Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
bohužel, dříve jsem se o to nikdy nezajímala, vánoce pro mě nebyly ničím výjmečným, jako jsou teď s dětičkama x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, máme - jen asi 60 km!!! Však jsme se kdysi chtěly sejít, pak jsme z toho naplánovaly tu slezinu pro nás všechny, ale pak to padlo, takže jsme se ani my dvě nesešly! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
radost: od té doby, co nebydlím s našima a jsme s miláčkem sami, tak mě ty Vánoce taky moc neberou,...ale až budou děti, tak mě to zase určo začne bavit! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
děvčata, pádím domů - tak na mě myslete, v pondělí se vám ozvu po prvním víkendu bydlení u tchánovců - tak páček!!! ;-)
Odpovědět
u nás se nikdy nepouštěli ani koledy, fakt nic, teď vidím, že to byly takový smutný vánoce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Verunko, nemas zac !
Odpovědět
Profilova fotka
Lin:jsem moc ráda,že jsme se sešly!Na tom porodním to je opravdu krásné!Takové útulné.Člověk má v hlavě zafixovanou klasickou nemocnici-všechno bílé,zelené...Ale to je opravdu o něčem jiném.Mrzí mě jen,že už byl Jarek v práci a neviděl to taky.
Odpovědět
Profilova fotka
VSak jestli pujdes na ten predporodni kurz, tak tam je prohlidka porodnice. A ta je i s tatinky. A kdyby jsi nesla, tak kazdy ctvrtek ve 12 hodin je sraz na prijmove ambulanci jak jsme si prohlizely ty moje fotky a tam probihaji prohlidky porodnice, tak se muzete jit taky podivat spolu.
Odpovědět
Profilova fotka
Juj,jsem si na chvilku lehla a usla jsem jak špalek! :-D Lin:Ju.Ten předporodní kurz.Ještě si o něm promluvím s Jardou,ale chci na něj chodit.S autem to nějak určitě uděláme a od ledna mám navíc mateřskou,takže bude v poho i dojíždění.Nebudu muset řešit vycházky.
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky - tak hlásím, že téměř vše vystěhováno - už tu máme jen telku, PC + stůl a postel... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A už vypadáš jak RAMBO?Uuuž se Tě máme bát?
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky, tak už jsme přestěhovaní, ale nemáme ještě zapojený net, takže se na vás přijdu podívat až v práci - teĎ píšu od sestry!!! ;-) zítra to jdeme na byt jen uklidit a pobrat pár věcí, co už jsme dnes neunesli :-D už jsme se u tchánů docela zabydleli - vypadá to tam konečně jak u lidí!!! :-D tak zatím páčko a mějte se! ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
ahojte, dedul, tak to je super, že už to stěhování máte za sebou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ded:hlavně se zabydlet,co?Tak držím pěstičky,ať vám to s tchánovcema klape!
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky - tak máme první víkend s tchánama za sebou a můžu říct, že jestli to tak půjde dál, tak to přežijeme ve zdraví všichni!!! Bylo to v pohodě - zabydlení už jakš takš jsme, takže vše je (zatím) OK!!! Dnes jsem jela na kole až od nich a trvá to tak cca 20 min. - sice pršelo, tak to nebylo nic moc, ale zase je dneska teplo! ;-)
Odpovědět
Ahojky :-). Peťul, tak to je dobrá zpráva, že jste se hnedka první víkend nepokousali :-D. Hlavně aby to tak bylo po celou dobu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hojky Sun - ale jo, já myslím, že to bude v pohodě - tchýňka je ráda, že jí všude povytírám já - aspoň si odpočine a oni nám zase chtějí pomoct tak, že nebudeme platit nic za energie, jen když pak bude nějaký doplatek na konci roku, tak to zaplatíme my! ;-)
Odpovědět
to je fakt, alespoň se ušetří na těch hlavních položkách ;-) Jako jeho mamča je super, ale nedokážu si představit, že bychom takhle u ní bydleli :-o to by asi nedopadlo ... no a o našich ani nemluvím :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já si to taky nedovedla představit, ale víš jak - my myslíme na to, že za pár roků (snad za 2 roky :-N ) tam už nebudeme a to nás žene vpřed! 8-)
Odpovědět
No tak to je mi naprosto jasný :-). Ono se sice řekne 2 roky, ale jak si tak uvědomíš, tak to strašně rychle letí a ani to nepostřehnete a budete bydlet v domečku ;-) . A jak jsem četla, máte dobré zprávy od banky, to určitě potěší, když vám takhle vychází vstříc (aby ne, když dostanou takové prašule co) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no však právě - ti z nás ale budou mít peněz!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky !!
Odpovědět
Profilova fotka
hoj Lin!!! Jak je?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, no nic moc. Jsem marod. V patek me to zkolilo a porad se me to drzi. Angina jak vysita. Mam nastesti dneska a zitra dovolenou, tak to snad ty ATB zaberou a bude mi uz ve stredu lepe.
Odpovědět
Profilova fotka
jéjej -tak to je nepříjemné! A zrovna v dovolenou, kdy bys mohla užívat co! 8-(
Odpovědět
ahoj holky, tak nás brzy taky čeká bydlení u tchyně, ale nebojím se toho, alespoň budu mít času pro sebe ;-) Jsme byli o víkendu v nákupním centru, byla tam nástěnka s přáním vánočních dárků dětí z dětských domovů. Myslela jsem, že bych někomu udělala malou radost, po přečtení jejich požadavků z toho bohužel sešlo. Bylo tam samé oblečení a boty, ale pouze značkové a to Adidas nebo Nike, to nekupuju ani vlastním dětem. Mě to docela mrzelo :-x
Odpovědět
Profilova fotka
hoj Peti -tak to na tom budeme za chvíli podobně! :-D Co se týče těch dětsk. domovů - tak tady je jedna diskuse i s odkazem na koupi dárků, tak jsem tam nakoukla a všimla si, že většina dětí chce MP3 přehrávače a tak... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, ono to je dobou s tema detma, ty deti se proste chteji vyrovnat svym vrtevnikum, kteri tohle vsechno maji. No o dovolene jsem chtela uklizet delat takovy maly predvanocni uklid a nejak z toho seslo a lezim a kuryruju se, takze si nedovedete predstavit jaky neskutecny binec tady je.
Odpovědět
Profilova fotka
Lin: -binec-nebinec - hlavně se uzdrav! ;-)
Odpovědět
Ahoj, Lin, Peti :-) No jo, děcka maj každým rokem (díky pokročilé technice) hoooooodně náročné požadavky... už jim nestačí knížka s pohádkama, nebo dřevěné kostky :-D já dneska jedu za těma holčičkama (jak měli cvičit na našem plese) a jdu je nadělit kalendářema a mikulášema, tak snad budou mít radost :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?