Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nezvracela jsem, jen jsem toho moc nesnědla, jak mi bylo pořád špatně. Holky už se na malou moc těší, jsem na ně zvědavá, jak se budou tvářit až bude uzlík doma. Zatím se těší jak budou pomáhat, snad jim to opravdu vydrží. Jo, jdu se naložit do vany a zalehnu. Zítra až dorazím z poradny ozvu se a nahlásím stav váhy :-D Ahojky Lin a dobrou noc |-| ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrou noc Am . A chod casteji dokud jeste muzes . Ja myslim ze to holky neprejde . Budou mit doma panenku :-) Tak se hezky vyhrej ve vane a taky preju dobrou noc. a zitra urcite napis !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych tu byla častěji, jen ten těhu stav mi to nějak nedovoluje. Na to že čekám 4 mimí tak tohle těhu je ze všech nejhorší. Nemůžu vůbec nic, od Dr mám nakázáno jen ležet, ale copak to jde, když mám doma holky a do toho ještě manžu po operaci kolene?
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky!!! tý jo Am - ty už to máš taky za pár...ježiš toto letí!!! x-) já teda přibrala 15,5 kg a do měsíce a půl jsem to měla dole, teď mám ještě o půl kg méně, tak jsem spokojená! ;-) Ale kdyby to šlo ještě dolů, tak bych se nezlobila! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Ded. Ja mam o sedm kilo mene nez pred otehotnenim. ale ted jak jsem prestala kojit tak se to zastavilo . Potrebovala bych , teda chtela bych shodit jeste 10 kilo do cervna , takze se musim snazit a zacit drit . Samo uz t bohuzel nejde.
Odpovědět
Profilova fotka
A Am : Jak to dopadlo na poradne ?? Snad vsechno v poradku ??
Odpovědět
Profilova fotka
lin: ježiš 10 kg??? dyť budeš za chvíli vyschlá... ;-) jakto že nekojíš, není mlíčko? :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem kojila jen dva mesice. Mala pila treba 40 minut apka usla spinkala a zase chtela a zase 40 minut a pak po hodine zase hlad a ja jen kojila co hodinu a mezitim jeste z kazdeho prsa odstrikavala po 100 ml . A ona porad plakala a nespala . Tak jsem nevedela co , pujcila jsem si od kamaradky vahu a zjistila jsem ze sice saje a pekne ale po 40 min. vypije jen 20 ml .- Takze jsme presli na overeny Sunar . A taky jsem u kojeni mela silene problemy se zady . Dvakrat mi musel manza volat rychlou nemohla jsem se hybat po kojeni a mela silene bolesti zad az jsem prestavala dychat . Takze jsem to kvuli 20 vypitym ml. ukoncila .
Odpovědět
Profilova fotka
lin: aha, tak to je jasný, to bych se na to taky vykašlala! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prave , jsem si rikala ze se o malou musim start plna sil a ne ze se nemuzu hybat a musi mi pomahat Ondra Takze jsme na Sunaru mala prospiva je spokojena a ja v klidu . A bez stresu .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Tak jsem dnes sice byla v púoradně, ale moc jsem se toho nedozvěděla, protože tam byla jen sestřička. Tak jsem se jen zvážila, změřila mi tlak a změřila bříško. Mám prý přijít příští čtvrtek :-) Jinak na váze mám 71kg, takže jsem přeci jen něco přibrala :-N
Odpovědět
Čusík holky, my děláme děsný pokroky, vůbec nic nestíhám :-D
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj holky...prosííííím http://www.blesk.cz/nejpes?action=pro... a moc děkujeme x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojk Helisku, tak jsem odhlasovala. Moc pěkná fotečka hafíka ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
helisku: odhlasováno... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Helisku, odhlasováno z PC i mobilu ;-) Tak se hlásím po 2týdnech marodění. S Terkou jsme byli minulý pátek na pohotovosti. Začlo to nevinně. V noci z pondělí na úterý se vzbudila a šíleně plakala, tak jsem za ní šla a úplně hořela, měla 39,1. Dala jsem jí čípek a pro jistotu jsem si ji přestěhovala do ložnice. Celou noc jsme nespaly. Pořád plakala a když usla, křičela ze spaní. Teplotky se vracely 2 dny vždy po ukončeném účinku čípku, ale k doktorce jsem nešla. Přičítala jsem to zubům, protože jí pořád leze 6 - teda 3 z toho už jsou venku(takže už máme 5 zoubků). Ve středu se přidalo pokašlávání a ve čtvrtek rýma. Tak jsem si na pátek naplánovala doktorku. Jenže ráno byla