Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Achoooooj!!!! Lin, to doufá, že se těšíš :-D Počkej, až uvidíš, jak řádí ta naše zbojnice! To si budeš říkat, ještěže je zatím Gábinka tak maličká :-D Včera tady byla kámoška, co má holčičku o měsíc starší, ale ještě nechodí. Terka jí říkala mimi a pořád jí dávala pít čaje a krmila, dávala pusinky, objímala :-D Chudák Barča. :-N No a Terka se krásně předvedla - běhala nám po rohovém gauči sem a tam, ve vaně řádila, vypínala mi vodu a přepínala ze sprchy na kohoutek apod. Kámoška přišla se slovy, kéž by už Barunka taky takhle chodila a odcházela se slovy, ještěže ještě nechodí :-N Terka je fakt zbojník. Ded, tak to závidím. My máme reakci pokaždé. Vždycky dáváme Fenistil kapky a na noc už preventivně čípek a po poslední hexe byla Terka ještě 2 týdny psí ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kozi teda tak to se mam na co tesit . Ale uz se i tak tesim. Klidne Gabinku muze krmit a start se o ni , ona je na to vykla od deti kamaradek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lindi, to jo. Od předevčírejška nám doma počítá - my řekneme jedna dvě a ona doplní tři čtyři. Je to fakt číslo. Ju a píšu ti IP ;-)
Odpovědět
ahoj holky - jen pro informaci: nově není nutné žádat o uzamčení diskuse, která překročila 10 tis. příspěvků, a zakládat novou. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkujeme za info :-)
Odpovědět
Zdravíčko maminy...jak se daří?
Odpovědět
ahojda, jdu vás pozdravit
Odpovědět
Helenečko, prosím Tě...co se děje? :-o Jsem teď četla tvoje albíčko na koníkovi :-(
Odpovědět
ahoj Terísku, vcelku nic zajímavého...jen došlo k tomu, k čemu se už dlouho schylovalo a rozvádíme se =-)
Odpovědět
Sakra...moc se ti o tom mluvit nechce, že?Chápu a mrzí mě to, ale asi to tak nějak mělo být...prošli jste si peklem...
Odpovědět
teď už je to očistec...ale ne, mně vůbec nevadí o tom mluvit..
Odpovědět
už je to definitivní?Nestmelilo vás nic?Spíš rozbilo, co?
Odpovědět
Článek se načítá
Teri, nestmelilo, zkoušeli jsme to. Všechno už je zařízené, čekáme na stání ;-) konečně jsem po dlouhé době zase v pohodě...spím...a jsem schpná normálně fungovat.
Odpovědět
jakto???Proč to předtím nešlo?Kde byla ta chyba, sakryš? ]-( To je tak nefér... takže po domluvě?
Odpovědět
Helenko moje...můžu nějak podat ruku?
Odpovědět
ano Teri, po vzájemné ;-)
Odpovědět
a co máš v plánu na léto?Koníky?Dovču?
Odpovědět
No, je to 14 dní, co jsem přiletěla z Turecka, v srpnu nebo v říjnu bych tam chtěla letět znovu...v září hodně fotím...Na koníky teĎ nebylo moc času, tak to snad doženu ;-) Terinko, jsi hodná, ale z tohoto se budu muset vylízat sama |-|
Odpovědět
Jéje a dobrý?Líbilo?Fotíš?A co fotíš?Přírodu, že?
Odpovědět
Teri, lidi, hlavně lidi...svatby, charitativní akce...veletrhy...cokoliv :-) ale já se o tom nesmím moc rozepisovat, prý si tím dělám reklamu, takže raději IP... No líbilo, božíííí to tam je, Ráj na zemi :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky heli - no já už to na kobyle taky četla... :-| - moc mě to mrzí...ale hlavně, že jste se domluvili a nedělá ti tvůj naschvály! ;-) Drž se holka! x-)
Odpovědět
a co dětičky matičky?My chodíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Heli , teda tak to me moc mrzi !! Ale melo to tak asi vsechno byt ;-) Hlavne se drz . My meli taky tesne pred rozvodem, bylo to u nas docela krusne . A jeste se do toho vseho zacala plest tchyne, takze o nicem . Od te doby s ni nemam dobre vztahy . teda ona si mysli a dela ze se nic nestalo ale u me od te doby skoncila. A tchan taky . Tomu jsem neudelal nic , ten u niceho co se stalo nebyl a dozvedela jsem se , ze mu vadim...atd . Tak ho kaslu . Ukazal se jako spravny dedecek . Malou videl naposledy na vitani obcanku a to mela 3 mesice. A ted uz ji jde skoro na osmy mesic a on ji nevidel od unora. Sila . Ale me to nevadi . ja mu to pak vmetu . Heli : Je !! Fotis ?? To je super , skoda ze nejsi nekde pobliz Ostravy , hned bych si te pozvala aby jsi nas vyfotila :-) Rezetka : My mame dva zoubky . Na rehabilitacich nam rekli , ze se asi nebudeme plazit ze to s tou rucickou nepujde a mala hned druhy den na to zacala plazit po byte :-) Takze my se plazime, ale v noci nespime :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky :-) Heli je mi to líto, jsi hrozně moc silná, fakt tě obdivuji ;-) Teri, gratuliji, Tobík je šikulka. Po IP jsem se tě ptala kam se podělo vaše albíčko. Chtěla jsem se na vás podívat, bohužel už jsem ho nenašla :-( Lin, gratuluji k plazení no a s tím spánkem, snad to bude lepší ;-) Jinak mi už taky rostem jak z vody a dnes nám jsou 4 měsíce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Am , no teda , u vas se to zase nejak vlece, ja myslela ze uz jste starsi :-) A jak to jinak jde Ctyri slecny ??? to musis mit taky dost sil , ne ?? Ja nevim jestli bych zvladla 4 deti .
Odpovědět
Profilova fotka
Lin, někdy si říkám, že uteču někam do lesa a už se nevrátím. Je to fakt záhul a holky ještě ke všemu zlobí čím dál víc. V září už půjde do školy i Týnka, takže budem mít doma 2 školačky, jsem zvědavá jak jí to půjde, docela z toho mám hrůzu :-o
Odpovědět
kočky děkuju moc za podporu, jste zlaté... ty vaše dítka jenom prospívají a radost dělají koukám, no můžu jenom závidět...já mám teď našlápnuto na víc cestování a dítě...to je ve hvězdách, neb není sploditel a na neposkvrněné početí už nějakou dobu nevěřím... lin, no co víš, třeba se u OV objevím:)
Odpovědět
Profilova fotka
Heli, to mě moc mrzí. Holka, jen doufám, že už sis to všechno vybrala a teď tě čeká jen a jen štěstíčko. Někde na tebe čeká skvělý chlapík a do budoucna super dětičky! Moc držím palečky, aby to "někde" bylo blízko a "budoucno" bylo za rohem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Heli mame v diskuzi kde chodim kocku co se vdala , do roka se rozvedla a hend si nasla pritele a uz cekaji , teda ted uz maji prcka a jsou spokojeni . Treba te to taky ceka. Rozvedes se , zacnes cestovat hned natrefis na toho praveho a bude to :-) To by bylop super !! No tak az budes v OV tak se hned ozvi , sejdeme se i s fotakem :-) Am : Ja uz bych visela v tom lese na masli :-)
Odpovědět
Kozi, tak já za chvilku nahlídnu za roh, jestli tam něco nejni :-D Dělám si legraci, děkuju...Snad se všechno nějak vyvrbí... Lin, no, třeba v září na nějakého francouze :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?