Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky rez: ten tvůj Tobís je ale pěkný "rarach" :-D x-) ... si s ním užiješ, co?! 8-) radost: baráček teď trochu stál, J. musel vydělávat, páč už jsme byli na nule...teď od pondělka by tam už zas měl být! No a stěhování snad koncem září! x-) lin: tak to náš Maxulín s plazením stále nic...je to prostě lenoch a lenochem zůstane! :-D a mmch je dnes protivný jak veš! :-p kozi: no jooo, ty už máš velkou holku! x-) a je teda blbé, že malou ty zoubky tak trápí! :-|
Odpovědět
Kozi, teda, chudina malá. Zubisek už máme 8, po dlouhé době vyjel další. Bořa už chodí jak profík, musíme chodit po městě, v kočáře to jako nejde vůbec, honí holuby, somruje kornoutky na zmrzku i když ví, že je nesmí a koketuje s babama, je to prča :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravim vas po dlouhe dobe , vratili jsme s dovole, byli sme na horach na Starych Hamrech a bylo super. Tam se nam dobre spinkalo, zadne dusna a horka jako tady ve meste . Takze spala celou noc . A i ja jsem se vyspala po dlouhe dobe dobre. Ale jak jsme se vratili zpatky do mesta a dotech veder tak je to zase to same a zase se budi .
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky rez: tjo s Tobíkem máš asi o zábavu postaráno, což?! 8-) lin: je fajn, že jste si užili dovču! x-) U nás vše při starém...můj stále na stavbě, malý je furt stejný rarach... :-D no co vám budu povídat. Jinak ještě žádný zub, nesedí, nelozí...jen se furt přetáčí z bříška na záda a naopak...když pije z flašky čajík, tak mu to musím držet...no prostě - neskutečně pohodlné dítě! 8-( :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Hezkou nedeli preju . Tak mala udelala ted pokroky . Uz se ji dvakrat podarilo si samotne sednout , zacina se houpat n akolinkach , tak mam z toho radost, zuby mame porad ctyri , ale vypada to ze se nam tlaci dalsi dva nebo tri , moc dobre tam nevidim. A flasky si drzi sama vsechny, nechce at ji je drzim ja , hned se po nich sape. I hrnecek na piti . Ale jedine vecer kasi pije z flasky a to ji drzim . To uz byva unavena :-) Chodime na bazen , dneska jedeme na Hlucinskou prehradu a na vodni lyze :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Terka, nové foto: http://kozimura.rajce.idnes.cz/16_mes...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kozi psala jsem ti SMS , ale asi ti neprisla nebo jsi zapomnela ?? :-) Psala jsem ze bych se treba mohla za tebou nekdy stavit ??
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak super fotecky !!! Mala je uzasna !
Odpovědět
Profilova fotka
čau holky lin: malá je šikulka...to náš Maxouš se neplazí, nelozí, nesedí, zuby furt žádné...bože to je líné děcko! :-D kozi: malá je už holka veliká! x-)
Odpovědět
zdravím zdravím, nestíhám, ale hlídám vás :-D !
Odpovědět
Profilova fotka
Rezetka : hlidej , hlidej , at se nam nic nestane :-) Ded : Vsak neboj se on zacne :-)
Odpovědět
Hele a co je se Sunvice?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Linduško, ju, přišla, já jsem ti odepisovala, ale asi ti to nedošlo. Chtěla jsem dojet v pátek do OV, ale kámoška z Prahy s manžou a prckem tady zůstali až do středy a tím, že byli naši v Chorvatsku, zůstal mi na krku celý barák a zahrada, takže jsem měla do neděle co dělat a dneska jsem kámošce pekla dort pro kámoše. Jestli chcete, koukněte, je to ten poslední: http://kozimura.rajce.idnes.cz/Dort/
Odpovědět
Profilova fotka
rez: taky jsem nad ní minulý týden přemýšlela...dokonce na ni mám i mobil...tak přemýšlím, že bych jí písla smsku! ;-) kozi: jsi vážně šikula! ;-)
Odpovědět
Ahojky holky :-) Jsem teďka úplně koukala, kdo mi to píše :-) Noooo mám se dobře, nerozvádím se ani žádná jiná neštěstí na nás nečíhají... Mimčo ještě taky neplánujeme, takže tak nějak pořád při starém :-) Ale jak jsem to tak v rychlosti prohlédla, tak vy se všechny krásně se svýma dítkama činíte.... už jsou to velký kluci a holky.... Strašně to letí Jsem teďka změnila práci, jelikož nás z jedné firmy všechny vyhodili (možná jste o tom v dubnu něco slyšely ve zprávách - firma Hitachi)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty dorty vypadaji moc dobre. Mnam . No Kozi neprisla mi SMs. Aha , tak to jo , skoda. Tak snad uz bude cas jak se vrati vasi a sejdeme se :-) Jinak skocim Jarkovi do auta a jedu za vama ja :-) A dekujeme za hracku !!! Mala uz zuzla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéééé Sun - no nazdááárek, to jsem ráda, že to číslo bylo správné a nezměnila jsi jej! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peťko, Linduško, díky :-) Lin, ju, to je fajn. Za chvilku by ji už hračka nezajímala ;-) Tento týden je ještě náročný. Musím umýt okna a uklidit, v sobotu jedu pro koláčky a v neděli tady máme pouť, takže toho je nad hlavu a ještě chceme pořezat dřevo a naši jedou jeden den na Slovensko, tak nevím, jak všechno stihneme.
