Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mně spíš vadí, jak jsou ti herci nadabovaní - když slyším ty ukázky...takže nee, žádné takové - hezky se budu dívat jen na titulky! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Haloooooo!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nic vazneho rozvod nehrozi jsem spolu porad a stastni. Jen jsme meli krizi. Manza se proste rozhodl ze si chce jeste uzivat uzit si novy byt sam bez deti a je jeste mlady. Nechce ted ne nikdy, ale po pul roce snazeni to byla takova pecka, ze me to trochu dostalo a tak jsme se kvuli mymy naladam hadali. On to nechape jak jsem se citila, kdyz to najednou z nechraneneho sexu udelal chraneny Dava si pozor aby nahodou neco nevniklo dovnitr :-) Mrzi me to ale co mi zbyva !!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lin: některé chlapy nepochopím...U nás jsem to brzdila já.Ne,že bych si chtěla užívat,ale měla jsem strach,ať pak nesedím s mimčem doma a on aby lítal za zábavou...
Odpovědět
Profilova fotka
Am: čusík
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky mamino
Odpovědět
Profilova fotka
Am: tak jak se daří,ty naše zbloudilá ovečko?Co holky?
Odpovědět
Profilova fotka
Kozi jde to, dnes jsem byla na vstupní prohlídce do práce. Sice už jsem měla nastupovat tohle pondělí, ale změnili mi to, tak budu nastupovat příští pondělí (26.11)
Odpovědět
Profilova fotka
A co,těšíš se nebo máš strach?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak od každého něco, mám strach a zároven se těším
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to držím pěstičky,ať se Ti tam líbí.A co holky?Jak to berou,že jdeš do práce?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak musely se s tím smířit. Dneska si dokonce musely ve školce ustlat. Babička mi je zapoměla vyzvednou a tak tam byly chudinky až do 16.15 hod. Myslela jsem si že mě omejou když jsem přišla k babičce a ona mi řekla, že si myslela že je má vyzvednout příští týden a ne tenhle ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je pěkný začátek,co?Mě taťka věčně zapomínal ve školce,ale až tak,že pro mě mamka chodila v 18.hod.k učitelkám domů.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to tam holky naštěstí tak dlouho nebyly, ale i tak jsem z toho měla trauma, že moji miláčkové tam byly tak dlouho
Odpovědět
Profilova fotka
Ty budeš mít jen denní směny?A co vlastně budeš dělat?
Odpovědět
Profilova fotka
Budu mít jen raní. Budu pošívat volanty kůží
Odpovědět
Profilova fotka
Budu dělat od 7 do 15 hodin
Odpovědět
Profilova fotka
To máš super!Tady se taková práce těžko hledá-na jednosměnný provoz.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo to je super, ale školka je u nás otevřená od 6.15 a já už v 6.15 musím nastupovat do autobusu a není to zas až tak kousek od školky. Snad se půjde nějak domluvit
Odpovědět
Profilova fotka
Snad jo.Učitelky tak už určitě musí být a snad to pochopí. No nic,my jdem do hajan.Budeš tady i zítra?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dobrou.
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo budu, promin, dělala jsem miláčkům svačiny. Tak dobrou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ju jasně.Tak zítra!Dobrou!
Odpovědět
Profilova fotka
čaute treperendy!!!! 8-) Lin: to jsou prostě chlapi - někdy neví, co by chtěli! ]-(
Odpovědět
Ahoj babušky. Am, to je paráda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Achójky!
Odpovědět
Profilova fotka
čau Veru!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Peti!Jak je,pracante?
Odpovědět
Profilova fotka
hooolky, normálně jsem kukla jen tak na účet a nám už přišly penízky za byt... x-) , takže příští víkend se stěhujeme.... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?