Terka jak vyměněná - krásně vykašlavala a ryma začínala mizet, teplotky žádné, tak jsem k ní nešla, ať tam ještě nepochytáme další nemoci (mě už začlo pobolívat v krku), ale po odpoledním spánku děs. Kašlala tak, že zvracela, nemohla se nadechnout - hrůza!Tak jsme jeli na pohotovost. Měla akutní bronchitidu a dostala ATB, sirupek na roztažení průdušek a Mucosolvan na odkašlávání. Já už jsem byla v sobotu s horečkama, takže se o Terku staral Jarek. No a zatímco já byla hotová a Jarda to od nás chytil v pondělí, tak Terka i přes nemoc řádila tak, jak ani zdravá ne - jakoby chtěla všechno dohánět. :-N Takže jsme měli veselo. Linduško, ozvu se Ti, až budeme úplně o.k. Terka má ještě trošilinku rýmečku a ATB dobrala teprve včera, tak ať Tobě a Gábince nedovlečeme bacila. Strašně mě to mrzí. Já doufám, že teď už to vyjde, jinak nám Gabča příjde brzy naproti :-D Jak se jinak máte holky? Jste vy i prďolkové zdraví? Doufám, že ano. Naše nemoci se dají překousnout, ale koukat na ty naše nemocné drobečky, to je strašné... Zatím papa a trošku to tady oživte!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kozi . teda takove trapeni ?? To je hruza . To nezavidim. Jasne az budete holky zdrave tak dejte vedet a urcite se uvidime. Myslim ze vam Gabinka jeste naproti neprijde :-) Je tam moc snehu . ale mohla by vam projit otevrit dvere :-)
Odpovědět
ahojte , jak se daří, dlouho jsem u vás nebyla. Kozi, doufám, že až bude venku krásně, tak přijedete do té zoo a taky se sejdeme ;-) :-) my jsme zatím zdraví, musím to zaklepat, doufám, že to nejhorší nachlazení máme za sebou, kdy na nás bacily skočily už na podzim...
Odpovědět
Profilova fotka
Lin, ju, tak jsme domluvené. Já mám ještě slabou rýmu a nechci riskovat, že nakazím Gabču,takže jakmile bude lépe, okamžitě volám ;-) CHci se zeptat, měla bys s čím umíchat nemléčné kaše? Třeba se Sunarem? Mám doma nějaké načaté a 3 nenačaté - ty už nestihnu spotřebovat. Už dávám mléčné, tak že bych ti je vzala ;-) Peti, to víš, že jo. Nechceme jet na dovču, takže chceme jezdit s Terkou po výletech a ZOO, takže první cesta je hned do Olomóca ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem dnes dělala zkušební dortík http://www.mimibazar.cz/recept.php?id...
Odpovědět
Profilova fotka
kozi: téda, takové trápení, tak hlavně, že je už vše ok! a ten dortík je teda boží, jsi fakt šikulka! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dedul, zrovna dneska o tobě byla řeč u nás na "březňátkách" Psala Lenkabu, že jsi machr, porodit KP ;-) JU, je to trápeníčko, dívat se na nemocné dítko, ale ona to překvapivě snášela dobře, jen v ten pátek to bylo fakt strašné... Děkuji za pochvalu dortíku :-) Ale pěkný je jen díky receptům a radám na MMB ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kozi: šiši, to jsem tak slavná joooo :-D :-D ;-) a s tím dortíkem...taky bych něco takového chtěla zkusit, ale musím počkat, až bude Max větší, zatím si žádá veškerou mou pozornost a jsem ráda, když vůbec zvládnu uvařit nějakou rychlovku! :-N ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Kozi , teeeda ten dort je uzasny !!! Dala jsem si te na MMb mezi oblebene inzerenty tak pak kouknu na vsechny receptikx a mnamky co tam mas :-) Ded : mala si taky vyzaduje pozornost porad a jeste k tomu pres den nespi tak je to o to horsi . Ale dam ji treba do autosedacky na chvili kdyz varim a ona me sleduje tak mam cas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lin, díky. Ju, kukni. Dávám tam i recepty na mňamky pro Terku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, prosím o hlásky x-) http://www.prettybaby.cz/main.html?ph...
Odpovědět
Profilova fotka
Kozi : odhlasovano !!
Odpovědět
Profilova fotka
Lin, kují :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kozi: odhlasováno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peťko, díky ;-) A co jinak, jak se máte, co děláte? Terka byla včera s Jardou na procházce - pěkně ji nechal ťapkat po svých, tak spinkala od 19hod až do 7.15 jen s přestávkou ve 4.15 na kojo. Už nám tak krásně spinká 3.noc. Konečně jsme se dočkali klidných nocí - téměř po roce :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?