Odpovědět
Jsi prostě šikulka Dědul :-) Přiznám se, že jsem byla docela v šoku když jsem na tý sms viděla tvoje jméno :-) Jsem si pročetla 2 stránky před, takže jsem se předběžně dozvěděla, jak ten čas neskutečně letí... Já mám pocit, že jsem tady nepísala moc dlouho a najednou vidím, kolik je vaším dětičkám a normálně se stydím :-S Holky, pošlete mi, prosím odkazy na vaše ratolesti ať vidím, jak jste krásné a záříte s prckama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sun: nooo, nebyla jsi tady hooodně dlouho!!!! ale že jsi to ty, tak ti odpouštím! x-) tady je to mé štěstíčko: http://www.modrykonik.cz/album/album.... a tady když se narodil http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
Sun: http://kozimura.rajce.idnes.cz/ Heslo a přihl.jm. ti pošlu do IP ;-)
Odpovědět
Tak děkuju za odpuštění :-) Dětičky jsou opravdu nádherný! A mamky vypadaj taky velice dobře... holky, strašně vám to sluší :-). Kozi malá má nádherný kukadla. tak jsem zvědavá, jestli se nade mnou ostatní děvčátka smilují a taky pošlou svá robátka.
Odpovědět
Profilova fotka
sun: já ti dám odkaz i na ostatní holky, neboť ony se tady taky neukazují každý den www.modrykonik.cz/photos/lindex www.modrykonik.cz/photos/radost ... no a takhle si vždy změň jen tu přezdívku a uvidíš alba všech! ;-) jen rezetka tu album už nemá....ona ti ho kdyžtak pošle do IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sun, není co odpouštět ;-) Hlavně, že jsi se ukázala a víme, že jsi v pořádku :-D Děkuji, je to malá héééérečka a děsně ukecaná, šijí s ní všichni čerti :-N Holky a ode dneška jsme definitivně bez plen. Dávám teda ještě na spaní. Přes den jsme bez plen už delší dobu, ale byl problém s vykonáváním potřeby jinam než do nočníku a ode dneška už si konečně čupne i venku, takže hurá!!!! Už jsou i procházky a výlety bez plen. Na noc si ještě netroufám. Ona už je sice asi tak měsíc o suchu, ale mívá ráno průjem ze zubů a to bych asi bez pleny ráno nevydýchala :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky :-) Kozi, Terka je fakt číslo, je moc krásná ;-) Ded malej je taky velikej fešák, takový zlatíčko, no jo, pro chlapečky mám slabost :-D Lin, malá je taky moc krásná ;-) Sun, taky ti pošlu odkázek na tu naší nejmenší lumpici ;-) http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
Am, děkuji :-) Už jdu kouknout na tu vaši treperendu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Am, je to malá panenka x-) Strašně se mi líbí ta fotečka, kde usla s Týnkou a pak jak je v těch oblečcích Iáčka, Půa a Tygříka - odkuď to máš? Náušničky jste byli nastřelovat, že?
Odpovědět
Profilova fotka
Kozi, jojo naušničky jsou nastřelené a oblečky z médi Pů jsem kupovala na MMB, ostatně jako všechno. Já pomalu ani jinak nenakupuji :-) Ta fotečka s Týnkou se mi taky moc líbí. Mám jich víc, ale tahle se mi zdá asi nejroztomilejší. Manža jel konečně pro auto, budeme mít Renault Espace, takže konečně budeme moct jezdit celí rodinka. Ještě jsme byli koupit navigaci, protože pro něj jede pomalu až do Brna :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Am, tak to jo, my jsme měli taky nastřelované. Na MMB jsem taky ujetá. Člověk nakoupí za míň a schválně nakupuju větší "kupky", ať se vyplatí poštovné.
Odpovědět
Profilova fotka
To já jsem takovej blázen, že nakupuji třeba jen po jedné nebo po dvou věcech :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?