Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Heli, jasně! Na tak skvělou holku někde čeká skvělá budoucnost ;-) Jen to chce asi čas a trpělivost x-) Přece se nemůže pořád smolit na jednu hromádku...
Odpovědět
Profilova fotka
Heli, ju a jestli se objevíš u OV, tak dej vědět i mi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a sejdeme se vsichni :-) No my Kozi musime hlavne zase vymyslet kdy se uvidime my dve !! Minule to vsechny zle okolnosti prerusily, tak snad uz to tentokrat vyjde .
Odpovědět
Profilova fotka
Furt me to stve :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Chjo, proč musíte být tak daleko, taky bych vás ráda viděla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si objednej Am specialni vrtulnika prilette i s holkama :-)
Odpovědět
čau ženy no jo, mám naplánovano trochu cestování, jestli všechno bude kapat, tak nejni vyloučeno, že se u OV objevím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to by bylo fajn. To uz se tesime :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jak zitra budete slavit vyročí ??
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jak holky ?? U nas zatim nic . Varim veceri , az prijde manzel z prace , neco malo jsem mu koupila , ale jsem zvedava jestli si vubec vzpomene co je za datum :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lin: tak co, dostala jsi něco?! ;-) Doufám, že se manža ukázal v dobrém světle! ;-) Maxouš má dnes 7 měsíců...panebože toto letí! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Přeji všem opožděně vše nej k 2. výročí. My jsme byli na chatě a bylo fajn. Dnes jsme ale dojeli a fičeli hned s Terkou na pohotovost. Má 6.nemoc :-( Takže tady teď sedím, chodím ji kontrolovat, dávám čípky a chladím. Poslední teplotu měla 39,5 :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jejej Kozi , tak to nezavidím . Chudáček malý . Hlavně aˇˇt je mala brzo zdrava . My byly s Gabi ted tri dny na baraku u kamaradky . Bylo taky super. Grilovaly jsme . Jeste tam byla jedna kamaradka s malym Misopu . Takze to byla parada . Kozi , teda my mame ale smulu . Bud se mi neco pokazi nebo je mala nemocna . To je hruza . Ach jo . Ale hlavne ze bude dobra a rychle se uzdravi !!! Ded : No nedostala jsem nic . Ja udelala veceri , koupila mu darecek a on zapomnela jeste nemel moc dobrou naladu . Ale ani se neomluvil . Radeji to zamloluval . Ale pak vecer otevrel vino , po teveceri , podekoval za darecek a cele dve hodiny co jsmese u vina divali na film mi masiroval nohy :-) Takze aspon trochu to napravil . A dneska jsem prijela z chaty domu a je tady zase vinko v lednicce . A na stole nejaka darkova taska . Ale jeste mi nic nedal .Tak uvidime :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky - co je to ta 6. nemoc?! =-) - v tomhle jsem jaksi ještě mimo mísu! :-x lin: tak pak dej vědět, copak jsi dostala, hm! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ded . Mnam , mooooc cokolad Milka a mandle , ty ja miluju !! A sesta nemoc . Ja myslim ze je to nejaka co nikdo nevi co to je :-) Nebo jak to vznikne . ze to neni chripka, ani angina, nebo neco znameho . ale ja nevim ??? Ja jen tipuju . To nam objasni Kozi ??
Odpovědět
Profilova fotka
lin: jééé, mandličky bych si taky dááál, asi si je dnes koupím! x-) kozi: no ženo - vysvětluj.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo vysvetluj, at jsme o neco my nechytre maminky chtrejsi :-) Ded a co maly ?? Kolik uz ma zoubku ?? My ctyri :-) Jo a ja si otevru dalsi balicek mandlicek
Odpovědět
Profilova fotka
ještě ani jeden... :-N a neprovokůůůůj s těma mandlemaaaa 8-( :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nam vyrostly dva v kvetnu , a ted pred 14 dny dalsi dva nahore, akorat nevim jestli jsou to dvojky nebo trojky :-) Tak dobre ja uz nebudu provokovat . Ja si je teda nedam .
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky - jdu tu naši diskusi posunout trochu nahoru :-D tak si tak všímám, že radost a ambret se tu dlouho neukázaly...asik toho mají hodně! ;-) jinak u nás nic moc nového, Maxík je stále lenoch lenivý, jen se mu už párkrát povedlo tak na 2 sekundy na kolínka, ale hned mu to podjelo a naryl si nosík! :-D
Odpovědět
ahoj ded, je fakt, že tohomám docela dost. Děti zlobí,můžu tak akorát celý den uklízet, stejně je ale za chvíli zase všechno rozházené. Dala jsem nakoníka fotečky,můžeš juknout, jak mi ty lumpíci rostou. Co ty, jak se daří jak to pokračuje s vaším domečkem?
