Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je super Peti . Mala mi spinka taky pekne teda krome dnesni noci to se vzbudila dvakrat na piti . Jinak usne kolem desate spinka do pul seste a pak vstava kolem osmi deviti jak kdy Takzeto je super.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... Kuknete mame nove profi foto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lin: moc krásné fotky! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jdu nás zase vytáhnout z hlubin :-D Terka od včerejška chodííííííí!!!!!!!!!!!! :-D Sice už chodila, ale maximálně 3 krůčky a od včerejška chodí všude, zkouší, občas to nevyjde a plácne sebou na dupku, ale je to paráda! Dneska jsme šli na procházku a ona chodila za ručičku - ušla fakt kus na takového prcka a strašně se jí to líbilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tady je chodící TErka: http://www.youtube.com/watch?v=0vymVy... http://www.youtube.com/watch?v=--PYV2... Než jsem ji začla natáčet, tak ta potvůrka krásně přecházela z jedné strany pokoje na druhý, ale jakmile jsem vzala foťák, jakoby to věděla, nechtěla chodit.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
kozi: malá je šikulka!!! lin: proč tě proboha smázli??? tady se stejně diskutuje o všem, tak proč je tu "neodbočuj od původního tématu"??? jako nechápu? 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem vam tam dala odkaz at mi poslete hlas do souteze !! A tak se jim to nelibilo . Nechapu . pritom do svych diskuzi muzes .
Odpovědět
Profilova fotka
lin: to je fakt divné.... ]-( kdyžtak pošli odkaz do IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uz jsem ti to Peti poslala do Ip :-) Diky
Odpovědět
Profilova fotka
lin: jj, už jsem odeslala hlas! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dekuji :-) Holky , jak se mate ?? Co maminky a deti co nastavajici maminky ?? Nikde nikdo posledni dobou . To je skoda. Kozi : Jak to s tebou vypada ?? Uz jste holky zdrave ?? At neco spachame ?? Jinak Kozi jak v te agenture kde je mala . Ozvali se na nejake foceni nebo tak neco ?? A co ty Ded?? Jeste kojis ?? Jak to jde s malym , vyspis se v noci ??
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hojky Lin: jj, stále kojím, mléka mám dost a je to pohodlné, žádné chystání lahviček atp., takže kojit hodlám plně min. ještě tak 3 měsíce, i dýl, páč Max mi usíná večer jedine u prsa, takže nevím, jak jinak by usnul :-D co se týče noci, tak už konečně usíná dřív než o půlnoci - většinou kolem 21-22 hod, což se dá a většinou se vzbudí tak 1x (maximálně 2x) na kojení! ;-) a co malá Gábinka - vše ok, co ručička, :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lin, neozvali. Naštvala jsem se a ozvala jsem se já a bylo mi odepsáno, že si nás musí vybrat zákazník... Jsou to zloději! Jinak zdraví viz.IP. Je to na pytel, pane stavitel. Už ať je krásně!!!!! Teplíčko, sluníčko a tradáááá bacily! :-| :-N Jé, kojení... To je kapitolka... Já ho teď chci ukončit. Bohužel jsem si myslela, jak bude stačit jen jogurt a kaše, ale když jsem se dnes o tom radila s doktorkou, říkala, že alespoň ráno mlíčko, takže UM. Do toho se mi moc nechce, ale budu muset. Moje zdravíčko trpí, Terka je trucovitá, prso si pěkně vyřvává a už mě i svlíká a tak daleko jsem dojít nechtěla. Takže snad příští týden končíme...
Odpovědět
Profilova fotka
Kozi , to konceni je horsi nez to rozkojovani , jak tak koukam. Ja jsem chtela kojit moc, ale bohuzel to neslo . ale uz jsem si na lahvicky zvykla. My se budime maximalne jednou za noc . A mala taky usina kolem desate . Konecne , mela taky pulnocni obdobi a jeste rvouci . Takze ted je to super. Dneska ale protoze ma tu rymu tak se budila vicekrat . ve tri rano se rozhodla ze si chce povidat :-) a kakat a ze bude proste do peti vhuru a pak ze si jeste na hodinu lehne. Takze to bylo silene . Na to nejsem zvykla :-) Ale jinak je skvela . Neplace, spinka, smeje se, papa. Dokonce uz zkousela lzicku presnidavky a jela ji a uz pije stavicky :-) Kozi : jojo jsou to podle me nejakci podvodniic co maji z lidi jenomk penize .
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem tady ;-) :-D Mám na kecání tak 15 minut,než Terka přestane "žrát" Mareše a všimne si, že jsem u PC :-N Já už jsem se naučila odsávat sama. Přilehnu ji - kleknu si nad ní a kolenama jí chytnu ručičky, přiložím hadičku a odsávám. Ale tentokrát má rýmečku fakt hustou - teda až dnes a navíc jí to nejde vše ven. CHci, aby byla na narozeniny zdravá. Držím pěstičky, ať se to Gábince neusadí na průdušky - u nás to tak bylo jen jednou, že rýma přešla na průdušky a zkončili jsme na ATB :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Gábi je šikulka. Terka byla v jejím "věku" hrozný řvoun. Uklidnila se, až se začla přetáčet, a pak až začla chodit po čtyřech. Je strašný živel a nebavilo jí jen ležet. Doufám, že druhé dítko bude klidnější :-N Teď už je to fajn. Jde spinkat do svého pokojíčku v 19.hodin a spinká až do 6ti. Jen když jí trápí zoubky nebo nemoc, tak se jednou za noc vzbudí.
Odpovědět
Profilova fotka
Halooooo!!!!!!!!!Linduško, jsi tu?
Odpovědět
dobré ránko holky, tak jsem vás dočetla a můžu opravdu jen pozdravit, páč nemám s váma o čem klábosit, snad leda o počasí a to víme, že je na houbelec.. takže se mějte kráááásně, dětičkám pusinku a hezký víkend
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Tak už to mám taky za sebou. Nelinka se narodila v pondělí 2.3. v 17:24hod., 3960g/52cm :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pavli,moc moc gratulujeme!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Kozi díky moc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Am, není za co a co porod? Dobré? A co holky na Nelinku - určitě jsou nadšené! Jdu kouknout do albíčka na fotečky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Am ::: hrozen moc ti gratuluju !!!!!! Jaky byl porod . Kozi promin prestal mi fungovat net . ale uz jee a snad uz bude .
Odpovědět
Profilova fotka
ambret: mooooc gratulujííí! x-)
Odpovědět
ambret, strašně moc gratuluju, hlavně, at jste obě zdravé holky. Co porod, am, byl bez komplikací? A máš na koníkovi fotečky?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, moc děkujeme za gratulace. Nelinka je andílek. Buď spinká nebo papá, ani o ní nevíme, je moc hodná. Fotečky mám na koníkovi v albíčku. http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
am, v těch šatičkách je to úplná proncezna.. ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
am: malá je moc krásná!!!! ;-) holky, nějak to tu vázne, co! :-N my byli s maxem dnes poprvé plavat ve velkých vanách - Maxovi se to jakš takš líbilo - sem tam zakňoural, ale docela dobrý! On mi totiž poslední týden začal při koupání doma hystericky brečet a to se mu to do té doby tááák líbilo...tak nevím, co se mu nezdá! :-( ale jinak se máme fajn! x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?