Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Ded. Vazne to tady vazne . rezetka na nas pekne kasle , A ja se ted omlouvam mela jsem zavirovany PC takze jsem se nemohla sem vubec dostat .
Odpovědět
Profilova fotka
Hlásím se jen, že žijeme. Dneska jsme měli velký karambol - Terka utíkala před babičkou, která ji chtěla vzít, ať si něco neudělá a spadla na futra a rozsekla si ret - bohužel tak nešťastně, že jsme museli jet na pohotovost šít - má na rtíku jeden steh :-( Jsem to ořvala s ní ;-( Stalo se to hned ráno a teď už zase řádila jak černá ruka - už se do toho stihla 2x bouchnout. Jen doufám, že nebude mít ošklivou jizvu. Jak jsme dojely z pohotovosti, zdřímla v kočárku a jak jsme ji vytáhli, měla už pěkně vymalované i čelo do fialova a nos, tak snad jí to zítra nespadne pod očička nebude mít monclíky :-N Takže my máme doma veselo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Kozi , to teda mate veselo :-) To musis vyfotit a fotecku mi ukazat . Na to jsem zvedava :-) Ale neboj ja myslim ze takovych modrin jeste bude. ale mohlo by to byt bez siti :-)
Odpovědět
Rezetka na vás nekašle, nýbrž nestíhá :-D. Však počkejte, až vám budou dětičky lozit a všecko ožírat :-D
Odpovědět
A plavat chodíme taky. Neboj Ded, zachvilku bude jak vodík ;-).
Odpovědět
Jééé, Helenečka se tu ukázala x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rezetka na nás kašle, protože rejdí na koníkovi a vede v počtu příspěvků :-D A nám dětičko nejel lozí a vše ožírá, nýbrž i chodí a rozbíjí si papulku :-D
Odpovědět
Bejvávalo Kozi, už nechodím ani tam, jen nakouknu, pozdravím a mizím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem hodila do alba foto Terčiného rtíku: http://www.modrykonik.cz/album/view.p... http://www.modrykonik.cz/album/view.p... Teď už to tak hrozně nevypadá - je to focené dnes, ale v ten den a den poté to měla navíc nateklé a krvavé. Tohle je natočené v den karambolu a jde vidět a slyšet, jak na mě mé dítě prdí, když ji natáčím - mlčí a mlčí http://www.youtube.com/watch?v=P1395s...
Odpovědět
Profilova fotka
Teri, ju, chápu ;-) U nás je to stejné. Už ani nemám šanci používat net na mobilu - jakmile TErka zjistí, že něco klepu na mobilu, je u mě a fňuká, nebo zmizne do vedlejší místnosti a jsem ve střehu a na noťas se čas od času dostanu až večer. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Kozi ale vypada to strasidelne . Terez : ja to nemyslela spatne to vubec ne , vzdyt od te doby co mame deti nestihame zadna . jen se nakukujeme a sem tamj napiseme A my Kozi uz se musime domluvit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Linduško, už se určitě domluvíme. Zkusila bych to příští týden - může být. Ale hlavně ať je pěkně. V bytě s TErkou asi nevydržíme. Budu ji muset vyluftovat. Je to děsný drak :-| Někdy mi dává tak zabrat, že bych ji nejraději přivázala k radiátoru a dala roubík ]-( Ne, dělám si legraci. Je ale fakt děsně akční. A od té doby, co chodí, nejde ji udržet a všechno bere, všude leze...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
šmááánkote, nikde nikdo už půl měsíce... :-D, teda ženy - styďte se!!! :-D Já se už stydím! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ja se taky stydim :-) Ahoj Ded :-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauky Lin - co u vás nového? co malá? :-) no vidíš, hned jdu juknout do albíčka!
