Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ne! ;-) to už si musí příp. hlídat ti noví majitelé víš! ;-) my by jsme to přehodili klidně už teď, jenže by jsme museli znovu přihlašovat na ten měsíc popelnice v novém tr. bydlišti a bych se na to vyprdla to ještě platit, když mám v tom bývalém zaplacený celý rok! ;-)
Odpovědět
Né, vška jasně, já se jen ptám, jestli je to nějak ošetřeno, páč potom tam může bydlet jako kdokoli, víš :-D
Odpovědět
čusky :-D tak jsem se včera byla mrknout na trhy a jako každý rok jsem zjistila, že trhy nemají s Vánocema nic společnýho :-D S tím trvalým bydlištěm by to podle mě neměl být problém. Vlastně skoro o nic nejde, jen o to, aby ti došla úřední pošta (jinak jsi ve stejném městě...) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já myslím, že kdyby se tam ti noví chtěli přihlásit, tak by na matrice zjistili, že jsme tam furt ještě my! ;-) Takže ošetřené to je, ale nepředpokládám, že budou tak pružní, a jak jsem už psala, hned 2.1. to přehlásíme! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Achój cholkí!Jak se daří? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no dobřéééé a jak toběěě??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes už faaaajň! :-D Ten malý vetřelec v břuchu přestal sebou mlít,tak fajň ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je faň, že je ti faň! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No nic.Fičím zas do rachoty. :-) Zatím pa!
Odpovědět
Profilova fotka
pááá, teda ty jsi dneska mluvná.... :-D
Odpovědět
No vy jste toho zasejc nakecaly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to říká ta pravá, co se tu ukáže jednou - max. dvakrát za den.... :-p :-D
Odpovědět
Článek se načítá
no jo no. Práce práce práce... :-p 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
výmluvy - výmluvy - výmluvy.... :-p :-D
Odpovědět
náhodou, dneska kupodivu ne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no dobrá-dobrá!!! ;-)
Odpovědět
:-). tak co Peti, plánujete s manžou něco na Slivouše?
Odpovědět
Profilova fotka
vůbec nic... :-| my jsme spolu na Silvouše vlastně ještě nikdy nikde nebyli - 2x u nás byla kámoška, když jsme byli na bytě - tak to nebylo špatné, ale chtělo by to vymyslet něco s větší bandou - jenže tento rok zas nejsou prašule, takže budeme asik doma čučet na TV ]-( a vy co? :-)
Odpovědět
no já byla poslední dva Silvestry sama doma :-(. Dělal u bezpečnostní agentury a oba dva roky mu vyšla noční :-| a letos jsem teda chtěla vyjet s bandou (nebo i sami) na hory a než se můj drahý rozmyslel co a jak a koho a proč, tak všecky chaty, na který jsem měla zálusk byly fuč... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no, takže jsi na tom podobně... :-| ale tak třebas ještě něco najdete! ;-)
Odpovědět
já jsem pak navrhla, že bysme teda alespoň jeli do tý Plzně, kde pracuje(tak střecha nad hlavou tam je, jídlo si tam taky uděláme) a z toho baráčku je krásnej výhled na celou Plzeň. Tak i tohle by bylo hezký :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jooo, romantika jak blázen.... x-) tak já se Sun pomalu loučím - měj se a zítra pááá ;-)
Odpovědět
ty taky :-). a bacha na čerty!!! papa
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdar holky!Doufám,že žádnou z vás zatím čert neodnesl.Tady mám malý odkázek pro zasmátí: http://www.dudlikyshop.apbest.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky, tak je to dobré, čerti mě neodnesli, takže vás tu budu zlobit další rok!!! :-D jééé kozi - to je dobré... :-N
Odpovědět
Ahojte :-). No tak já jsem normálně včera nepotkala jedinýho mikuláše s čertem :-(. Je to takový smutný, když tahle tradice jaksi mizí :-( Veru, tak ty dudlíky jsou fakt hustý!! Fakt mazec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sun: jak to že ne - u nás jich bylo na každém kroku plno!.... x-)
Odpovědět
ba,zhe 8-) http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
tak možná u vás na Moravě jo. Ale bohužel tady v Mostě je to jaksi podivné... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj Rez - už jsem viděla...hezké... :-D Sun: téda - asik se budeš muset příště přijet podívat do Hradiště! ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?