Odpovědět
Profilova fotka
radost: tý jo, jsem omrkla fotky, to je neskutečné, jak už jsou velcí!!! a oni vypadají spíš jak dvojčátka - nejde pomalu poznat, který z nich je mladší! :-) 8-)
Odpovědět
ded, letí to, Paty jde už v září do školky, tak jsem na to zvědavá. Kde jsou ty časy, kdy jsem měla doma miminko, někdy mě fakt mrzí, že byly tak krátce po sobě, že jsem si každého nemohla víc užít, na druhou stranu zase si takhle rozumějí, jsou na sebe fixovaní jako by to opravdu byly dvojčata.
Odpovědět
Profilova fotka
Peti a jak se vám bydlí v "novém"??? takže už jste bez tch.??? :-)
Odpovědět
ded, jsme bez tchyně, bydlení špatné, ale nemůžu si zvyknout na to město tady, není tu ani pořádný park pro děti, pískovitě tu máme, ale je neoplocené, byl vadán i zákz na něj chodit, protože se tu přemnožily kočky a chodily si právě na ten písek:-( a co vy a bydlení, ani jsi nenapsala a už plánujete pro malého sourozence?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Teda Radost : Ty deti fakt rostou :-) Ded: mala nase leze jak diva a ted taky dve sekundy na kolinkach a pak spadne . Udrzela by se dele , ale vzdycky ji ta jeji rucicka zradi a ona zuchne . A nabije si cunu , ale ona se tomu smeje :-)
Odpovědět
lin, vak vaše dětičky rostou stejně rychle, jak ty moje. :-D a jak se máte vy Linduško, co maličká?
Odpovědět
Ahojte beruny... Vidím, že Terezka měla 6., Tobís už ji má taky za sebou, ale není to nic příjemnýho. A co naše Helenka, jak se má? A jak dětičky?Je to síla, jak to letí, co?Tobís má v sobotu 11 měsíců :-|, chodí jak drak, už ho nemůžu ani chytit, neustále nějaká boule, ale je s ním prča, pořád něco vykládá, teď hlavně furt ptáček a hafák nebo papat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Radost : notomas pravdu , rostou stejne rychle a my s nima starneme :-) :-) Ahoj Terez . Co je to ta 6. nemoc ?? Konkretneji ?? Jsme to s Ded presne nevedely ?? Mala je uzasna . Plazi se , trosku ji dela problem lezt, takze zatim ji najdu tam kde jsem ji nechala maximalne nakm kousek odplazenou . Snazi se na kolinka, ale vzdycky se ji podlomi ta nemocna rucicka. Ale uz s ni hybe , je to vsechno lepsi a lepsi . Jen jeste chybi rozcvicit loket ktery je porad ohnuty jakoby. Ale to pujde casem, a hlavne jak bude vetsi a bude chapat ze ji rikam at si ho narovna. Ted je to tezko .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Omlouvám se, ale Terka toho asi neměla dost, tak po 6.nemoci ještě ochoravěla z těch veder :-( Takže jí to sedlo zase na průdušky. Už mě to fakt nebaví... 6.nemoc je to, že dítko dostane z ničeho nic vysoké teploty,které trvají myslím 2-3dny, pak stejně zmizí, jak se objeví, pár dní je klid a pak se objeví vyrážka. Nijak se to neléčí, jen se srážejí teplotky. Terka měla ale nějaký hodně rychlý průběh - ráno se vzbudila s teplotou a odpoledne byla osypaná a druhý den ráno měla naposledy teplotu a bylo po nemoci. Jen ta noc stála za prd. Pořád jsme dělali zábaly na nožičky, protože čípky už nějak nepomáhaly... Jinak zubů už máme taky hafo - máme vpředu všech osm, pak máme venku jednu čtyřku a už leze nahoře druhá a vedle třetí. Jen to trápení u toho. Vždycky nám onemocní u zubů, asi jí to fakt hodně oslabuje. Jinak je to už velká holka, která si sama řekne, že chce spinkat, takže máme každý den ve 20hod.klid. Hodně kecá - skládá už krásně věty. Miminko už nám vyrostlo...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?