Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ded mám se nic moc. Jsem nervní, nic nestíhám, nevím nevím jak to takhle půjde dál
Odpovědět
Profilova fotka
Ded: manža mě taky se.e!Vše řeší přes SMS!Neví na jakou akci dřív-jestli Vánoční večírek z nové práce,ze staré práce...Dneska mě všichni vytáčejí!
Odpovědět
Profilova fotka
kozi: tak dneska máš tedy opravdu ohromný den... :-| am: práce co?! :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Že já jsem dneska z toho lůžka lezla!
Odpovědět
Verunko, buď tu s náma, my tě určo nerozčíláme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já vím,Teri,já vás nemít,holky,tak už si rvu vlasy.
Odpovědět
Profilova fotka
Ju,holky a zítra se sejdu s Lin!
Odpovědět
Profilova fotka
Ded jo to jo, nevím kam dřív skočit. Nějak to ale nehoním, hold budu mít co dělat o víkendu, vypadá to tu jak po výbuchu
Odpovědět
Kozi, to je paráda ;-)
Odpovědět
ahoj holky, kozi, klid, nesmíš se nechat rozhodit, když čekáš mimi. Mě zase vytáčí ty plný markety, lidí čučí do regálů a jdou a pak mi vráží pomalu do kočáru, to je hrozný ]-( am, to bude dobré, učený z nebe nespadl,za měsíc to bude v pohodě, uvidíš. Holky, já šprtím aj, nemohly by jste mi doporučit nějaké dobré cd z aj, kde by byla konverzace?
Odpovědět
Profilova fotka
Už se pomalu sklidňuju... Teď přijel domů manža-přes den jsem mu napsala,že to nebudu řešit přes SMS,ale večer doma.Teď se k ničemu nemá...Já ho prdím!
Odpovědět
co řešíte, koz?
Odpovědět
Článek se načítá
Am, nebylas to ty? Kdo zachránil ty dva vlčáky, co byli v tom kotci? Ty jsi takovej zachránce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bobišci,já bych ty lidi bila a ty naše trapné zákony...Děs!Ještěže tam bylo tolik hodných lidí! Radost: ále!Manža neví, na jaký večírek jít dřív a řeší to přes SMS...
Odpovědět
téda, to se mi dlouho nepoštěstilo, řešit večírky, to bych taky brala, se má x-) já teď řeším, které dítko dřív přebalit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Rez nene to jsem nebyla já, ikdyž věř že bydlet blíž tak už je mám doma. My jsme ted přišli o 2 kočičky. Jedna se ztratila a druhé (kotátko-kocourek) umřelo ;-(
Odpovědět
Jaktože umřelo? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nevím, přišlo mi, že snědlo něco otráveného. To bylo smutku. Když jsme se vzpamatovali ze ztráty štěnátka tak ted zase kocourek :-(
Odpovědět
To je hrůza :-| Já valím holky. Pa.
Odpovědět
Profilova fotka
Já si du dát spršku.Zatím!
Odpovědět
Profilova fotka
Pááá holky a dobrou noc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek cholkí!Kde jste,pracantky?! :-)
Odpovědět
Ahoj, Veru :-) Koukám,že byl včera dost náročný den. Už se to zklidnilo?
Odpovědět
Profilova fotka
kruciš - vůůůbec nestíhám... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Sun: už ju.To špatné jsem zaspala.Dneska to bude,doufám,lepší.Za chvilku vyjíždím do OV za Linduškou. :-D Ded: tož,nech si něco i na pátek ;-) Cholkí,taky u vás tak chumelí?
Odpovědět
Tak to je dobře, že je to v klidu. Jo a Linduš od nás pozdravuj :-). Ded, ty to nějak přeháníš tenhle týden :-D U nás je zatím jasno, polojasno a sníh (jestli tady něco málo bylo) taje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo , ahoj holky, tady je snehu jako blazen zase. Tak ja uz netrpelive ocekavam Kozimurku nasi tehotnou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Lin,čusík!Za chvilku vyjíždíme!Kouknu jen do Futura na nějaký svetřík a hned fičím za Tebou!Na prohlídku asi půjdu až od Tebe,protože tam je teď plno.
Odpovědět
tak šupky hupky a stavíme huhuláky a jdem se klouzat:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sun: já teď můžu tak nanejvýž házet smyky. Loučím se holky,fičím do OV!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?