Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, Am , budte v klidu ja jsem taky silenec do MMB . A taky nakupuju po jedne veci od kazdeho :-)
Odpovědět
ahoj holky, kdyby se vám chtělo... http://www.nikon-kalendar.cz/galerie/... já nemůžu soutěžit v dětských soutěžích, ale vždy vám aspoň hlasík dám, tak prosím, prosím....
Odpovědět
Profilova fotka
heli: přidáno ;-)
Odpovědět
Dedys, děkuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hlas pridan :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Heli, taky jsem přidala hlas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tááák - ještě nedávno jsem nevěděla, co je to 6. nemoc a už si to s Maxíkem "prožíváme" :-D pá-so - horečky (ale byl docela ok, jen takový mrzutý) v neděli se začal osypávat a dnes ráno už byl celý osypaný.... :-D :-x ...ale už je docela ok! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Heli, máš to tam ;-)
Odpovědět
Teda Lin, Gábi je taky pěkně vlasatá a asi je to takovej malej čertík ne? Takový lumpačivý očka se mi zdá, že má :D. Moc hezké fotečky. Radost: Patynka teda vyrostla do krásný holčiny a jistojistě bude kočka po mamče :-) a Matýsek je taky klásnej. Am: Nelča je taky úžasná :-) Opravdu máte povedená dítka :-) Mi to přijde fakt jak chvilka že jsem nepísala a jak je všecky takhle vidím na fotkách, tak to hrozně letí... No, já se snad příští rok taky dočkám nějakého prcka :-)
Odpovědět
jooo Helí, taky tam máš ode mě hlasy :-)
Odpovědět
kujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Odpovědět
Profilova fotka
Helí, a zajdi sem častěji ;-) Moc rády tě uvidíme, tulačko naše :-D Kdy teda budeš fotit někde poblíž Ostravy? Už tě s Linduškou netrpělivě čekáme ;-) x-) A co koníčci?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, já jdu příští rok na svatbu, kolem nás se to taky vdává. Mám takové vzpomínkové dny. Jak já bych to vrátila a prošla si znova x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kozi, ani nemluv , ja to same , ted v zari jdeme na tri svatby . A uz jsem na dvou letos byla, taky bych si hned zase oblekla saty a znovu se vdala. A zavzpominala.
Odpovědět
Profilova fotka
Lin, juju. To jsou ty krásné vzpomínky... Jen nevím nevím, jestli bych ještě vypadala v šatech stejně :-N Tady nové fotečky: http://kozimura.rajce.idnes.cz/17.mes...
Odpovědět
Profilova fotka
No Kozi , myslim si ze jeste mnohem lepe , to ja uz bych to mela horsi !!
Odpovědět
Profilova fotka
Lin, kecko! Jsi kočka!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj dedulko - můžu na tebe mít jeden dotaz?Možná se mýlím a je mi to i trošku trapné, ale mám pocit, že jsme se možná tak před měsícem náhodou potkali v Hradišti. Ty jsi mě pozdravila (zdá se mi,že jsi jela s kočárkem) a já jsem tě nepoznala. A říkala jsem si, kdo to asi byl? A až později mě napadlo Petra Dedková z průmyslovky?Je to tak nebo se mýlím? Pokud ano,tak se omlouvám? A jestli se nemýlím,tak se omlouvám taky,že jsem tě nepoznala :-) Dnes čirou náhodou jsem na beremku narazila na jméno dedulka a hned jsem si vzpoměla na tebe, podívala se na profil a řekla jsem si, to by mohla být ona? Už vdaná Peti, když jsi na beremku? Já jsem teď v období plánování? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dedulko - tak jsem se zdovolením podívala na modrého koníka a teď už jsem si téměř na 90 % jistá, že jsi to ty ;-) Mám pravdu? Máš (máte) krásného chlapečka s krásným jménem.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky mamči, je tu někdo?
