Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Ahoj, Terez. takže králíčka takhle připravujete na pekáč jo :-D :-D Ded: no tak to asi jo, nebo dočista zapomenu, jak takový čert s mikulášem vypadá ;-)
Odpovědět
Nééééééééééééééééééééééééé ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
REz: co u Vás nového? Se tu neukážeš, co je rok dlouhý... :-D
Odpovědět
nothing nothing nothing :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jenom aby... :-D
Odpovědět
ahojte, tak co, jste všechny, neodnesl si vás čert? Patynka jich venku pár potkala, dostala bonbonek, vůbec se čertů nebála, naopak se ji moc líbili x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hoj Peti - tak to je Patynka šikulka, já se čertů bála ještě tak v šesti letech - asik jsem věděla proč! :-D
Odpovědět
dedul, já se jich bojím ještě dnes, některých, když vypadají hrůzostrašně x-)
Odpovědět
Profilova fotka
A co Matyas - pořád je tak hodný! x-)
Odpovědět
Ahoj Peti, tak to máš statečnou holku. Já si pamatuju, jak jsem řvala a lezla pod postel, jenom mi řekli, že přijde čert :-D.
Odpovědět
já jsem byla taky strašpytel ;-) :-D Maty je v pohodě, v noci mu dám dvakrát napít a spíme až do rána :-) ale co je zvláštní, nemá rád, když je v kočárku, jako ostatní děti :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jenom pozdravim a letim, kdyz mi nechcete prozradit, co to sledujete za serial, ktery porad probirate ?? 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Nazdar cholkí!Byla jsem dnes na kontrole.Máme se k světu.Srdíčko nám tluče jako o závod,kopem jak zděšení a jsme obři.Já už vážím 79,1 kg.Jsem jak slon...
Odpovědět
Profilova fotka
Lin: bavily jsme se o Útěku z vězení!!! ;-) kozi: hlavně, že je vše vpořádku!!!! x-)
Odpovědět
Pěkný dne přeji...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko,cholkí! Jé,Teri,Tobě to s tím mimuškem ták sluší! :-D
Odpovědět
Kozi, díky, tady mám víc fotek http://www.modrykonik.cz/album/view.p... :-D
Odpovědět
Jak je maminko moje?
Odpovědět
Profilova fotka
Celkem dobře,Terezko.Maličká začíná být živější.Už mě ani moc nenechá vyspat-už mě asi připravuje na to,až se narodí :-) Jarek včera ucítil poprvé ručičku a byl z toho dost na měko.Furt mi pusinkoval bříško a volal na Terezku.Pak se mě ptal,jestli jí to nevadí,když ji tlačil na tu ručičku.Je úžasný!V takových chvílích si říkám,že jsem neudělala chybu a že bude mít Terezka skvělého tátu.
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky, jen Vás jdu pozdravit - mám moc práce - tak čágo! ;-)
Odpovědět
Kozi, to je nádhera, asi závidím x-) Peti, tak mám dost práce a měli jsme poradu, tak teď dělám zápis ]-(
Odpovědět
Koukám, že je to stejný. Člověk by řek pátek = klid a vono ne. Teď už mám hotovo, všichni jsou pryč a já tu jsem naprosto sama samotinká. :-( Bych radši šla domu, než držela stráž ]-( Verčo, to je krásný. Oni chlapi fakt dokážou překvapit!! Já jsem zvědavá na toho svýho. Teri, moc ti to na fotečkách sluší... tak snad brzo už s vlastním bejbátkem
Odpovědět
Profilova fotka
Teri,neboj,taky se dočkáš.Pak už budu mít buclíka na světě,budu přebalovat jak zděšená a budu Ti závidět těch nádherných 9.měsíců těhu ;-) Vladuško,můj muž si strašně mimi přál,ale já jsem měla strach,že je na něj moc mladý.Nakonec se vytáhl,frajer!:-) Kdyby ještě tak byla stejně fajn jeho rodina,zatím mi ale švagrová pěkně žere nervy...
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky - my jsme měli poradu celé firmy (172 zamců) a dostaneme na ruku příští týden navíc 3000 Kč plus ještě něco navíc bude přímo ve výplatě - tak jsem zvědavá, kolik to bude ;-) a příští rok by se nám měly mzdy zvednout v průměru prý o 15% - tak jsem zvědavá, sice do základu nám přidají jen 3% jako vždy, ale zbytek by měly být alespoň ty prémie no! Tak uvidím! Ale těmi prémiemi mě docela příjemně překvapili!!! :-)
Odpovědět
Peté, fíííha a tos chtěla odejít, paráda ;-) My v těch státních organizacích si zase může jedině zastávkovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no už bylo taky na čase, aby dali nějakou tu "prémijku" navíc! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo Rez a na těch fotkách ti to moc sluší!!! x-)
Odpovědět
No tak to budou alespoň trošku lepčí nakupy :-D. Já jsem taky dostala jeden plat navíc.. se zaplatí dluhy a bude alespoň klid ;-) Verčo, já právě taky s mým mužíčkem váhám... normálně je takový nedospělý a hlavně nezodpovědný, proto se dost obávám :-D, ale pak zase tak překvapí a rozněžní se nad tím, jak to bude hezký... kdo by odolal :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj sun - stejně ty 3 tis. hned dám za mobil pro Jardu na Vánoce, takže hned budu o něco chudší! :-N
Odpovědět
no co, takhle bys je musela štrachat z jiných prostředků :-D. Takhle to máš jakoby ti na to šéf přispěl :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?