Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jinak bych si na to půjčila "z domácnosti" a pak to postupně po pár stovkách splácela! :-D
Odpovědět
no tááák. domácnost bude celá a manžílek dostane dárek :-D Já už konečně taky vim, co koupím našim a tchýni, ale ještě musím vymyslet něco bráchovi, švagrový a synovcům :-/
Odpovědět
Profilova fotka
a co kupuješ tchýni a vašim! :-)
Odpovědět
Fuj, to je práce při pátku, dneska jedem ke tchánům dělat klobásky.
Odpovědět
Profilova fotka
nám přijede rodina zítra! ;-) tak si to moc užijte Rezet! :-)
Odpovědět
Jaká rodina?
Odpovědět
A tím nám myslím vám a tchánům? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tož Jarkův brácha s rodinou (ze slovenska) a Jarkova sestra s přítelem! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj nám = mně, Jardovi a tchánům... :-D
Odpovědět
Jé, hokejista x-)
Odpovědět
Profilova fotka
néé ten ne - teď přijede ten starší! ;-) - on bydlí na Slovensku, hokejista tam jen hraje! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nic, jdu se pomalu převléci - tak pááá a hezký víkend!! ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
mamče chci koupit paměťovou kartu do telefonu, taťkovi stojan na CDčka a tchýni nějakou pěknou kabelku... tak hezký víkend holki. Má být teplo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, kdo je kde ??
Odpovědět
Profilova fotka
Lin:já su tu!
Odpovědět
ahoj holky, tak mám taky chvilku, pořád dnes uklízím, do toho kojím, učím se a hraju si s Pat, tak mi už na nás nějak moc času nezbývá :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Takže v jednom kole,co,Peti?
Odpovědět
Profilova fotka
No ja jsem na tom podobne, taky uklizim, peru zehlim, porad dokola.
Odpovědět
Profilova fotka
To já jsem si dnes od 12.do17.hod.udělala odpočinkové odpoledne.Malá mě nenechala spát do 2.hodin a ráno v 5 mě vzbudili naši...
Odpovědět
Profilova fotka
Je taky bych si potrebovala odpocinkove :-) Jakto ze te rodice buduli tak brzo ???
Odpovědět
Profilova fotka
Protože vstávali do práce a potichu jim to asi nejde.Jsem je odpoledne zprdla oba dva,že trošku soucítění by neškodilo.Pak jsem si chtěla ještě zdřímnout,ale to mě zas nenechali psi...Prostě paráda...
Odpovědět
Profilova fotka
No devce , nemas to jednoduche :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale ju,teď už bude klid-doufám.Zítra si s Jarkem chceme zajít na véču a budu odpočívat,odpočívat,odpočívat...
Odpovědět
Profilova fotka
Je , ja bych si taky dala rict!! Takova romanticka vecere. Mnam, mnam. Ja jdu zitra se synovcem na Mikulasskou, manza ma denni, takl stejne neni doma. A az prijdu , tak pak budu odpocivat. Uz se na to tesim. No nejdriv jeste zajedu k nasima pak budu odpocivat. Uz aby to bylo !!! Ted mi manza napsal, ze prijde az v devet z prace ze maji nejaky hlidani na hokeji. No to jsem rada :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No jo,to je osud policie,co?On dělá měšťáka nebo státního?
Odpovědět
Profilova fotka
Dela mestaka. Ted jsem ale nastvana. Clovek se na neho cely den tesi a on nehlioda hokej, ale volal ze nevi v kolik prijde a ze jde na pivo. Uz mi fakt leze na nervy.
Odpovědět
Profilova fotka
Pekne me stve. Ja se tady pizlam s jidlem, chystam mu varim, zehlim, peru. Tesim se na neho. A on si mi klidne zavola a ze jde s kolegou na pivo. Nikdy to nedelal a jeste mi schvalne popreje pred kamaradem ironicky dobrou noc. A rekne mi ze nemam cekat ze nevi kdy prijde. A ja husa se na neho tesim ! Cely den mu to pisu, ze se ho nemuzu dockat, ze je mi smutno a on mi to udea schvalne. Dela to ted casteji . a to nikdy na zadne pivo nechodil.
Odpovědět
Profilova fotka
No,tak to nejsi sama.Taťka zburcoval Jardu taky na pivo a ryli,tak jsme se s mamčou vzaly a jely jsme do restaurace do vedlejší vesnice.
Odpovědět
ahoj holky ;-) mimochodem, můj manžel se vrátil v jednu ránu, protože byl s kamarádem na pivku. Nejvíc mě vytáčí to, že když přijde domů, je trochu pod vlivem a to si chce nejvíc povídat. A já bych se alespoň na pár hodin vyspala a stejně mě vzbudí a musí mi říct všechny své zážitky, to je taky žůžo :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Peťko,tak to je můj manža úplně stejný-taky je pak ukecaný.Jakoby chtěl zakecat,že je připitý a já bych mu pak někdy s chutí o to víc bacila!Včera byl ale v poho.Byli s mým otcem tak ofrklí,že se ode mě nechali do hospy odvést a pak čekali,až se budem s mamčou vracet,až je vyzvednem.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?