka
rez: já myslela, že už jsi úplně emigrovala z beremka i koňa! 8-) kozi: no já fakt už nevím, co té mojí mamulince drahé! no ale něco vymyslím - snad! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Cholkí,ja se tak těším na pátek!Máme firemní ples-budeme tam mít představení v míchání nápojů,pak budou míchat celý večer,předtančení standartních tanců a v půlnoci striptýz (i pánský ;-) ) Navíc bude i tombola.Ju a taky jsme dostali mega prémii na Vánoce.U mě to dělá 6.tis.navíc.Tož pak za to stojí tam sem tam na ty 2 hoďky zajít na výpomoc.
Odpovědět
čauky, děvčátka. Teda Ded, ať si ten chlápek nevymejšlí a kouká makat :-) Ha, Terča se taky ukázala - asi se nějak moc snaží s manžílkem, tak nestíhá :-D Verčo, tak ty budeš trsat jo? Tak bacha aby se ti nezamotala hlavinka.. 6tis je krásných, ty se hodí ;-) to bude dárečků pro Terezku
Odpovědět
Profilova fotka
no my měli taky super prémie - udělalo mi to skoro celý jeden plat navíc! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ju,teď se penízky hodí-Vánoce,Jarda narozky,kočárek pro malou,pak nábytek,lednička...Vypadá to totiž natolik nadějně,že než se malá narodí,měli bychom už sami bydlet.Naši s námi budou mít jen ještě chvíli společnou kuchyň,ale obývák a ložnici už by měli mít dole. Sun:neboj.Já budu jen koukat...a doufat,že mi namíchají i nealko nápoj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sun: ju a ty dárky pro Terezku...Ta malá potvůrka se ještě nenarodila a už má větší šatník,než co jsem kdy měla já a to mi ještě veze oblečky kámoška z Irska,pak další máme u kámošky,co má obchod s oblečením a sestřenka mi posílá dalších 6 pytlů!Kdy ona to vynosí!Ju a to nám ještě známý půjčí kolébku-bude jak malá princeznička...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?