Odpovědět
Profilova fotka
lin: týýý jo - malá je kouzelná a kolik má vlásků...no to je bomba! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo Ded, ty vlasky jsou fakt silene . To nevim po km to ma , jak kazdy rika, po tatinkovi asi ne . Ale kdyz jsem byla mala , tak jsem mela taky tolik vlasku a byla jsem cerna jak but :-) Jinak mala je super, je to hodne miminko , jea mam pocit ze nekdy o ni ni nevim :-) Jak je hodnoucka. Hraje si sama. ted se zacina pretacet na brisko , takze uz hlidam a nikde nenechavam . Uz zacina obdobi ze kde jsem ji polozila, tam uz ji nenajdu :-) A co vy jak valcite ?? Ted jsem tady dlouho nebyla, doma plno starosti , zadne radosti , cviceni s malou do toho skoro zadny cas. No hruza . Ale ted uz je zase na chvili klidneji tak se tady ukazuju .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Linduš, zrovna včera jsem se bavila se sousedkou a taky obdivuje, jak je malá vlasatá - jako vaše Gábinka ;-) Je nádherná!!!Moc se vám povedla. Už se na ní moc těším. Co bys řekla příštímu týdnu? Tento týden to mám narvané. Dnes jedu s taťkou do Místku, zítra k doktorovi pro léky, pozítří budu muset na preventivku na gyndu a čtvrtek a pátek má mamča dovču, tak budeme osazovat záhonky a v sobotu jedeme strejdovi na 50tku a konečně kouknout na malou Vendulku od sesřenky - porodila jen o jeden den dřív na rok přesně jak já - 9.3.2009 Už se na malou strašně těším, podle toho, co psala, je to to samé, co naše Terka. Hned jsem jí psala, ať se připraví na rošambo - že pozná, co jí čeká za rok :-D Jinak, hodila jsem nové fotečky: http://kozimura.rajce.idnes.cz/ a nová videa: http://www.youtube.com/results?search...
Odpovědět
ahojte ženy a maminy, tak jak se vám daří, děti zlobí? Koukám, ded změnila účes, vůbec bych tě nepoznala, ale krátký sestřih ti moc sekne ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauky Peti - co nového u vás - co tch. - už je odstěhovaná? :-) díky za kompliment...se červenám! :-D ;-)
Odpovědět
ded, jj, už je, nastoupilado důchodu a je maximálně spokojená. A jak to u těch důchodců bývá, je zaneprázdněná více, než když chodila do práce:-)) co váš mrňousek, jak roste, je hodný? Ty moje děti jsou tak zlobivý, jak jsou narozený krátce po sobě, tak hrozně drží při sobě, vědí, že jsou proti mě v přesile, takže když jim za něco začnu nadávat, tak se mi ještě začnou řechtat, takže to je něco na mě:-) snad dceru vezmou v září do školky, jinak brzy skončím v místní psychiatrii:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky. Zdravim vas . Ted toho mam tolik ze vubec nestiham chodit ani na Mk . Skoda. Ale snad se polepsim :-) Jinak mala roste jako z vod, je super. Vlasky taky porad rostou a zadne nepadaji :-) Tak je uz vice vlasata nez mamika :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, ja si tady snad budu sama psat a odpovidat !!! To je skoda ze uz to tady tak upadlo. A co terezka jak se ma ta ?? A Ambret ??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Moc se omlouvám, ale co je tak krásně, jsme pořád venku. do toho děláme příjezdovou cestu a chodníky, takže se do večera nezastavíme a večer jsem tak vyřízená, že na net nemám ani náladu... :-| Linduško, teď to zase chvíli nepůjde - než doděláme chodníky, ale pak se snad konečně domluvíme. Mám pro Gábinku nějakou maličkost, tak jí ji chci dát, dokuď ji to vůbec bude zajímat :-N Jinak, Terka má už konečně 9 kg, je to pěkné kvítko, vymýšlí samé blbosti, je šíleně ukecaná a rychlá :-D Tady jsou nějaké aktuální fotečky: http://kozimura.rajce.idnes.cz/
Odpovědět
ahoj holky, tak jsem vás dočetla. já tu s váma nemám o čem drbat, tak proto sem ani nepřispívám...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky :-) Nějak mi toho času na net moc nezbývá :-( Ale koukala jsem na koníkovy, jak vám všem to potomstvo krásně roste, to je paráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ahoj . Am : VSak ja se ani pri 4 detech nedivim ze neni cas na PC :-) Heli . Klidne muzeme nacnout jine tema. Stejne tady moc maminy uz nechodi . A kdyz jo tak krome ratolesti rada rozeberu i neco jineho .S radosti !!! Takze jak se ti vede ??? Co u vas noveho ?? jeste jezdis na konich ?? kozi : Teda ale hned jak budes moct tak mi dej vedet a musime se uz sejit !!! Ja uz se na to uplne tesim !!
Odpovědět
Vogo Peti? Kde máš vlasy? :-o :-D
Odpovědět
Helinku, jak je ovečko? ;-) A jako Terka má 9kg? Tobís 10,5 :-D
Odpovědět
hojte ženský ;-) :-) Terez, ten tvůj ¨malej¨ je těžší, než ten náš, ten má 10 kg, ale zase je fakt, že pořád běhá, takže vydá plno energie a prostě nepřibírá. lin, co vy holky, jak se vám daří?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?