Odpovědět
Profilova fotka
rumisek: no čauuu Romčo - no já si všimla, že jsi asi nevěděla o koho jde...já tě potkala v UH již několikrát, ale ty sis mě nikdy nevšimla...tak jsem nechtěla na tebe "křičet" :-D uff, jsem ráda, že jsi mě nakonec poznala! :-N jo a jinak vdaná nejsem, žijeme s přítelem na hromádce - už víc jak 7,5 roku! x-) a aby nám nebylo smutno, tak jsme si pořídili mimi! :-D ;-) takže vidím, že ty do toho brzy praštíš, co?! a co vlastně děláš, kde pracuješ, jak se máš?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a Romčo - tak jsem obhlédla tvé album - a ty šatky, jak máš u nich napsané, že jsou to ty pravé - tak ty ti opravdu moc sluší! Budeš krásná nevěsta! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
am: já jsem tu, ale dítě se mi už jaksi vrtí (spí už přes dvě hoďky), tak nevím, jak dlouho tu ještě budu! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dedulka - ahoj Peti :-) , jestě jednou se omlouvám, že jsem tě nepoznala, ale je fakt, že už je to pár roků (ani nechci počítat kolik),co jsme opustili průmyslovku a od té doby jsem většinu lidí neviděla. A s těmi krátkými vlasy vypadáš úplně jinak. Já se mám dobře, teď jak vidíš plánujem s přítelem svatbu, teď v srpnu to bylo 3 roky, co jsme spolu. Pracuji v Hradištěi ve speciální škole u Dětského domova, dělám tam vychovatelku. Je to práce s postiženými dětmi, ale jsem moc spokojena, moc se mi tam líbí a jsem tam už 4 roky. Takže jak vidíš od průmyslovky (budovy) to sice náme daleko a oborově jsem se úplně minula :-D Děkuji za pochvalu šatiček, už jsem pár salonů obešla, ale musím řici, že ve Zlíně neměli nic podle mého gusta, až ve Starém Městě jsem narazila, na ty moje - asi ty "pravé" ;-) Ale ještě chci navštívit Svatku a Princess U Moravního mostu, tak uvidíme, které to nakonec budou? ;-) Šatů je velká sposta a až je začneš zkoušet, tak vidíš, že všechny jsou krásné a pak nevíš které :-( Jinak svatbičku plánujem v Buchlovicích, hostinu i obřad. A jak to bude s Vámi?Čekáte až dostavíte a pak do toho praštíte? Nebo ani ne?Chlapečka máte opravdu moc hezkého! Já už bych po svatbě taky chtěla zapracovat na miminku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romi - v pohodě - já se nezlobím...mně nepoznávají i lidi, které vídávám častěji! :-D no jo vidíš, já tě tam u toho dět. domova vlastně viděla! ;-) Hlavně, že tě to baví! x-) My tak nějak na ty svatby nejsme...ani jednomu se nám do toho nechce! :-D Sice jsme se původně chtěli brát 7.7.2007, ale nakonec jsme si to rozmysleli, ale já v tomto tématu už zůstala! :-N A děkujeme za pochvalu Maxe - to každá mamka ráda slyší! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mně se zase líbil termín 19.9. 2009, ale nakonec máme 24. 4. 2010 a ten je taky hezkyý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, dodala jsem nějaké nové fotečky: http://kozimura.rajce.idnes.cz/17.mes... A tady videa z dneška: http://www.youtube.com/watch?v=GO6Nhf... http://www.youtube.com/watch?v=gHHMUh... http://www.youtube.com/watch?v=lerBMG...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kozi , pekne :-) Super !!! Mala je krasna a uzasna !! Rumisek : I 24.4.2010 je hezke datum, kazde datum , kdy se vezmete bude krasne !!
Odpovědět
Profilova fotka
Lin, díky. Je to čertík x-)
Odpovědět
Tak po víkendu jsem zase tady :-) Kozi, videjka jsou super :-) Malá jse skvělá! Jinak jak jste říkaly, tak já bych taky strašně ráda zopákla ty svatební shony... Teďka v sobotu jdu kamarádce na svatbu, ale raději bych chtěla, aby to byla zase moje :-) Škoda, že to tak hrozně rychle uteče!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?